Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFT csapatmez

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1441 hozzászólás a témában

#1421
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, Zed kölök jól beszélt. Legyen nagy, és ne legyen gumis, gallér jöhget, mert fel lehet hajtani, és az oan Elvises, valamint legyen kék, és a reklám annak jár, aki kéri, vagy az egy kötelezõ dolog lesz? Csak, mert nekem megér 1.000 Ft-ot, hogy ne legyen rajta.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1422
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Azért gondoljon bele mindenki, hogy egy fekete mezben a tegnapi idõben mennyire szívesen mászna egy 10% emelkedõn, ahol nincsenek fák. 15 perc után szét égne a hátad.


totál gyetértek.

nem sok hosszútávos tapasztalatom van, de a tavalyelõtti tiszamaratonon nekem egy világosszürke mezben is majdnem sikerült högutát kapnom. 25foknál melegebb idõben, déli no-árnyék napsütésben fekete mezben tekerni szerintem a hétfõ esti rettegés foka cimü [übersz.r] müsor kategória.

magam részérõl ha esik az esõ nem bringázok, [nem vagyok magam ellensége] szóval a "koszolódik_mert_világos" probléma sokkal kevésbé hangsúlyos mint a "belerohadok_mert_sötét" probléma.

uff

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1423
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Viszont milyen jól jön majd a Fekete- Tekerésen, vagy bármely temetésen!

Ez igaz.


A sebesség mindent megold.

 


#1424
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Viszont milyen jól jön majd a Fekete- Tekerésen, vagy bármely temetésen!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1425
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Azért gondoljon bele mindenki, hogy egy fekete mezben a tegnapi idõben mennyire szívesen mászna egy 10% emelkedõn, ahol nincsenek fák. 15 perc után szét égne a hátad.


A sebesség mindent megold.

 


#1426
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jajj ne Charon, csak azt ne! Inkább megteszek bármit, amit mondasz! :wtf:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1427
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
igaza van.
Csak azzal van baj, hogy a több hõbõl az enyag felédesõ oldalán is több adõdik le:)

#1428
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szerintem Para egyrészt optimista, másrészt jó pr-es. :afro:

#1429
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ezt nem értem, miért elmarad a Tisza-marci?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1430
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

(-)sötét szín(bár megjegyezném, hogy tudományosan bizonyított a fekete szín több hõt tud leadni, mint a fehér...)


De többet is vesz fel!
Charon részirül legyen a nagy rész kík, oszt a többi meg mindegy.

A MÉRETET PEDIG IGENIS KÉREM!!!!!

Normál ruhaméretek szerint, vagy mezméreted, etc. Eddig mindenki normálisan oldotta meg. A lényeg, hogy egy körülbelüli mérettartományuk meglegyen, a legkisebb és legnagyobb méretek arányaival. De ez már az én dolgom. És nem végleges a méret sem. Csak sacc.

Pl.: Minden ruhám M-es, de a Nike mezem S méretû. 165 centi magas vagyok és 52 kiló vasággyal.

Ne rontsd a légkört Lens, mert rádküldöm az esõzést! :P


face: Pedig rád akartam sózni vagy 20 darabot. Feltöltött kép

#1431
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
de azt a több hõt nekem is adja le nem?


charon: elfelejtettom az emilbe beírni, hogy 1 darabra pályázok:)

#1432
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Eddig befutott 14 rendelés.

Aki ennyi alapján el tudja dönteni, azt érdekli olyan szinten, hogy az már jó. Ha megvan a szükséges mennyiség, akkor minden egyebet lefixálunk: színek, szabásminta, szponzor (részemrõl nagyon jó lenne, hisz elfér az ujján egyik oldalt, és nem egy csiricsáré logo)

#1433
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
tisza marci... hm... inkább úgy aakarod mondani: KONA TALI... :)

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#1434
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
elõnyök, és nem:

kék-fehér
(-)minden kosz, piszok, sár, FÛnyom azonnal meglátszik rajta, és kicsit nehézkesen lehet utánna jól kitisztítani
(+)világos szín

fekete-kék
(-)sötét szín(bár megjegyezném, hogy tudományosan bizonyított a fekete szín több hõt tud leadni, mint a fehér...)
(+)jól takarítható színek...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#1435
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Pedig milyen jó lenne benne tekerni a Tisza Marcin! :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1436
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
lehet, hogy meglátszik rajta a legkissebb sárfolt is, de én minden tekerés után átöblítem a gatyót:)
a fekete is jól néz ki, csak így röviddel a szilvásmaraton után nem vágyok semmiféle hõt maximálisan vonzó ruházatra:)
hajrá csapatmez!

#1437
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Most lehet, hogy bénán néz ki(mintha utánoználak :D), de pont erre gondoltam én is, mikor megláttam a feketét, csak nem akartam már nyaggatni emiatt Parát. Szóval akkor nem csak nekem jutott ez a fejembe.

Még valami:

Szerintem amig nem változik a mez méret, addig felesleges bárkinek is megadnia azt, hogy milyen méretben szeretne. Ugyanis azok a mezek, amiket tavaly próbáltunk föl Mecsekben Para jóvoltából kb.Jorus méretûek. Egyszóval, nekem még az S-es is hatalmas nagy volt.
Aki errõl mit sem sejt, az mondjuk megrendel egy L-eset, és aztán kiderül, hogy neki az S-es lett volna jó. Az apróbb termetû emberek meg max. háló vagy fürdõköntösnek használhatják az S-et.
Szóval ez a dolog még tisztázásra vár!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1438
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

nekem a fekete tetszene ha lenne benne kék is.
a fehéren meglátszik a legkissebb sárfolt is.

"Don" Lovas Gabi.
automata ajtókat gyártó cég logója. a Don ott melózik.

Ha kimosod akkor nem látszik a sárfolt.

A kék-fehérre szavazok.


A sebesség mindent megold.

 


#1439
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
nekem a fekete tetszene ha lenne benne kék is.
a fehéren meglátszik a legkissebb sárfolt is.

"Don" Lovas Gabi.
automata ajtókat gyártó cég logója. a Don ott melózik.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#1440
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

És ki az a Don és milyen logója kerülne fel?


Tettem egy ajánlatot Parának mez ügyben, de mivel nem igazán jelentkezik, nektek is felteszem vitára a dolgot:
Szóval: Ha egy logo felkerülhetne a mezekre, akkor mezenként 1000,-HUF-ot én állok az árból.
Nem kell nagy dologra gondolni, a TORMAX emblémát kellene föltenni a mezek ujjára, ráadásul nem is valami nagy méretben, hanem ízlésesen.

Itt lehet megnézni, hogy milyen is az embléma:
http://www.tormatic.hu/

Várom a véleményeket.


õ az.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda