Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

motortopic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
184 hozzászólás a témában

#41
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

emlékeztek még rám akkor:) én 170-180ast akartam rátenni de akkor ezek szerint nem lesz jó:(

Ha gombagumi lesz rajta akkor jó a 170-180 apa!
De nézd meg mindenféleképp milyen volt rajta. Gyorsaságigumival simán lehet nyerni 2-3cmert. Miért nincs külön low rider meg trike BICIKLIS topik?
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#42
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
úgy szép csak ha a felni szélesebb mint a gumi :)

#43
billike

billike

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
emlékeztek még rám akkor:) én 170-180ast akartam rátenni de akkor ezek szerint nem lesz jó:(

#44
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Chopper bringat epit ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#45
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

van egy motorfelnim. 110 mili széles. Max milyen széles gumit rakhatok rá?


150-160-ast kábé.
Milyen motorról való? Mert abból könnyen megtudhatod.

#46
billike

billike

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
van egy motorfelnim. 110 mili széles. Max milyen széles gumit rakhatok rá?

#47
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ha már motortopic...
ez bárkivel megtörténeht, SÕT!!!!!!!
ennek van a legkisebb esélye az itt szereplõk közül,.,,
tehát.
haller utca, mentem a nagyvradtérre...a duna felõl
3 rendõrmotoros besorolt a kapitányság elött elém, kb 1 autóval mentek elém... ott mentek szép nyugodtan.. kb pont az istván(?) korház autósbejáratánál egy teherautó miatt az egyik motoros kényszerült kivágni a villamossínre.. ami ugye kocsival hétköznapi mutatvány, nem zárt pálya, autóval is lehet rajta menni
csakhogy a motoros rendõr olyat bukott, hogy a bukója ripityára tört, a motorral együtt, elfolyt belõle benzin, olaj, minden..... csoda hogy a rendõr nem sérült meg komolyan
az ok?
az hogy a teherautó miatt a sínre kellett mennie... és nyílt pálya, viszont a sín pereménél ugye itt macskakõ van lerakva, amit picit távolabb raktak a sín szélétõl. pont kerékméretnyit.
és a motoros máris vagy meghal vagy nem... és mennyivel mentünk? 40el sem, hisz sok jármû volt elöttünk egy piros lámpával együtt....

és ha valaki azt mondja, hogy egy rendõrmotoros béna, vagy nem tud motorozni, azt sztem most itt helyben röhögöm ki.....

#48
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
szerintem meg kapjak be a motorosok, mert:

a robogosok kurva hangosak es budosek, valamint a 90%uk osszevissza megy+ imadnak a bringauton kozlekedni
a crosszmotorosok, metr szinten kurva hangosak, valamint utalom, hogy elottem/mellettem jaszkariznak az uton+tonkrebasszak az erdoket
a arlisok, mert mar egy kilometerrol hallom, hogy jon, kikurt hangos, es meg lomha, amde nagysebessegu, igy allandoan csak a gond van veluk a varosban..

jah, a quadosokat is utalom...:D


temeszetesen ez azokra nem vonatkozik, aki fogja a kis dragajat, es elviszi utanfutoval egy KIJELOLT palyara, es ott mokazik...

motortopic jee :rocketman
Van állásom...:bananadan

#49
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Látod bazzeg befagyasztottad a topicot Vinnie:D


...még elõttem befagyott, én csak próbáltam éleszteni :D

#50
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
ez igaz amit vinnie mond. velem is ez van/volt. úgyérzi az ember már tud valamit, húzza neki, meg eszetlenkedik, és akkor jön hírtelen vmi és nem tud mit tenni...nincs elég gyakorlata. de aztán már lehet ezeket korrigálni simán...idõvel. de télleg ~1 hónap és jön az eszetlenség. aztán jönek a bajok. aztán pihi...belejönni, és aztán ésszel eszetlenkedés :-)

#51
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Látod bazzeg befagyasztottad a topicot Vinnie:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#52
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

...
Amugy mindenki emlekszik Vinnie hogy bringazott. Ahoz kepest motorral mar dobott egy-ket hatast. Ugysem tudod megallni hogy ne huzd a motornak.
...


Nana!!! Hátas még csak egy volt ;) És ott is a fékem volt a ludas! De bukta már volt egy jópár, ez benne van. Cross és supermoto esetében pedig rendszeres.

És ha már itt járunk (egész jó kis topic! :D). Mocival tényleg nem tudsz uralkodni magadon. Én anno a bicónál tudtam. Volt egy qrva jó gépem, de sose kapott el a gépszíj, nagyrészt mindig tudtam ésszel és csak szórakozásból, egészségesen bringázni. A verseny az más, de azért ott sem szaladt el nagyon velem csak egy-kétszer a ló.

Mocinál elõször fél az ember (ez sem jó, de legalább egészséges!), aztán megtanul bánni vele, esetleg eléri a gép határait, és egybõl egekben az önbizalom, meg a bevállalós jókedv. Ilyenkor meg már viszonylag kis vassal is gyönyörûen meg lehet dögleni.
Mikor ráültem a gépre, azt hittem életem végéig sem fogom kimotorozni, de egy hónap alatt többet fejlõdtem, mint bicóval két év alatt. És hiába szeretném azt mondani, hogy "dee, dee, lehet ezt ésszel", az az igazság, hogy nagyon nehéz, és nagyon kevés ember tudja megállni. A mai napig megyek mint a meszes a városban, még akkor is ha póló-farmerban csak dolgozni indulok, és nem bírom megállni, hogy ne kerekezzek még ilyenkor is. Pedig a nagy hátas után megfogadtam egy pár dolgot, de ebbõl már csak annyi maradt, hogy lehetõleg másokat (!) ne veszélyeztessek. Saját magára mindenki aki motorozik veszélyes!
Csak én speciel a tanulós, meg limitelõs részét meghagyom pályára, ahol ha elfekszem, csak magamat töröm meg a gépemet, és nem a többi közlekedõt. Itt meg már persze jön a dolog anyagi vonzata, két délután simán megesz egy pár gumit, kerekezés után a légszûrõbõl csavarja ki az ember a drága olajat, és még a gatyád is rámegy a benzinre, ... stb. Inkább nem sorolom.

Vagyis motorozni qrva jó, de veszélyes. Mondjon bárki bármit, nem egészséges. Az meg fõleg nem, hogy nagyon nem lehet abbahagyni :D

#53
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Áhhh, gyerekmotorok;)

#54
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

...
nekem ez tecc:-)
ez a stílus

Úúú, nekem is a monster a kedvencem. Szerintem mattfeketében büntet nagyon. Mad Max feeling:)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#55
Bogár ··

Bogár ··

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
és marzo:D

69.



==================================================


#56
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
jaja zöldike is szép.

Olyan aranyos....és megy mint a golyó:)

dig. mán csak fekete felni kéne meg ilyen apróságok és wohh:)

#57
Bogár ··

Bogár ··

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
szíthuuzod a topikot:D

69.



==================================================


#58
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Feltöltött kép így szebb
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59
Bogár ··

Bogár ··

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
a duke nagyon szép

duke 2

a háttér sem rossz

69.



==================================================


#60
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Duke 990
660 Supermoto Factory Replica
csinibini