Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#1421
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 posts
Jah a múltkor Budáról jött velünk szembe az Északi összekötõn egy kvados. Tõle zengett a környék. Aztán mikor megpróbált lefordulni a Szúnyog- sziget lejáró felé, hát utána meg a röhögésünktõl, mert a szegényke nem tudta bevenni a hajtûkanyart, és önnön lábára állva kellett visszatolnia a járgányát, hogy be tudjon kanyarodni. Utána stílszerüen tökig húzta a gázt és majdnem fellökött egy kisgyerekével biciklizõ anyukát. A gyerek meg ijedtében sírva fakadt. Csak így tovább.
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#1422
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
"Van aki odáig elmegy, hogy családostul kvadra ülnek – elõl apuka a nagy kvadon, mögötte anyuka és a két gyerek kisebb kvadokon - és úgy vonulnak be az erdõbe. Sajnos megtehetik és meg is teszik" – meséli az egyik helybéli.


http://index.hu/poli...ar/motbukk1119/
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1423
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 posts
Szerintem is a telefon a nyerõ,egy szavazat a mobilra:D
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1424
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts

de....

és rohadtul utáltam mikor, döngetek a kedvenc lejtõmön, csörög a telefon, /minkaidõben tehát meg kell néznem/ és jöttek az értelmes kérdések....áááááááááá


Erre próbáltam én is utalni.
Gép elõtt nyugodtabban intézhetõek a dolgok.
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1425
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

a kevéssé komolyak meg arra nem vetemednek hogy telefonáljanak is.
....

de....

és rohadtul utáltam mikor, döngetek a kedvenc lejtõmön, csörög a telefon, /minkaidõben tehát meg kell néznem/ és jöttek az értelmes kérdések....áááááááááá
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1426
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

telefonon nagyobb arc kell egy nevetséges összeghez....


hááát amikor a vázak kategóriában feladott hirdetésre, amiben leírod, hogy mirõl van szó, leírod az árat. aztán felhív, hogy megvan-e még a bringa, mer õ vinné annyiér (mármint a komplett bringát) (végülis, kb ötödje áron.. nemgázzz ;))
de legalább nem csókolommal köszönt a telefonba :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1427
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

nekem is szerencsém vt eddig......és én is szeretem ha van ott telefonszám. most mailben pötyörögjek?...áhh, nem


a kevéssé komolyak meg arra nem vetemednek hogy telefonáljanak is.
pötyögni könnyü. meg meg lehet kérdezni nagyon alacsony árat is, max elhajt de akkor kitörli max az ímélt. telefonon nagyobb arc kell egy nevetséges összeghez....

#1428
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

LL, azért ne hidd, hogy egetverõ különbségek vannak a szakágak vásárlói között :)


egy pillanatig se hittem ezt.. :)
okosak mindenhol vannak.
de az nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1429
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
az esetek nagy részében nem is irok vissza az imélre, kivéve ha telefonszámot ir.
ha valamit árulok, ami többe kerül mint 10 ezer forint, akkor a vevõnek a 10 ezer mellé legyen már 50 forintja, hogy felhivjon, a legtöbb szolgáltatónál annyiból már kb 2 percet lehet beszélni....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1430
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
nekem is szerencsém vt eddig......és én is szeretem ha van ott telefonszám. most mailben pötyörögjek?...áhh, nem
Meguntam az aláírásom....

#1431
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts

én telszámot mindig megadtam a hirdetésekhez, eddig az eladott dolgaimat kb 80%ban telefonos érdeklõdõ vitte el, szerencsére nem zaklatott senki :D

Az én tapasztalatom pont ellenkezõ.
;-)
Nem igazán adok meg telefonszámot hirdetéseimben.
Aztán a komoly érdeklõdõ,ha mailban jelentkezik,akkor megy a telefonos elérhetõség.
A komolytalanok meg törölhetõk.
Mobilon "bonyolultabb".
szvsz.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1432
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
én telszámot mindig megadtam a hirdetésekhez, eddig az eladott dolgaimat kb 80%ban telefonos érdeklõdõ vitte el, szerencsére nem zaklatott senki :D

#1433
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

LL, azért ne hidd, hogy egetverõ különbségek vannak a szakágak vásárlói között :)
tényleg, Olee, játékon kívül (már eladtam a vázat); miért mondtad, h annyiért kisker megvehetnéd a Mongoose-t? most is ~160-170 körül volt a Máli honlapon az ára...

a máli honlapot kb 2-3 évente frissítik ...

az bikemagos máli hirdetésben viszont annyiért van amennyiért árultad.....

egyébként a cc-s alkatrészeker /vázakra/ is ritka nagy gyökerek tudnak jelentkezni.......nem is adok már telcsit soha a hirdiben, a taplo méleket meg egy mozdulattal törlöm .....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1434
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
LL: ennél már csak az a jobb hogy ugye árulom a boxxert, erre elkezd írogatni hogy mi f@szt képzelek hogy ennyiért merem árulni(60e...) meg hogy neki 2006os van és az mennyivel jobb ...

közben meg fogalma sem volt hogy egy 2002-es hogy néz ki belülrõl

a másik meg azért írt hogy ne adjam el mert milyen jó és neki is ilyen van...

mondom köszi de hadd tudjam már jobban hogy mit akarok.......nocomment
Autist Team:)



#1435
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
LL, azért ne hidd, hogy egetverõ különbségek vannak a szakágak vásárlói között :)
tényleg, Olee, játékon kívül (már eladtam a vázat); miért mondtad, h annyiért kisker megvehetnéd a Mongoose-t? most is ~160-170 körül volt a Máli honlapon az ára...

#1436
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
végre egy érv, hogy mér jobb tekerõmókusnak lenni :) (azt nem fogadják el hogy szeretjük)
Meguntam az aláírásom....

#1437
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Sajnos neked pont az a stílusod


volt :)

de igen, sugárzik a srácokról az értelem, amikor elõadják, hogy õk mekkora szakértõk...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1438
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Gondolom nem unatkozol. Sajnos neked pont az a stílusod, amit most ezek frííí gyerekek nyomnak suli helyett.
Nekem nem voltak ilyen problémáim a Dura Ace cucokkal, meg Sid-el.
Viszont dh vázat már árultam itt nem is egyett, szóval együttérzésem.

#1439
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
a tököm tele van az olyannal, aki szórakozásból elkezd érdeklõdni a hirdetésedre.
valamint azthiszi, hogy amit ár-nak írsz az csak poén.

faldísz lesz vazze.. faldísz.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1440
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 posts
Nem lehet vmit tenni annak érdekében, hogy az apróban a fizetett hirdetések ne 3 oldalon keresztül sorakozzanak? Én megértek mindenkit, nem sajnálom azt a kevés lóvét a bikkmakktól, csak valahogy már úgy vagyok vele, hogy a sárga és vastag betûs hirdetéseket meg se nézem. Arról nem is beszélve, hogy már x hete ugyanazokat hirdetik.
morc
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos