Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vértesi betyárok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
27 hozzászólás a témában

#1
freestyle8

freestyle8

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
helótok!!
Dh haverokat keresek mert egyedül nem valami jó bringázni.
Ha valakinek lenne kedve együtt bringázni és fejlõdni az irjon.

#2
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

Hello schnellthomas!

A Levinél valóban csak 1-2 országúti van, õ inkább a montikra állt rá.


Sziasztok én is tatabányai országútis vagyok de én csak és kizárólag a Levinél vásárolok. Lehet, hogy a boltban csak 1-2 gép van, de mindent meg tud szerezni és ért is hozzá.
Én életemben csak egyszer (és utoljára) voltam a Na-De Bike-ban. Országúti cipõt akartam venni de az eladó (gondolom õ volt tulaj) úgy nézett rám, mint egy ufóra (lehet azért, mert csaj vagyok) De még fel sem ajánlotta, hogy tud szerezni. Annyit mondott: Nincs!
Hát ennyi. Bizti rossz napja volt.
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#3
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Öszinte részvétem a gipsz miatt.Sajna nekem is volt benne részem 8 hétig!
Holnapra sikerült összeszervezni egy tekerést végre nem pest túlsó végére! Biatorbágyon és Etyeken találkozunk a többiekkel és utána teszünk egy kört kertek alatt Gyúró-Pusztazámor-Soskút-Biatorbágy (Iharos) útvonalon. Túlnyomó részben szölök közötti földút,köves és 40-50 % erdei út kevés aszfalttal.

Hát sajna hogy nem tudsz jönni,de sikeres gyógyulást kívánok.
:clap: :clap:

privibe megirom az elérhetõségeimet!

Üdv

Ui: A kistársaságomból egy kis ízelítõ
http://pix.bikemag.hu/sunset/borzsony
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#4
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
szia Sun!

hát most gipszelve vagyok ép,de köszi hogy szoltál!ha van msn-ed akkor a bikertom@vipmail.hu címen megtalálsz rajta!Feltöltött kép
további szép napot!

#5
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Szió Thomas!

Nem tudom mennyire vagy járatos Pest irányába,mert ha lenne kedved egy igen jó társasággal megismerkedned akkor szóljál!
Most szombaton egy 3 hete volt 2 napos kalóríatábor és egy gödöllöi domborulatokban eltöltött nap képeit és videóit nézzük meg szerény társaságommal 17.ker-ben.
Én innen megyek Etyekrõl be. Ha gondolod akkor találkozhatunk valahol utközben :cheers: :beer:
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#6
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Hahó topic!?

#7
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Köszi!
Igen találtam mindhármat.A legviccesebb az hogy puszta véletlenbõl gondoltam hogy most arra megyek haza.A haveromat hagytam ott,hogy egyedül menjen haza,mert az õ háza hamarabb van ezért dumálunk hazafelé,de aznap nem így volt.Neked kell valami alkatrész?Hátfõn suliban leszek,csak szólj és kerülök egyet hazafelé.Jó lesz ez akkor a városban való veretésre a teszkóig:DÚgyis erõs vagyok az országuti miatt.

#8
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Én nem ide való vagyok, de slick gumi? 1.5ös? TALÁLT??? Inkább országuton túrázóknak ajánlanám. Vagy nagyon jó idõben, nagyon üyesen, nagyon egyszerû pályán, nagyon csak síkon montizni is lehet vele. Sok sikert;)


#9
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
sziasztok!

Nemrég a suliból hazafelé találtam 3db SLICK külsõt aminek semmi baja sincs.:DDe tényleg!!!Erdõben mennyire lehet használni 1.5"-so méretét?Átlag erdei útra gondoltam,mert mészni nem igen lehet vele az biztos!

#10
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás

Hali!

Van itt valaki a Vértes környékérõl?
Én csákvári vagyok, és klassz lenne, ha lenne még errefelé pár õrült rajtam kívül...



Hali!

Bár egy kis távolság van tõled,de én is egy bringás õrült vagyok
Etyekrõl!
rendszeresen szoktam járni tekerni ( Etyek-Gyuró-Martonv.-Baracska-Vál-Gyúró-p.zámor -Etyek) útvonalon. ez a legtöbbszõr bejárt utvonal általam.
Hosszabb táv esetén fehérvár felé ( alcsút-acsa-lúberény).
Multkor mikor vittem nagyanyám a szanatóriumba csávárra, visszafelé menet a központ felé. elkanyarodtam jobbra és egy tök jó erdei aszfaltos utra értem ami nagyon megtetszett és már egyszer le is tekertem.
Engem érdekelne,hogy esetleg azon a részen nem lehetne valami korrekt tekerést összehozni??????

