Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kerékpárkölcsönzés a Balatonnál

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Kösz mittu, de már nem aktuális. Már megjártam a Balcsit, lemondtam a bringakölcsönzésrõl.

#2
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
Füreden van ismerõs, akinek van kölcsönzõje. Nincsenek durva gépek, viszont remekül mûködik mindegyik.
Tel.szám kell?
The Sensual Woman

#3
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Az a 10e kaució elég durván hangzik.

Savanyugabi:
Szerintem az éppen az amit én néztem ki. Pedig aszt hittem valami jó kis Frírájd gépet adnak:)

#4
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
én füreden kölcsönöztem, aszem, 350ért, ilyen városi cirkálót ~24" méretben, 1,4 gumikkal. jó vót, szép vót. Csak nyolcast csináltam bele a Tamás dombon, mondjuk, ezek téleg nem terepbicók.
a bolt valahol az állomás felé van, jobboldalt felfelé a sinek után közvetlenül.
by

#5
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Amúgy én is kölcsönöztem tavaly,csak épp az északi parton... Hát elég rossz cuccok voltak,egy két csavarhúzás nem ártott volna. Elkértek 10e Ft-t kaucióként... Rabló banda. A lánc sem volt beolajozva. Azért soxerencsét neked!

#6
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
"Széb szíínes":D

#7
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Ezt már mintha néztem volna pár napja. Abban bíztam hátha van valami zug bicókölcsönzõ alacsony árakkal :) De ha valaki tud az ne titkolja továbbra sem.
350FT/ óra nah de milyen bicó az?:scared:

#8
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

']SZóval azért nyitottam ezt a topicot, hogy akinek van kerékpárkölcsönzéssel kapcsolatban tapasztalata az íde írjon. Témával kapcsolatban nem találtam semmit itt a fórumon, ezért bátorkodtam nyitni egy ilyen témát.

Engem most konkrétan az érdekelne hogy a balaton északi partjánál konkrétan Alsóörs esetleg Balatonfüred környékén tud e valaki olyan helyet ahol ezt a szolgáltatást igénybe lehet venni?

http://www.balaton.h...category=1[]=347

kell a link uccsó 4 karakter is az visz 1 bõl a krpkölcs oldalra
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
SZóval azért nyitottam ezt a topicot, hogy akinek van kerékpárkölcsönzéssel kapcsolatban tapasztalata az íde írjon. Témával kapcsolatban nem találtam semmit itt a fórumon, ezért bátorkodtam nyitni egy ilyen témát.

Engem most konkrétan az érdekelne hogy a balaton északi partjánál konkrétan Alsóörs esetleg Balatonfüred környékén tud e valaki olyan helyet ahol ezt a szolgáltatást igénybe lehet venni?