Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak #3

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4668 hozzászólás a témában

#21
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Hú, nem semmi a lány! Mintha Natit látnám..
õ sem félt semmitõl.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#22
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás


#23
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Az élet szép, csak sajnos nem tekerek eleget.
De most megfogadom, hogy jövõre komolyabban veszem a bringázást.


és az interjú tök jó lett ;)

#24
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Én speciel nem is merészkednék a bikemagos csapattal túrázni, mert õk erõsek, én meg gyenge vagyok, csak lelkes. De olvasni szoktam. :)

Hát ez nagy hiba! Erre mindig azt mondom: valaki mindenképp utolsó lesz, akár ott vagy akár nem. Ha túrázni megyünk, nem a rohanás a cél. Ráadásul tudtommal még még senki nem veszett el/maradt a hegyen! :)

Azt hiszem Paul is szigorúbb lesz. Mostanában azt emlegeti, hogy neki jogai vannak. ???
:)Era

Bizony hogy vannak! Sõt, neked még házastársi kötelezettségeid is vannak! Látod, kellett neked elvenni! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#25
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Az élet szép, csak sajnos nem tekerek eleget.
De most megfogadom, hogy jövõre komolyabban veszem a bringázást.
Azt hiszem Paul is szigorúbb lesz. Mostanában azt emlegeti, hogy neki jogai vannak. ???
:)

Na az a lényeg, hogy remélem többször látlak majd titeket. :)
Era

#26
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Sok kilómétert még, Era és Paul! ;-)

Az úgy volt, hogy vagy péntek 13, vagy április 1.
Az április 1 közelebb volt. Elmentünk bejelentkezni, nem is értették, miért akarunk mi szerdán.
Azután kérdezték, hogy akarunk-e pezsgõt. Kérdeztük, hogy hány embernek jut. 8 fõre elég egy üveg.
Jó, akkor 6-an jövünk, hogy jusson a bookdriver-nek is, meg a segédjének.
Nos ezek után persze nem merték elõre kitölteni a könyvet, csak ceruzával.
Vajon miért?

Ja, mi ketten, meg a két tanu párosan.


Szerintem Kriszta nem véletlenül emlegette az ügyet. ;)

Feltöltött kép

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#27
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Ó, a bringás lányos topik, de rég láttam... Nuca, vagyunk azért páran bringás lányok, csak nem feltétlenül írunk. Én speciel nem is merészkednék a bikemagos csapattal túrázni, mert õk erõsek, én meg gyenge vagyok, csak lelkes. De olvasni szoktam. :)
Bár tény, hogy határozottan kisebbséget képezünk, aminek az okát képtelen vagyok megérteni, hiszen annyira jó dolog bringázni... Így visszagondolva eddigi csaknem négy túrázós évem alatt nem volt olyan, hogy tizenfõs csapatban is mondjuk kettõnél többen lettünk volna lányok. Kivéve persze a 24h-s lánycsapatunkat. :)

Viszont lenne egy dolog, amit most ideírnék. Ha nem megfelelõ, töröltessétek nyugodtan, csak ahogy most itt olvasgattam, valahogy adódik, hogy megkérdezzem, hátha... No a lényeg az, hogy bpen keresek újabb lakhatást (kiadó szobát) valahol nem a világ végén, két darab kerékpárral. Ez utóbbi paraméter azért kissé megnehezíti a keresést "normál" (értsd nem bringás megszállott) emberek között, szóval gondoltam itt azért elõfordulhat, hogy valaki éppen tud olyan albiról, ahol nem néznek rám döbbenten azért, hogy egy szobában lakom két bringával és nem, nem, soha nem vinném le a tárolóba egyiket sem. :)

Remélem nem ütközöm a szabályzatba, végülis nem keresek a dolgon és nem is igazán apróhirdetésrõl van szó. :o
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#28
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Az úgy volt, hogy vagy péntek 13, vagy április 1.
Az április 1 közelebb volt. Elmentünk bejelentkezni, nem is értették, miért akarunk mi szerdán.
Azután kérdezték, hogy akarunk-e pezsgõt. Kérdeztük, hogy hány embernek jut. 8 fõre elég egy üveg.
Jó, akkor 6-an jövünk, hogy jusson a bookdriver-nek is, meg a segédjének.
Nos ezek után persze nem merték elõre kitölteni a könyvet, csak ceruzával.
Vajon miért?

Ja, mi ketten, meg a két tanu párosan.


Szerintem Kriszta nem véletlenül emlegette az ügyet. ;)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#29
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Paul és Paulné!
Hurrá van, nagyon örülünk nektek! Kriszta napközben felhívott a hírrel, jót nevettem, olyan Erás volt az egész!
Valahogy így történt?:DFeltöltött kép
Vagy így?Feltöltött kép


Era & Paul!
Tekerjetk még sokáig együtt!

:tortástüzijátékostapsolós szmájli:

(Paul-t meg baromira megértem, annó az én esküvõmön 6 voltunk.)


