Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#3021
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
sok az értelmetlenség, meg sok a gyökér, akik miatt értelmetlen, hogy korlátozzák a maximális darabszámot..........

#3022
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
csináld azt h felmész 1-2 megállót.. ahol leszállnak
én se vagyok elégedett a rendszerrel dehát a semminél jobb mégha sok értelmetlenség is van

#3023
atman

atman

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Távbuszoknál sorbanállás... mi a???? ez igaz és keress 1 embert aki elégedett a volán munkájával.. nem ide de kül a bkv sokkal "jobb" mint a vidéki társaságok, csak aki ritkán jár vidéken(budapestiek), nem tud viszonyítani,pl 40!perc késés óránkénti buszoknál... mind1

nem értem a hozzáállásotokat. azt veszem ki a soraitokból hogy belenyugvóan elfogadjátok azt, ami nem jól mûködik, akármiért is. ez az a hozzáállás ami semmivel nem visz elöbbre. lehet h olvassák az illetékesek, v 1 levéllel könnyen el lehet velük olvastatni. ha megint 2 vonatot szopok a biztiõrök miatt, szerintem az utóbbit fogom tenni.
már kiváncsian várom miben fogtok velem nem egyet érteni.
és thommey: én ne cc-zek, oks h valaki élvezi, tegye azt, de én LUSTA vagyok!

#3024
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Hát reméljük, hogy szívesen veszik majd a beszólásokat :D nade erõsebb lennék, feltekernék. Ez a konklúzió

#3025
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Én ha néha arra járok, és valaki tapló, annak szólok...még sosem volt gáz belõle:D

#3026
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Óóó, hát ha rendszabályozni lehet és kell, akkor majd alkalmazzuk!

#3027
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Szabályok márpedig vannak...ha nem tetszik, hogy elédállnak, akkor rendszabályozd meg õket...vayg fel is lehet tekerni...

#3028
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Sztem az illetékes bkv-s bácsi ezt itt nem olvassa... Egyébként meg az utazó binyiglis közönségnek is normális hozzáállást kellene mutatnia, hogy vmi pozitív változás legyen...

Egyébként máshol pl. távolsági buszpályaudvaroknál mûködik a sorbanállás intézménye, tehát érkezési sorrendben lehet felszállni, és nem az "erõsebb kutya baszik" alapon, persze nekem mindegy..

#3029
atman

atman

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Láttam egész komoly kis vita alakult ki a hogy jussunk felrõl. Nem tom ki írta h legyen 8db, akkor picik elszoknak, majd vár 1 "kicsit". az én tapasztalataim szerint a kicsit szezon alatt akár 2vonat=2*20 perc. és közben ott toporoghatsz, hogy be ne elõzzenek és nem csak a gyökerek hanem mindenki aki fel akar jutni.... szerintem kiábrándító. és kibaszás a bkv részérõl felénk.
az teljesen korrekt fizetsz akkor szolgáltatás, de ha már fizetek(és gecisokat... és nincs diák..), akkor a szolgáltatás minõségét is elvárom. és rém üres vagonok 8 árválkodó bicajjal lent meg lincshangulattal nem az. szóval visszagondolva tényleg jó a biztiõr még talán az ellenõr is, peeronon tényleg ne bicózzunk, én sem szeretném ha jani rámugratna és a fejem beszorulna az r500 becsúszói közé...:) de könyörgöm illetékes bkv-s bácsi: ésszel éljünk légyszi, legalább 16db.

#3030
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
na én most kimegyek, kilátóhoz meg kicsit cirkálni, nagyon szép idõ van.

#3031
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
gyere kájp v msn

#3032
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
dik
menek

úgyis kurva szar kedvem van
el kell ütni az idõt vmivel....

páncél bukó kell vagy csak krúzing?
Autist Team:)



#3033
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
most vki hegy? v gellért hegy, v akármi ami jó, nincs messze
sár nekem nem gáz

lehet jön tams meg némabubu

szép az idõ

#3034
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Én már több topicban üzentem neked, hogy nem tudunk szexire menni, mert csak a vasárnapunk szabad. Egy napra meg nincs kedvünk. A környéken mi a tokodi pályát szeretjük leginkább. Az ilyenkor már porzik!

Ja! reggel megyünk, este jövünk.

#3035
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Mégse szexi? Mikor mentek, ill. jöttök?

#3036
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mi vasárnap egész nap Tokod!

#3037
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Egyébként szombat du. vagy vas. de. kint lesz valaki? Megyek dhi tesztelni!:)

#3038
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts

Endroo: persze, belõlem a tanár beszél. Egyébként a peronjegyes dolog okés lenne. A századelõn is mûködött; nem is voltak tele csövikkel a pályaudvarok.



Végre valaki érti, hogy mire gondolok!

#3039
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Az enyemet minden nap leeresztheted, odaadjam a belsot? :D

A sok kis csirat egyszer kell csak nyakonverni, utana elszoknak onnan.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#3040
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Endroo: persze, belõlem a tanár beszél. Egyébként a peronjegyes dolog okés lenne. A századelõn is mûködött; nem is voltak tele csövikkel a pályaudvarok.