Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

gödi bringások?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
41 hozzászólás a témában

#21
Redline_01

Redline_01

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
vki jön bringázni gödre??????

#22
Redline_01

Redline_01

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
hali!!! Én is gödi vagyok van kedved bringázni vmikor?

#23
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Hali!

Én váci vagyok és egy ilyen csoportos tekerésben benne lennék én is. Csak szóljatok, ha van valami fejlemény.
A többit meg majd megbeszéljük, gondolom úgyis a Börzsöny lenne a cél.
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#24
berglander

berglander

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Ja és a bringázás is érdekel, még a nagy hideg elõtt, mert akkor már inkább görgõzöm. Esetleg értesítsetek, ha nem késtem le! A looksha@freemail.hu a címem. Mi az útiterv? Hova mennénk?

#25
berglander

berglander

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok! Szia Newbiker!

Kissé összejöttek a tennivalóim mostanában, ezért csak most néztem erre. A Nemeskéri kúria közelében lakom, egyelõre, egyébként a Béke úton tisztogatok egy telket mostanában, ami egy kis faház körül burjánzik. Remélem elõbb utóbb oda költözünk. A boltot a Kincsem parknál meg fogom nézni, kiváncsi vagyok rá.

#26
Balog Péter

Balog Péter

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hy ! cangáznák egy jót de nincs sok cangás haverom ha akartok cangázni velem keresetek meg.

#27
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
isten hozott földink! ;) göd melyik részén lax? eccer mostmár, még a nagy hideg ill hó elött kéne egyet tekerni! akkor már 4-5 lennénk! kereékpár bolt van! a kincsem parkban van a sógorom boltja. néha 7végén szoktam neki segíteni és ott lógok vele 1-2 órát! tudom ajánlani!

Örömmel látom, hogy van egy Gödi "aloldal" itt a fórumon. Magam is gödi vagyok és idõnként még a Duna Csárdán túlra is elmerészkedem. Tényleg van itt Gödön valami bringás élet, jó bringabolt?



#28
berglander

berglander

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Örömmel látom, hogy van egy Gödi "aloldal" itt a fórumon. Magam is gödi vagyok és idõnként még a Duna Csárdán túlra is elmerészkedem. Tényleg van itt Gödön valami bringás élet, jó bringabolt?

#29
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nézegessétek a XVII. ker-i topicot is, mert ott is sok környékbeli fordul meg!


#30
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
na, csak összejön ez nekünk! :clap:

Hali!
Én is gödi vagyok, bármiféle bringázásra hajlandó vagyok



#31
Balog Péter

Balog Péter

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hali!
Én is gödi vagyok, bármiféle bringázásra hajlandó vagyok

#32
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
sajna elég halott a topik, de van látod azért megatalálják ;)
te gödi vagy? bár már elég hideg van reggel, és délután sincsen már kánikula, ha esetleg van kedved valahol egyet CC-zni, akkor szólj. rajtam kívûl még egy embert ismerek aki szinte bármikor és bárhova eljönne!



Üdv a Gödieknek!

bár úgy látom a téma kicsit behalt, azért leírom hátha mégis....
a 2/A mögött, kicsit jobbra tartva a jancsi-hegy és környéke vicces, ill. szõdliget felé a vasút mellett is van egy púp, bár az inkább szánkózásra való:) ezek mind max. du-i unatkozás ellen jók, amúgy vonat v. kishajó és irány a hegyek.



#33
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Üdv a Gödieknek!

bár úgy látom a téma kicsit behalt, azért leírom hátha mégis....
a 2/A mögött, kicsit jobbra tartva a jancsi-hegy és környéke vicces, ill. szõdliget felé a vasút mellett is van egy púp, bár az inkább szánkózásra való:) ezek mind max. du-i unatkozás ellen jók, amúgy vonat v. kishajó és irány a hegyek.

#34
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
szia,

elvileg van még a temetõ felé, ha a nemeskéri útról lekanyarodsz a gumis / járólapos elött egyenesen és mész az új 2-es felé, egy kis földes rész. talán még némi szintkülönbség is fellelhetõ! gödön lax?

Tud valaki Göd környékén valami jó kis földes pályát vagy utat, ami jól kanyarog és vannak szintkülönbségek.
Kisebb helyeket ismerek dunaparton , golfpályánál, stb , de hátha van valami jobb.
hali



#35
Meszes

Meszes

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Tud valaki Göd környékén valami jó kis földes pályát vagy utat, ami jól kanyarog és vannak szintkülönbségek.
Kisebb helyeket ismerek dunaparton , golfpályánál, stb , de hátha van valami jobb.
hali

#36
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
még valaki?

#37
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
köszi, pont ilyenre gondoltam. vagy csak szimplán tekerésre a környéken!

#38
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
hol lax gödön? és nincs kedved egy kis idõt szakítani sim bringázásra?

#39
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Én gödön lakom, és már régóta keményen nyomom az ipart! Ha tanács vagy bármi info kell csak szólj. "Túrázni" már jó régen voltam, mert a versenyek és az edzés miatt nem jut rá idõ!

#40
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Hi!
Én szoktam menni Gödre néha túrázni. Álltalában Királyrétre, Magyarkútra tekerek.