Te, Zsuzsa, anyakönyvvezetõ, két tanú, de ki volt a maradék 1?
Máté pocakban?:P

#30
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Era & Paul!
Tekerjetk még sokáig együtt!

:tortástüzijátékostapsolós szmájli:

(Paul-t meg baromira megértem, annó az én esküvõmön 6 voltunk.)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#31
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Era! Gratulálok és sok-sok boldogságot nektek!! :)
Mert tekerni jó!

#32
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Igen, igen. Pontosan ez volt az álmom. Minden szerettem, rokonom, barátom, munkatársam. És tény, hogy a bringások lettek volna ott a legnagyobb számban. Ki csiniben, hogy talán fel sem ismrjük, ki meg a bringájával. Jó lett volna, ha mindenki együtt örül velünk.
Így terveztem. De aztán beláttam, hogy ha erre vágyom, Paul sosem lesz törvényesen is az enyém. :/
Türelmetlen voltam és azt mondtam már mindegy, csak legyen meg minél hamarabb. :)

Az az igazság, hogy most nagyon örülünk a jókívánságaitoknak, hisz a barátaink vagytok, fontosak nekünk, szeretünk titeket.
Era

#33
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Gratulálok! Sok boldogságot!
Feltöltött kép

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#34
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Era Paul Grat még egyszer. Mért mondod hogy sokan lettünk volna 2 fõ az egyik a Száguldó Virágok a másik ennek a fórumnak egy kis szûk magja, ja és néhány rokon, ja nem a tiétek a miénk + max 2-3 évadnyi induló a Crosskovácsiról.
Sok boldogságot nektek:):):):)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#35
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Egy hónapja vettem a bátorságot és megkértem Paul kezét. Nagy örömömre igent mondott. Persze azért adott jeleket, amibõl meríthettem a bátorságot. (Azt mondja õ már 6 éve megkérte a kezemet.)
Elmentünk az anyakönyvvezetõhöz és hamar kaptunk idõpontot. :)
Mindig is arra vágytam, hogy mindenki ott legyen velem ezen a boldog pillanaton, de több százan lettünk volna, szóval sosem lett volna annyi pénzem, hogy mindenkit meghívhassak, így a lényegre koncentráltam és ez a vége.
Nagy megelégedésemre szombattól Paul a férjem! :)
Az esemény szûk családi körben zajlott.

#36
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Hm...elgondolkodtató ajánlat. Mondjuk egy jó kis almás pitéért legurulok! :)
(Legutóbb, mikor eltekertem Szegedre, az orrom elõtt zárták be a város egyetlen kempingjét!) :P Sebaj, éjjel is tekertem. ;)
No, majd legközelebb!

#37
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
kanyarodjatok már el szeged felé is :) sajna nekem sem fér bele most egy odeteleport :(

#38
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Eh, Veszprém nincs is messze, vagy dolgozol? Pedig de jó lenne egy jót beszélgetni!

ps.: éppen most módosítgatjuk az útvonalat. Rövidül kissé. ;)

#39
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
De klassz lenne veletek tartani!

Viszont ez a hétvége nekem nem jó.

Rakjátok meg, lányok-fiúk! ;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#40
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Ugyan a Túrák Magyarországon topicba írtam, de hát a hölgyek/lányok nélkül nem élet az élet, ugye! :)
Szóval kedves bringás lányok, egy kis szezonzáró - ? - tekergészés jó hangulatban, nem száguldozva, aszfalton, javarészt erdõben, 17-én, vasárnapra.
Ne habozzatok, sok szeretettel várunk benneteket! ;)

"Nos, mivel valakinek szervezni kell, megragadom a kormány botot és a következõ menetrendet követjük.
- Indulás 17-én vasárnap. (Hûvös, de napos idõt jósolnak.)
- Találkozó az UVH budai oldalánál (Pók utca-Nánási út sarka) 1/2 10-kor
- Indulás 9:45-kor (nem várunk, aki késik, taposson bele és érjen utol minket, vagy csatlakozzon az útvonalon hozzánk)
- Útvonal: UVH - Nánási út - Királyok útja - Kossuth L. út - Duna sétány - Duna parti bringaúton Szentendre - Dömör-kapu - Királykúti nyereg - Kakas-hegy - Pilisszentkereszt / megállunk Natinál/ - Dobogókõ - /itt nézelõdés, hami, itóka ízlés szerint/ - Esztergom /ez végig gurulás/ - Lepence - Pilisszentlászló /fakultatív forralt borozás a Kis Rigóban/ - Öreg nyílás-völgy - Dömör-kapu - Szentendre - Cziniel cukrászdában kis cukrásztermék fogyasztás - UVH.
Az útvonal aszfalt, így bárki, bármilyen kerékpárral csatlakozhat hozzánk. A tempó nem rohanós, minden esetre lámpát mindenki hozzon magával, mert ha jól érezzük magunkat "kinn éjszakázunk"! :P
Minden kedves régi és új kerékpáros fórumtársat szeretettel várunk!"