Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kezdõk ide

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
279 hozzászólás a témában

#221
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Azért kell leszólni az embereket a helyesírásuk miatt, mert a fórumon úgy kommunikálsz, hogy leírod a mondanivalódat. Beszélgetés közben gondolom te nagy türelemmel várod, míg a partnered végre kinyögi, hogy mégis mit akar, ugye? És nem leszel cseppet se ideges, hogy öööööözik, meg "izé"-l... odafigyelés kérdése, szóval szerintem fontos, hogy megértesse magát mindenkivel.
Az meg, hogy kinek milyen gépe van.. hát örök vita tárgya lesz, bár nem kellene, hogy az legyen. Õszintén leszarom, hogy kinek mi a prioritás, de megjegyzem, egy Manitou teló picit drágább, mint egy mozijegy, szóval a párhuzam nem jó.. mindenkinek más a fontos, ennyi.

#222
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a bélkifordulós hejesrísáról. nme za a gnod hoyg oan a heylesírsáa amien, ahnem hoyg ebbõl az últragagyi magyar alapoktatásból(általánós ískóla) hoyg a vérbe kerûl ki ojan ember aki nme tud irní.

én ezt nem hiszem el.
az meg hogy nyitott egy ilyen topikot, ok.
beleszóltak mások "megvédeni" "ellenezni" erre meg õ szólta le õket... hogy miért kell errõl beszélni.
akkor mirõl lehet itt beszélni?

látom, kibeszélni azokat akik inkább a biciklire költenek, mint hétköznapi pillanatnyi szórakozásra.

hát hajrá

#223
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Szerintem, Sosmogyi, jo hogy nyitottal egy ilyen topicot. Az mar jo kerdes, hogy a cim alapjan itt kell-e egymast ajnarozni, hogy huuu, neked millen baro, meg egyebek.
Nekem egy nyamvadt MAGELLAN(!) Craterem van, meg az ezredfordulorol, cro-mo vaz, es kis gizda, nincs felulheggesztes sehol, megis szeretem, mert megbizhato, es amire en hasznalom, nem kell jobb. Ja meg egy RST Mag telo (ultragagyesz, mondana a "profi") figyel elol. Nem mondom, csorog a nyalam, ha meglatom, hogy jaj de szep a manitu akarmi, es csak ilyen olcso, es mar nyulnek a bankkartyamert, hogy bizniszeljek, de az utolso pillanatban eszbe kapok, hogy nem fogok az Alpokban downhillezni a kozeljovoben. Inkabb elviszem a kedvesem egy mozira. "az elmeny megfizethetetlen"
Tudom, idealista vagyok, meg hulye, ugassatok le, de kepzeljetek, eletben maradtam lassan 25 eve ezzel a hozzaallassal.

A helyesirasod olyan, Mogyi, amilyen. Senki sem tevedhetetlen.

Kifordul a belem tole, ha valakit a helyesirasa miatt fikaznak, kozben a velemenyevel van bajuk. En nem tudom, ki csinalta ezt, csak megemlitettem...
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#224
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Jó oké igaza van mindenkinek hülye voltam (vagyok és leszek)
A nyelvtanon meg rajta vagyok.
Nem kívánom a témát tovább folytatni és nem szeretnék senkivel se vitatkozni.
Nem is fogok többet vitázni senkivel ( amenyiben én vagyok a vita tárgya)
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#225
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
nekem 15 évesen egyáltalán nem volt bicóm..sem internetem, számítógépem....
játszottam azzal, amivel tudtam (nemröhög..:D)
Van állásom...:bananadan

#226
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Kapjon pofont!
Mindenki szarjon nagy ivben mindenre, nem anyazni kell, hanem tekerni, mindegy, hogy mit!
Verekedes a jatszoteren...

#227
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
De te még csak 15 éves vagy.. Ha elmondom neked, hogy nekem milyen gépem volt 15 évesen, akkor körbehugyozod a PXedet örömödben.. Inkább a helyesírásra koncentrálj, a suliban a vállalkozó szülõk gyerekeit meg szard le, mert látszik, hogy ez neked lelki törést okoz..

#228
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Amit az elöbb írtam az nem nektek szólt.
A helyesírás problémán pedig dolgozom.
DE ez elöbbinél kicsit elragatattam magam.
Tudjátok, hogy nem mindenkinek van pénze , ezért hülyeségnak tartom más dolgait fikázni.
Meg játszani , hogy nekem milyen frankó van.( ez anak szól aki ezt csinálja,akinek nem inge nem veszi magára)
Sajnos van akinek ez a stílusa.
Én pedig még mindik a PX-ért harcolok ami másnak 1 nagy szar.
De van olyan is aki azért dolgozik , hogy minél jobb bringája legyen és erre költi a fizetése nagy részét nem pedig másra.
Ezekel az emberekkel nincs is semmi gondom , meg úgy átlagba senkivel nincs a forumon problámám.
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#229
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Sósmogyoró, lapozz már fel egy helyesírási szótárt légy oly szives, mert kezdesz nagyon az idegeimre menni ezzel a hülye stílussal. Õszintén, direkt csinálod? Hmmm?

