Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kezdõk ide

- - - - -

  • Please log in to reply
279 replies to this topic

#61
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szerintem a hozzaallas nem jo. Elobb bele kene fektetni a munkat, aztan varni az eredmenyt. En pl. naponta maszok fel a kis hegyemre es meg csak versenyen sem indultam. Es jovore maratonon az lesz az eredmeny, ha vegigmegyek jol es nem leszek utolso. Egyelore viszont az a cel, hogy ketszer egymas utan fel tudjak maszni. Kis lepesekben...

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#62
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 posts
Szerintem hõsnek néznek a nézõk ha a Jani mellett állsz a 4X rajtnál:D
csak hogy lelket öntsek beléd;)

#63
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 posts
Nem azért indulok , hogy az elsõk köztött legyek ( bár örülnék neki)
De a mult havi Bikemag van 1 verseny cikk és abban le van írva mi a helyzet.
Ha meg indulok versenyen szeretném ha az olyan élmény lenne ami arra késztetene , hogy minnél többet edzek és minnél jobb legyek és ennek még van valami eredménye is.( pl helyezés)
Ezért kérdeztem.Én sem szeretnék 10 éves srások ellen versenyezni.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#64
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
krizsák a hobbisták között, sósmogyi meg a 10 évesek között hogy nyerjen
melyik jobb ezek közül?

mert sztem.
na mind1

#65
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 posts
1. mindig van esélyed
2. szerintem biztos van gyerek hobbi és felnõtt hobbi, ha van akkor a gyerekben vagy nyugi
3. NE AZÉRT INDULJ HOGY AZ ELSÕK KÖZT LEGYÉL!


#66
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 posts
Nem úgy versenyen.
Mert hobbiban nem szívesen indulnék mert azoknak akinek nincs UCI versenykártájuk és eddig versenyeztek azok ide kerültek be.( pl: Krizsák Jani)
Ilyen emberkék ellen nem nagyon van esélyem.
De lehet hogy mennék versenyra ha lenne 1 olyan kategória ahol lenne esélyem.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#67
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Hol? Van aki soha nem nõ fel. De vannak akik már tizen évesen is túl vannak sokmindenen (ugye dig :) ) és az élet felnevelte õket. Hivatalosan 18 éves korig vagy az, de környezetembõl példát merítve, látom, hogy sokan visszamaradottak a korukhoz képest.

#68
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 posts
Nagyon behalt a topic!
Lendítsük már 1 kicsit fel!!!!!!!!!!!!!!!
Hány éves korig tart a gyerek kategória?
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#69
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
hehe szerintem szájbarágás? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#70
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
szertem inkabb itt.
http://forum.bikemag...0&page=13&pp=40

amugy egyensuly
vagyis gyakorlas kerdese
csinalhatod ulve allva toled fugg.

de szertem inkabb itt
http://forum.bikemag...0&page=13&pp=40

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#71
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
nemtom ki hogy van vele, de én mostanába sokat gyakoroltam az 1kereket, de 5-6 m-nél tovább nem nagyon jutok el.
ki hogy csinálja? ülve kell vagy állva?
de ez azért furcsa h így nem megy az 1 kerék, mivel pl lépcsözés, ugratás egész jól megy.

#72
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
amúgy pont erre jó ez a topic
naiv kezdõ azt hiszi hogy ténylegesen ide kell jönnie, és utána egy másik egyed kioktatja aki... áhh, mind1.
nemjóezígy.
nem kell sietni a gépeléssel srácok!:-)

#73
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

mogyi! baze! olvasd el, amit irtal, es buktasd meg magad nyelvtanbol....ez mar durva...10 mondat, kb 10 hiba...dedurva vagy....


