Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4052 hozzászólás a témában

#3041
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Úgy van! Fegyvert mindenkinek!:D

#3042
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Ha keménykedsz, a tieddel is megcsináljuk!:) Már, ha kijössz még valaha is!
Mindenesetre a manuálozásnak egy idõre vége lenne!

#3043
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
szerintem meg én nem azért járok a fogashoz, hogy bepótoljam, amit anyuci meg apuci elmulasztott a gyerekbe nevelni az almúlt 10-15 évben. :rolleyes:

#3044
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
"Ha meg igen, akkor leereszteni a kereküket."

Dekemenyvagy :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#3045
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Szerintem ez azért rajtunk is múlik. Azt hiszem mi vagyunk az idõsebbek, jobban bennelévõk a sportban, meg rendszeresen kint levõk, no és természetesen kigyúrtabbak :) (vagy legalábbis van rajtunk páncél). Ha ketten odaállunk a kis csirkék elé és leugatjuk a fejüket, akkor valószínûleg nem fognak tovább kattogni. Ha meg igen, akkor leereszteni a kereküket.

#3046
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Pontosan!
A metronál ez már régóta így van. Az automata a metro területének határán van és rányomja a belépés idejét. Az ellenõrök leszálláskor nem csak azt nézik ám, hogy érvényes e, hanem azt is, hogy mikor lett érvényesítve. Így nem túl nagy biznisz az állomás területén csövezni.

#3047
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ez az 1 órás dolog tök mind1 a fogasnál...A pizzázóban is csak 1 órán át lehetne akkor enni?
Vagy pl. a fenti "megállók" területén 2 órát így nem üldögélhetne akárki? :)

#3048
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerinted fognak azok óránként új jegyet venni?

#3049
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
De mit válztat azon, hogy egy óráig érvényes csak a jegy, hogy manuáloznak-e ott vagy sem?

#3050
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
De értetlen vagy! :)
Pont erre írtam, hogy a bejáratnál kellene lyukasztani, a jegy meg max egy óráig lenne érvényes. Ennyi idõ alatt feljuthat aki akar. A metro területére sem mehetsz be érvényes jegy nélkül!

#3051
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
De akkor ne is a fogasnál düllesszenek és basszák el a lehetõségét, hogy többi ember feljusson... ahogy volt már arra példa, hogy pár majom miatt elõször a buszról tiltottak le minket, aztán keménykednek a biztiõrök is...

#3052
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azok nem is akarnak felmenni!

#3053
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Nem azért nem bmxeznek, mert a jegyük csak egy óráig érvényes... hanem mert kissé komolyabb a biztonságiak fellépése. Szerintem. Az a gond, hogy ezek a free arcok rettenet sértve érzik magukat, ha nem bizonyíthatják be a tudásukat az ámuló nyugdíjasseregnek, akik ráadul nem is célcsoport, mert nem igazán tudják értékelni a mutatványt, csak azt látják, hogy a kis majmok veszélyeztetik õket, meg az unokát... úgyhogy nagyon is jó, hogy nem szabad az állomáson belül tekerni, másrészt balesetveszélyes is, plusz ha vmelyik kispöcs a sinekre esik, mondjuk a fogas elé pont, akkor el lehet gondolkodni, hogy kinek a felelõssége a dolog.. igazán ki lehet várni azt a 20 percet, amíg az ember felér és szabad területen gyakorolhatja a dolgait.

#3054
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Én most csak az állomáson ugrálgató,manuálozó nagyon frííí vagyok emberkékre gondoltam. Jegy nélkül nem lehet bejönni, az utazást 30 perc múlva meg kell kezdeni, a jegy pedig max 1 óráig érvényes. Láss csodát, a metrónál nem szoktak bmx-ezni.

#3055
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
és a következõ állomás? ;) ahol általában felkerül az ami a 8-ba nem fért bele

#3056
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Vagy csak egyszerûen az állomás kapujához kellene tenni a jegykezelõt! A metro területére sem mehetsz be érvényes jegy nélkül. Ja és az is a lyukasztástól számítva max egy óráig lenne érvényes.

#3057
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
iq teszt kéne bikemag regisztrációhoz is :) na de ez itt off

#3058
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de ne ellenõröket hívj,hanem biztonsági õrök b*sztassák inkább a népet, ha ellenõr van úgyis 8 bnringa /kör, de akkor még lyukasztani is kell:) legyen IQ teszt a bejáratnál, akkor a...:)

#3059
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

vanmég hó?


nyomokban van... ahol a pályákig lehet menni, ott van hó, de máshol is mintha árvíz lett volna :)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#3060
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
egyáltalán nem szélsõséges a példa, mint említettem nézz majd arrafelé rekkenõ nyári napokon, amikor a fogassal mennek fel az emberek, hogy a kisvasút és a libegõ igénybevételével kiéljék hajthatatlan vágyukat a kirándulásra. ja és rászabadulnak a csicskák is a fogasra a melegben. télen hideg van és elbújnak a barlangjaikba :) majd 5 éve járok fel szóval láttam már sokmindent pl. az agyonsztárolt szponzorált frírájdertõl is. na amíg õ a követendõ példa, addig ... :o

a jegy nem lyukasztásról pedig leírtam többször a véleményem a bkv-s topikban is. szolgáltatás, igénybe veszed, fizetned kell érte. senkit nem hat meg, hogy nincs rá pénzed. nekem sincs pénzem arra, hogy helikopterrel vitessem fel magam ;) tehát marad a fogaskerekû. ha nincs pénzed fel kell dobni egy kistányért és nagyi1ben fel lehet tekerni az istenhegyin. szerinted leoban kit érdekelne, hogy nincs pénzed a tizenhuszon eurós napijegyre? kifizeted felmész, nem fizeted nem mész.

edit: sokáig fogalmaztam már megint