#230
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Mogyikám te mi a faszomról beszélsz?:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#231
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
menthetetlen....:D
Van állásom...:bananadan

#232
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Sajnos nem mindenkinek van pénze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Örülj ,hogy ien bringád van!
Mert van aki évakig gyûjt kerékpárra összerakja és ti meg lefikázzátok , hogy milyen szar meg , hogy lehet ezt bringának nevezni.
Az ien sznobokat utálom a legjobban aki menõzik a pénzével!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem a PX sokkal jobb mint a UMF mégis olcsobb csak azárt mert magyar.
De egyesek csak azárt fikázzák a Magellant mert a túl sok pénzüket inkább költik valami mérag drága szarra.( TISZTELET A KIVÉLENEK)
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#233
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Még mindin nem tanultad meg leírni: "ien" "mien" !!!!!NINCS!!!! Rakjál bele egy "ly"-t és akkor már értelmes lesz. Tehát helyesen : !!!! ilyen és milyen !!!!!!

Egyébként meg mi ebben az értelmes dolog. Mindenki olyat vesz, amire van pénze. Ha szart veszel csak gond lesz vele. Ezzel nem azt mondom, hogy csak felsõkategóriás cuccok lehetnek jók, de egy mozo szirszar soha nem lesz villa. Én pl: tektro fékkarokat használok cps-hez, közben meg ott figyel a Push tag a gépemben meg mavic felni stb...

#234
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Vá mi megy itt?!
Mien hülyeség ieneken veszekedni!
Adja magát ( legalább is szerintem), hogy aki kezdõ nem fog magának venni 1 több 100ezres gépet.
Mert nem tudja kihasználni ill. nincs rá pénze.
ienkor mindig a legjobb ár érték arányt kell szemelött tartani.
Pl: Vegyek 1 Mozo R500-ast vagy psóroljak és vegyek 1 Pilot-ot vagy 1 Psylot.
Vagy vegyek 10 ezerért 1 tárcsaféket vagy i felsõkategóriás V féket.

De azért ne zárjátok be a topicot
Most kezd értelmes lenni a dolog
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#235
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
ha van rajta sapka azért, ha nincs, azért..:D
Van állásom...:bananadan

#236
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Semmi extra, most fõleg az autó viszi a pénzt.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#237
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
tuti utálni fogunk..:D
Van állásom...:bananadan

#238
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Még nem publikus, egyébként épül. Középsúlyú hosszúutas, 3 tányéros FR. Full Saint, Mag HD-k. Nyaralás után összetákolom. Persze már van, aki tudja. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#239
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Thomas: erre írtam ezt:

Nekem full Saint szett van a gépen, ugyanakkor, ha vki középszintû felszerelést szeretne, mert erre van igénye, és/vagy pénze, akkor nyugodt szívvel ajánlok neki régebbi iparis (mélyhornyú golyóscsapágyas - puszika lor) Sram, vagy új Novatech agyat, használt Octalinkes, vagy egyszerûbb Truva hajtómûvet. Ha pedig vki aziránt éredklõdik, hogy 15 pénzbõl mien tárcsaféket vegyen, akkor azt mondom, hogy vegyen inkább egy felsõ-közép kategóriás V-féket, mert a 15 ropis tárcsafékek (bovdenes Alivio/Deore) a látványon kívül nem sok jóval kecsegtetnek.


neked most mid is van? azt tudom, hogy a szuperszörnyet és a feka vázat eladtad...
(márpersze ha publikus az infó)
Van állásom...:bananadan

#240
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Biztos sokan ilyenek. De pl szerintem az alaktrészeknél meg lehet találni az aranyközéputat. Nem feltétlen jobb ami drágább, könnyebb, titánból van. Nekem XTR-fék pl nem bejövõs, sokkal inkább a töredékébe kerülõ Dia-Compe fékem, ezzel is megállok egy tízfilléresen, és kiba.. könnyû behúzni , és jól adagolható és lehet még könyebb is egy XTR-nél(valamelyik évjáratnál biztos)



Valóban lehet.De ha egy olyan bringást kérdezek meg aki a csillagokban bringázik,nem tud kiértékelhetõ véleményt adni egy alkatrészrõl,mert a csúcstehnikát nem lehet összehasonlítani a középkategóriával.Példaként ha valakinek xtr-rel van felszerelve a gépe és megkérdem hogy mi a vélaménye az alivió esetleg deore fékrõl,akkor nagyon nagy az esély hogy lehurrogja mert az xtr és deore fékhatása közt kurvanagy a külömbség,nem beszélve hogy melyiket finomabb huzogatni.