Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4052 hozzászólás a témában

#3081
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Értem!
Nem kötekedésnek szántam. Amúgy sem vagyok nagy déhás. Amolyan igazi örömbicós. Örülök, ha déházok, meg a nézõk is örülnek, mert van min röhögni. Stefi szerint igazi közönségszórakoztató bringás vagyok.:)

#3082
atman

atman

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Nyilván szabály, de hogyha értelmetlen.... 16 bicó simán kényelmesen elférne... szóval szabály.
és rendben h vannak gyökerek és illene viselkedni, de nem csak a fogason hanem az élet minden területén rohadtul elegem van a nyugdíjasokból(asszem itt is õk pattogtak). Szóval ha valakinek nincs más életcélja mint a fiatalokat basztatni... színtiszta rosszindulat.....

#3083
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tavaly sem volt! csak volt pár idióta biciklis, aki miatt ez volt 1 hétig. majd 2 hónap mulva még 1 hét...
és ha így lesz, akkor legalább betartjuk a szabályokat. max várunk 2 kört....

Olee: én fejtegettem, de egy hókása nem a szar pályába tartozik, hanem a lassan lecsurgok kategóriába, viszont lassan menni a városban is tudok, és ilyen szituáció egész szezon alatt nem lesz! jövõ tavaszra meg had ne gyúrjak elõre....
sárban is jártam tavaly bringázni, és tök jól ment. még szakadó esõben is megjelentem néha. de a hókása nem tartozik bele az adzésprogramba, mostanbáan így marad a lépcsõzés, és letörésugrálás.

ja, és nem hiába nem megyek ki snídlinge sem, mivel nekem nem a lefelé gurulás az élvezetes, nem ezt a szakágat ûzöm.

így szar pályán csak lefelé gurulás nem adja meg azt amiért csinálom.
érted.
saalsbach hinterglemm rulz.

#3084
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ha a sok kis gyökér baszakszik akkor természetesen: IGEN :mad:

mellesleg: hivatalosan 8 db kerékpár szállítható a fogason ;) a többi a jóindulatunkon múlik. azt meg könnyen el lehet játszani. ennyi

#3085
atman

atman

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Üdv.
srácok, szerintetek hogy lessz a szezon? arra gondolok amikor odaáltak a kedves biztiõrök és nem engedtek be bringákat(nah jó, 8at.... :) nemtom ti hogyvagytokvele, de nekem teljesen lincshangulatom volt. szóval idén is el lessz b*szva a feljutás?

#3086
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Tényleg nem baszogatni akarlak, de: a múltkor Te handsúlyoztad, hogy a bicózást szereted edzésszerûen csinálni, a versenyek miatt. Namost nem akkor lehet a legtöbbet fejlõdni amikor szar a pálya? Az igazi technikai tudás szerintem ilyenkor jön ki. Ha meg tényleg versenyezni akarsz, akkor az összes talajon jól kell menned nem?
Tényleg nem baszogatás, de meg lehet nézni, hogy kik azok akik ilyenkor is komolyan nyomják. Ha kimész a hegyre, akármilyen szar idõ van, a Ferenczi ott lesz, az Ádám ott lesz, minket errefelé Stefiék baszogatnak, hogy bicózzunk már.

#3087
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
na ja, még lefelé is tekerni kell :)

#3088
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Olee: nem fejteném ki. csak egyszerüen ezek a teperviszonyok(10cm hó sárral keverve) nem segíti elõ a tempós haladást. én így vagyok vele. nem a sár zavar hanem ez a saras hókásás mocsok.

#3089
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Thez magyarázd már el légyszi ezt az örömködni, meg komoly dolgot, mert nem értem.

#3090
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ha boltbajárós, akkor rakj rá kosárkát is ;)

hát mondjuk ha sár lenne az tényleg jobb lenne mint ez a latyakhósáravar szar. de majd szombattól megint esik az esõ :cry: ahogy az szokott

dig: a jövõ évi újdonságokba én is onnan szerzem az infókat :D

#3091
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
szerintem meg jó a hegy, megtudtam hogy a 05 boxxer race-be kompatibilis a 04 wc becsúszó és bélés:chin:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3092
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
na fogadunk?:)
kisbicót nem építem, megtartom boltbajárosnak, a fogasnál meg tényleg finom a pizza:)
teljes gõzzel várom a tavaszt, és akkro végre lehetne rendesen használni a hegyet. mert így lehet örömködni de semmi komoly és így nem vonz. én így vagyok vele;)

#3093
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
thez: ez most nem jött be, de mindegy :P lehet mostanában többet járok fogashoz mint mr. sárvannemmegyekbicózniépítemakisbringám :D

#3094
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

avanti nyitva van még!? :D

végülis aki ilyen régen volt arrafelé az tényleg nem tudhatja:D jobb pizzát csinálnak mint valaha!:)

#3095
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Mindenhol van fény, vagy majd elõtte szívunk kokaint az avanti elõtt és minden oké lesz.:cool2:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3096
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
avanti nyitva van még!? :D

#3097
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Há' 8kor má' sötét van, akkor hová lehet menni? Mármint bicajjal?

#3098
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
:D

8 Tetszik, de te mit tervezel?Meg merre?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3099
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ejj... most jó, hogy hülyének nem nézel... teee... 'hánykor'-ra vonatkozott a kérdésem. 7? 8?

#3100
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

a 'ma este' az mikort jelent?


Mivel ma írtam, ezért ma este!:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.