= Lassan gépelj, tovább érsz.Posted Image

#74
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
miert, az egyhelyben allas nem fejleszti az egyensulyerzeket? szerintem az jobban, mint az egykerekezes...

minden kulsore ra van irva, hogy menyit kell fujni bele...ha lepcsozol, kuldjel bele 3+ bart...vagy vegyel rendes kulso-belso parost...


mogyi! baze! olvasd el, amit irtal, es buktasd meg magad nyelvtanbol....ez mar durva...10 mondat, kb 10 hiba...dedurva vagy.... :scared:

egyebkent szerintem a 3 perc mar kiraly, nezhetsz ujab trukkok utan..van a tech-ben egy ilyen topic, keresd meg...
Van állásom...:bananadan

#75
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 posts

HI! Én 2 éve bringázom de még kezdõ vagyok, és az is leszek még jó ideig.
Két éve vettem meg álmaim bicóját egy PolarX-et. És ahhoz képest hogy gyári azóta csak a pedált cseréltem le rajta. Birja a 9 lépcsõs ugribugrijaimat meg heti többször is lejövök a gellérthegyiDh pálya nyomvonalán. Igaz van egy hangj de még egyben van.
Ugy két hónapja gondoltam megkéne tanulni pár trükköt is de az egyhelyben állásnál elakadtam. Ez ilyen nehéz vagy csak én bénázok ?????
Ellpattogok ideoda de nemtudok ugy igazán megálni. 3 perc után elfárad a lábam és le kell raknom.
Ha lenne pár jó tanács .....
A másik problámám hogy állandóan belsõt kell cserélnem mert mindig kilyukad mikor a lejtön jövök. Mennyire érdemes fujni a kereket, mert már uncsi a defekt.


Elõször érdemes megtanúlni egykerekezni mert az fejleszti az egyensúlíérzékedet.Szerintem ez nem nehéz.
Utána próbálkozni a manuálal.És ha ezek már mennek nemi lehet állni gyakorolni a bunyt.
Ezek mind alap dolgok ezekkel érdemes kezdseni.

A defekt meg sokmindentõl függ.Függ a kûlsõtõl.
Nem árt 1 defekt védelemmel állátott kûlsõ.
Ezek már nem annyira drágák.
Az , hogy mennyit fújsz a belsõbe az a sújodtól is függ.
Én a 47kg-hoz 2bar-t teszek a kerékbe.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#76
Felhasználónév:

Felhasználónév:

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
HI! Én 2 éve bringázom de még kezdõ vagyok, és az is leszek még jó ideig.
Két éve vettem meg álmaim bicóját egy PolarX-et. És ahhoz képest hogy gyári azóta csak a pedált cseréltem le rajta. Birja a 9 lépcsõs ugribugrijaimat meg heti többször is lejövök a gellérthegyiDh pálya nyomvonalán. Igaz van egy hangj de még egyben van.
Ugy két hónapja gondoltam megkéne tanulni pár trükköt is de az egyhelyben állásnál elakadtam. Ez ilyen nehéz vagy csak én bénázok ?????
Ellpattogok ideoda de nemtudok ugy igazán megálni. 3 perc után elfárad a lábam és le kell raknom.
Ha lenne pár jó tanács .....
A másik problámám hogy állandóan belsõt kell cserélnem mert mindig kilyukad mikor a lejtön jövök. Mennyire érdemes fujni a kereket, mert már uncsi a defekt.

#77
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
lehet, hogy szemet sokhozzaszolasu vagyok, de van egy kereso, van egy vazas topic...meg van egy kezdok ide resz, ahol ezek mind le vannak irva, hogy mit hol, hogyan, mikor, stb....
Van állásom...:bananadan

#78
smek24

smek24

    vendég

  • fórumtag
  • 55 posts
Elnézést kívánok, hoccsakígy beleszólok, de kérdésem van valami hozzáértõ fõhöz! Mondjatok nekem valamit a Wheeler Hornet 30 típusú vázról. Olyan sokattekerõs-néhamax1,5méteresletöréstugrós-állatmódonlefeléközlekedõs bicóba kéne oszt neemtoom...Törik...Nemtörik...Gyorszáras rugóútállítás...15centi???

HELP

#79
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
milyen bringád van jelenleg? én is használtan vettem, mivel nekem se volt sok lóvém.
2001es évjárat, 65k. szinte újszerü állapot. az elözö tulaj állítólag 150k-t költött rá, bár ebben nem vagyok 100%ig meggyözödve.

#80
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 posts

király a topic:)

most vettem 3-4 hete egy polar xet, jelenleg unitesómmal gyakorolgatok itt-ott kisebb ugratókon, nagyon zsír.


Na végre valaki akinek tetszik:D
Jó bringa az a PolarX nekem is olyan kéne.



MÉG minndig megvan a fórum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!