Monti, nem lehetett semmi élmény! Azért a parton lakókat/dolgozókat sajnálom, hogy az egész város kivonult ma és az õ szerencsétlenségüket mozizta.
Azt nagyon élveztem viszont, hogy a Királyok útja szinte teljesen a bringásoké lett. Ilyen is csak elvétve történik.
Szuper volt az utcatáblák felett evezgetni! Bár én sem örülök a negatív hatásainak, mert a nem rég felújított, antik 2pár evezõs versenyhajónkkal most nem tom mi lesz...remélem nem megy tönkre és nem úsztatja el a csónakház, ahol tartózkodik.

Állítólag holnap hajnalban tetõzik a Duna Bp-nél. Holnap mi lesz az utakon????? Sok türelmet azoknak, akik kocsival indulnak útnak!
Levsver jó lehetett tegnap a túrátok! Hol láthatunk képeket?
Álom ez a közlekedés a bringásoknak a lezárt utakon!...csak kár, hogy ha visszahúzódik a víz minden a régi lesz...