Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Campona Bike Park

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#41
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
elnézést a felindulásért, de ma teljesen elkedvetlenedtem a campona bike parktól. nem a pályák szarok, hanem mert a faszom kivan a sok kis gyökértöl, akik nem képesek észrevenni h rajtuk kivül mások is szeretnének gyakorolni, ugrálni.

egyszerüen idegesítö h mikor már elindulok nekigyorsítva a kis jumphoz, akkor vagy
-a dupla funboxról elindul a kisköcsög a tescos biciklijével le a mindenki által hazsnált street ugratóhoz mikor én már elindultam. ezeknek nincs szemük vagy nem birnak észrevenni??
vagy mikor szintén elindulok, és akkor jön a kiscsávó visszafele a pályán, persze látja h én is jövök bazzz

szal elegem van most az egészböl, ki kéne ezeket tiltani, akkor talán visszamennék.
mért nem lehet ezeket sehogy se kitiltani onnan?
szörnyü ami ott megy! tekerek vagy háromnegyed órát h jólérezzzem magam és gyakoroljak és akkor elveszi a kedvemet ez a sok köcsög:(

#42
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
meg 18an volt ott triál OB és annak a pályái
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#43
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tûzoltó nap volt a sok kopasznak:D

#44
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nagyállvány: ahonnan elindulnak a nagy vas kidobóíves szélsö jumpokra.

ezektöl még félek, még nem vagyok azon a szinten h azokon menjek.

inkább kisebbeket megyek a baloldalon levö kisebb vas jumpra, ahol van az a mélyedés középen.. vágod?


meg még egyenlöre azon a középsön gyakorlok, ahol a bmxesek szoktak mindenféle street trükköket csinálni.
ott már egész nagyokat tudok menni, van amikor átugrom az egész vizszintes részt.
meg néha a legszélsön is ha ott nincsenek ami szembe van az épülettel, de ezen szinte mindig bmxesek-trialosok vannak.

valami komoly tüz volt? láttam h volt vmi, de ekkora tüz?

#45
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nagyállvány kisjump?

légyszi..
van a nagy gyorsító

van a 2 szélsõ épített vas kidobóív

van középen a föld dirt
van balra tõle egy nagy dupla funbox

és van a street egy kisebb funbox
meik is?

amúgy a triál részt a tûzoltók szabták szét.

#46
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
vasarnap kinnvoltam, de eleg szar volt!
nemtom h mért, de a trial cuccok mindenütt szerte voltak szórva, engem idegesített h emiatt nem lehetett a kisjumpra rágyorsulni rendesen.

meg a másik a sok kid idiota. mennek össze vissza... elindulok, nekigyorsítok látom jön szembe az ellenkezö irányból egy kis gyökér.

nem lehetne az ilyeneket kitiltani, vagy valamit kezdeni velük?mert qrvára zavar h gyakorlatilag nem tartják be a dolgokat, össze vissza mennek, akadályozva mindenkit.

más: meg kéne csinálni a nagyállványt, ott lejött egy fémlap az alján, kicsit veszélyes lehet alkalomadtán.

#47
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
én mostanaba eleg gyakran kijarok, feka darázscsikos polarikszel nyomatom kezdöként, föleg a középsö ugratóna ahol a bmxesek állatkodnak.

legutóbb meg gyakoroltam a nagyállványról legurulást, mert eddig tériszonyom volt és nem mertem lemenni.. mostmár igen:bananadan

#48
GerMo

GerMo

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Elõszöris: TUDOM, hogy van ugyanilyen nevû topic, de az le lett zárva. Úgyhogy sztem ezt moderátorék törlik majd, azt pedig megnyitják, de addigis....

Szóval elég sok "állandó" látogatója van a helynek, itt meg majd jól meg lehet vitatni, h ki milyen jót taknyolt....
hajrá.
__...:::///Campona Bike Park\\\:::...___