:bananadan :bananadan :clap: :clap:

Üdv:Sunset

#11
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Na miaz?
Megállt a tudomány?Hahó topiclakók!

Nem jó ez a néma csend.

#12
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia!

Szerintem csak az kapja el aki parázik és hirtelen nem tudja kontrolálni a helyzetet.Én szerencsésebb vagyok,mert 3 évig göriztem a városban a haverokkal jártuk a korlátokat és lépcsõket na meg a jubiban a spine-félcsövet:)micsoda évek...(sóhaj):)

#13
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Hello schnellthomas!

Azt nem tudtam, hogy kivel voltál mert nem én láttalak. A Levinél valóban csak 1-2 országúti van, õ inkább a montikra állt rá. A fék szerintem azért nem elhanyagolható azért megmenthet néha 1-2 fa megölelésétõl.:)

#14
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia mxpro!

Igen az én voltam és nem a haverommal hanem az öcsémmel:)
jaja én bánhidán lakom az új házban(sárga színû)fék - Cedric Gracia nemrég nyilatkozott valami tv-nek vagy újságnak és õ mondta hogy "a fék a buziknak való".
ebbõl vontam le hogy nem kell tizen akárhányezres fék:)szerintem nem cserélem le a merev villát.jaja,de számold meg hogy a Lvinél hány országuti van,és a Lacinán.A Laci alapból országutis tehát nem a Levihez mennek alkatrészért vagy tanácsért.
Na most ennyire futotta,megyek a dolgomra,csá-csá!

#15
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás


Tudod a Na-De bike boltban vagyon nagyon "illetékes".

Sejtettem. Az országutisok nagy része oda jár a városban. Asszem nincs több kérdésem. Szerintem a merevvillát hamar le fogod cserélni teleszkópra mert tapasztalataim szerint terepen hát nem a legkényelmesebb. A fékek jók nekem is ilyenem van. Nem fog úgy mint pl az lx de nem is panaszkodok rá. Nekem egyébként egy Caprine Boomerem van csak nem látszik rajta mert le van festve ezüst színüre. Ha erre nem emlékszel akkor újabban Livestrong karkötõrõl vagyok felismerhetõ. tegnap látott az öcsém. Mentél fel a hídra Dózsakertben egy haveroddal akinek Mátrixa van. Az te voltál?

#16
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia mxpro!

Hehe,ja van amit a Leventénél veszek, de nem mindent!Tudod a Na-De bike boltban vagyon nagyon "illetékes".Nagyon jó barátom és edzõm a Nagy Laci.
A váz egy régi, de új Heavy Tools cro-mo.A Levinél vettem nagyon jó áron.Merev villa lesz/van benne amit már nem nagyon jó áron hanem szinte ingyért vettem.A volt szomszád barátomé volt de szerencsére nem használta,mert a Magellan-jában egybõl lecserélte ezt egy teleszkópra.Na most már elmondom, hogy 500FT-ért jutottam hozzá:)!!!aztán egyebek:kormány egy a sufniban talált valami ócsó no name tipus, IKE stucni, valami no name fékkarok,de nagyon merevek!Nem nyúlik.Fékek promax(ez a Caprine "sirokki" nemtudom hány pont hányas bringán található meg) Mit hagytam ki?Hajtómû még kérdéses valószínûleg négyszögtengelyes és SR Suntour típus lesz(ez még nincs meg.Felni Mach1.Ha érdekel még valami akkor kérdezz!

Sziasztok,Jó éjszakát mindenkinek!

#17
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Hello!

Akkor még nem láttalak vagy nem emlékszem rá. De biztos összefutunk valamikor max. az erdõben ha kész lesz a másik bicód. Hol rakatod össze vagy hol veszed az alkatrészeket? Levinél? Milyen bringád lesz?

#18
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia mxpro!

Fekete színû bianchi országutim van,azzal szoktam csapatni itt ott...amott :)

#19
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Biztos jó lehet a magyaros Milka még nem ettem olyat.
Lehet hogy már találkoztunk csak nem tudunk róla. Milyen bringád van?
Azon az útvonalon én se mennék végig országutival csak max mazochistáknak ajánlanám meg persze cyclocrossnak.(ezt lehet hogy rosszul írtam).:D

#20
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
sziasztok!

MAgyaros milka szelet?:) ez jó
Országutival?fiam olykor-olykor még közúton is elgondolkodom hogy merre menjek:) azt amit mondtál csak montival fogom lemenni.Én is TB-i vagyok lehet hogy isemrjük egymást ebben a kicsi városkában?
Kocsi: JOBBULÁST!Mi történt a lábaddal?
Tényleg fasza képek születtek,láttam a térképet is,de igazán nem ismerem hogy merre mennyire sziklás meg milyen talaj megy arra.