Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#1361
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,150 posts
Tegnap halottam, hogy Budapesten naponta 80000-en kerékpároznak. Azért az elég meleg, hogy ennyi embernek beszolnak folyamatosan egy kereskedelmi rádióban.
Mondjuk a mercije volánja mögül biztos k**va idegesítõ, amikor egy cangás elhuz mellete a dugóban õ meg kénytelen órákat állni:D

#1362
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts

Gyalogosnak járda jobb példa lenne, nem?


akár...

#1363
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Gyalogosnak járda jobb példa lenne, nem?

#1364
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts
Amugy biztos hogy ha pl a sorok között 80-al elszáguldó motorosról kérdezték volna, azt mondta volna, hogy; "nagggggyon király a csávó, ez igen!"...

Ennyi.

de komolyan felidegesít a dolog... a focipályákért mennyit fizetnek a focisták? az uszodákért mennyit fizetnek az úszók, meg a vizilabdások...
Nem vagyok közgazdász, de szerintem a kerékpárok, és kiegészítõk forgalmi adójából származó bevétel magasan veri az összes többi tömegsport cuccainak áfa bevételét...
javítsatok ki ha tévedek...

#1365
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,150 posts
Sajnos Magyarország sose lesz annyira kulturált hely, hogy toleráljanak minket:(
Bezzeg ha az ember kimegy külföldre(kulturáltabb országba) érdekes ott valahogy nem halnak bele az autósok, hogy kikerülnek egy bringást, meg a zebránál is meg tudnak állni. De ez a mi életünkben szerintem ugyse fog megváltozni sajna.

#1366
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nem leszünk, hanem vagyunk.

#1367
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 posts
Nem tudom szó szerint idézni õket, de valami olyasmit, hogy lassan már törvényenkívüliek a kerékpárosok (ezt nem tudom pontosan mire értették). Meg a legnagyobb bajuk az volt, hogy a kerékpárosoknak építenek kerékpárutat, de azért mi nem fizetünk be semmit. Aztán meg ha megépült, nem is azt használjuk, hanem csak bosszantjuk, feltartjuk az autósokat. Utána még felhívtak egy Jeti nevezetû észlényt, akit az bosszantott fel, hogy ma reggel egy kerékpárost kellett megelõznie az Árpád fejedelem úton, aki nem a rakparti kerékpárutat használta. Basszus, lassan már bûnbakok leszünk...

#1368
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 posts
Mekkora ötlet három névvel beregisztrálni magadat az apróba. Így 9 hirdetést is fel tudsz adni egy idõben. Mondjuk az sem árt, ha 3 kicsit sem hasonlító email-címet adsz meg és a mobilszámok is eltérõek :(
Javaslom, hogy rakd össze 3 hirdetésbe a 9-et,persze a kategóriák figyelembe vételével, mert azt senki nem mondta, hogy csak egy dolgot lehet egy hidretésbe tenni. Így csak a helyet foglalja.
Nagyon ráérhetek, ha ilyen oknyomozásokba kezdek :)

Tévedtem, 4 reg :)
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#1369
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,349 posts
Most mit mondanak? Fura, hogy egy lecseszés után újrakezdik.

#1370
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
a két tv-bõl már rég kiszorult a teljes névtelenségbe tartó egyednek ennyire futja. megszoktuk már...

#1371
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 posts
Ezek a tapló bocskorék már megint uszítanak a bringások ellen. Tiszta szégyen.

#1372
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Most mér bántjátok szegényt csak kérdezett:D

kérdezni is tudni kell.
egy jó kérdés feltevéséhez tudás kell.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1373
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 posts
Most mér bántjátok szegényt csak kérdezett:D
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1374
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
veled van!
rájött, hgyo teljesen be van csavarva, azaz kicsavarta elötte picit.
ha mondjuk nagyon csavarta volna, és megnyomogatta volna a villát...:)

#1375
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
itt is mindig megallnak az autok, ha odaer a gyalogos a zebrahoz. eloszor furcsa volt. felek megszokom, aztan pesten meg elgazolnak :D

dohogok kicsit, hatha nekem is szabad

Helló mindenkinek!
nem ide tartozik de most kaptam egy SChwinn cspel magnum-ot és a teló szinte alig mozog de megnéztem és az elõfeszítõ csavarja teljesen be van húzva!
Ha lazítok rajta jobban fog mozogni??


a 21. szazadi ifjusag szamara miert egyszerubb bemenni a szobaba, bekapcsolni a gepet, beregisztralni egy forumba, majd varni a valaszra, mikor sajat maga ki is derithetne? nem is tul bonyolult... ha a rugostagjanak akarna nekiesni, hat amen, kerdezzen elotte. de ez egy nyamvadt kis tekero...


biztos velem van a baj.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1376
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Kõszegen olyan volt, mint Ósztriában, ha mi balgák megálltuk a zebránál beszélgetni, még csodálkoztunk, h miért fékeznek a kocsik...

#1377
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
de elvagytok kényeztetve...
semmi izgalom, semmi adrenalin, csak a nyugodtság...
szörnyû!

#1378
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts

Hát nem hinném:)
Úgy 20 évig Kazincbarcikai voltam (ehhez nem kell neked Michelin:D )
ott sem jobb a közlekedési "kultúra", aztán voltam fehérvári, majd budai-pesti, most több mint egy hónapja dunakanyari. Ahol jobb a kultúra az fehérvár. Nem tom miért, de ott nyugisabb(volt?) az élet anno.
Most senki ne sértõdjön meg, de a falusi parasztokkal is elég bajom van, legyen az bringás, vagy autós. Sztem a magyar nagy része alap....
Ausztria már más kérdés...

Alátámasztom. Engem itt inkább csak figyelmetlenségbõl csaptak el majdnem (össz. háromszor volt eddig a 4 év alatt szándékos emberölés kísérlete).
Kéthetente Budapesten átutazóban az autóban sem érzem magam biztonságban...
"In idem flumen bis non descendimus"

#1379
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
hehhe,én gyorsan megtaláltam a multkor Miskócot :)

sokból sok, kevesebbõl...
itt 2 perc alatt találkozol azzal a %al amivel ott ennek sokkal többszörösével.

a nagy számok törvénye lenne...?szerintem nem,de ki tudja....:)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1380
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

itt is van hülye,aláírom,de sokkal jobbak a viszonyok,hidd el


sokból sok, kevesebbõl...:)
itt 2 perc alatt találkozol azzal a %al amivel ott ennek sokkal többszörösével.;)