Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

nyaralás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
vagy kis pótnyaralás, szigorúan bringával:

Szept. 3. hetében, h-cs (18-21), bükk fennsíkon, síházban. (hétvége már foglalt)

Olcsó 800ft/fõ/éj, villany van, víz háztól távolabb, kissé nomád, de

úgyis tekerni, tábortüzezni megyünk.

2fõ biztos, 1fõ 50%-os, szombatig kellene biztos létszámot mondani. összesen 1 4ágyas és 2 8ágyas szoba áll rendelkezésre.

írjatok ide vagy priviben, küldök linket, addigra megszerzem haveromtól õ szervezi ugyanis.
a második p néma!

#2
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
tudom ez nem a legmegfelelõbb topic, de nem találtam jobbat a gondomnak... Remélem itt tud majd valaki segíteni. ;)
Baráti társasággal (nem kerósok) szeretnénk menni júliusban egy hétvégére táborozni valahova. Kb. 20 emberrõl van szó, a szempontok a következõek:
- csendes helyen legyen, ahol nem zavarunk sok embert az esti bulizással
- valami faházas, kultúráltabb helyre gondoltam, ahol van fürdõ, konyha (akár közös)
- Budapest és Debrecen között kellene lennie, tehát mind2 helyrõl fájdalommentesen megközelíthetõ legyen (autóval)
- alkalmas legyen közös fõzõcskére, iszogatásra, zenélésre

Ha valaki tud ilyen helyet ne tartsa magában... :) (ami eddig felmerült, de sehol nem sikerült szállást találnunk egyenlõre: Miskolctapolca, Lilafüred, Eger, Abádszalók) Konkrét, ismert, jól bejáratott helyeknek örülnék a leginkább. :D
Elõre is kösz.

#3
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Gyere velünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
üdv:www.makadamklub.fw.hu

#4
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Például számomra a horvát szállás úgy néz ki, hogy lemegyek és a tengerparti felkapott apartmansorhoz képest egy-két utcával feljebb megyek keresgélni. Majdnem mindegyik házban van kiadó kiaéakított apartmanrész, csak nem reklámozzák. Meg kell kérdezni a tulajokat. Eddig mindig így csináltam. Az ár kb a fele a 100 méterrel lejebb levõnek, a színvonala sokkal jobb. A tulajok általában öreg helyiek. Egy gond van csupán, hogy mivel õk nincsenek a turizmusra berendezkedve, nem nagyon tudnak idegen nyelveket. De nagyon jó móka horvátul hadonászni!:)

#5
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Hat Olee mar tugya, kb. hogy en hova szeretnek menni.
Szoval amit arban is szerintem megfelelö az a Monte Negroi ( Szerb Crna Gora) tengerpart.
Olyanokat is hallotam, hogy 4-5 Euroert lehet ejszakazni. A niveau is szerintem olyan, de ha tenger,hegyek meg sör van akkor szerintem jo.
Itt nalunk nemetorszagban is jo dombok vannak csak szerintem az arak nem realisak.

#6
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hi!
Remélem, itt jó helyen lesz majd a kérdés.
Minden nyáron olyan helyre megyek pihenni 3 hétre közeli országokba, ahol tengerpart-nyüzsi, de ugyanakkor bicóstúrára alkalmas hegyek is vannak. De lassan már kifogyom az ötletekbõl. Lassan itta nyár, de még nem tudom, hogy idén hová menjek.
Esetleg a fenti leírás alapján tipp valakinek??

#7
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
valamint a megmozdulás vagy a szabadonfutó rovatot ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#8
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ajánlanám a "Kezdõk ide" topicot...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#9
franyak

franyak

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Nyáron szeretnék egy két hosszú hétvégére kimenni Ausztriába vagy a környezõ országokba gurulni egy párat a hegyekrõl. Megköszönném ha tudnátok olyan helyeket mondani ahol a téli sífelvonókat nyáron alkalmassá teszik a bringák cipelésére, vagy környezõ országok beli bringaparkokat, esetleg internetes címeket ahol utána tudok nézni.
Elõre is kösz!!!