Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1061
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Igen - bár errõl az autós topikban futottunk már jópár kört (mégis keveset).
"In idem flumen bis non descendimus"

#1062
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Meg a franciáknál az is bevált, hogy a pályákra kitelepitettek folyamatosan mérõ rendszereket, tehát esélyük sincs gyorshajtani, vagy ha igen akkor jön a fotó. Bár ilyen kezdeményezés nálunk is van. A mienkel csak az a baj, hogy azt olvastam róla, hogy elsõ héten 1600 fényképet csinált és nincs elég kapacitás ahoz, hogy feldolgozanak ennyit. Egyébként nálunk még magasan is vannak a határok, mert az M1M7 közös szakaszán ahol 100-al lehetne meni ott 130-tól mér a többi helyen meg 160-tól, mondjuk ott 130-al lehetne menni.
Azért az elég durva, hogy így be volt harangozva, és mégis ennyien beleszaladtak.

#1063
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

KRESZ módosításról szavazás:

"Egyetért-e azzal, hogy lakott területen kívül az úttesten közlekedõ vagy az úttesten tartózkodó gyalogosok és kerékpárosok számára kötelezõ legyen a fényvisszaverõ mellény használata?"

Ez a szavazás gazdasági és közl. minisztérium honlapján van.

Ebbe a legnagyobb poén , hogy szó sincs rossz látási viszonyokról.Kukás lesz az összes bringás éjjel-nappal!!!!!!

...és biztonsági öv a távolsági buszokra. Persze. Attól jobb lesz minden...
Dilettáns és impotens f***ság, mint ezer más dolog manapság; a szomszéd országok meg körberöhögnek, mert ilyenekkel próbálunk célt érni.
(Franciaországban masszív - talán egy-másfél évig tartó - kampányban a legdurvább balesetek helyszínfotóiból csináltak gigántpóóósztereket, a finneknél pedig a leggázosabb helyeken idõrõl-idõre kinnhagynak egy-egy roncsot. A franciáknál az akció közel 50%-kal csökkentette a halálos balesetek számát (forrás: Autósélet).
"In idem flumen bis non descendimus"

#1064
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Nem akar tölteni a rohadt ac-adapter a laptopomon...
A k @nyját az ibm-nek, egy év alatt ez a harmadik gondja a gépnek...
Áh. :(

#1065
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
akkor én megyek videóra veszem az egészet és eladom jópénzért.....
Meguntam az aláírásom....

#1066
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
a profinteres csipa meg üljön is bele a lócuccba :/

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1067
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az externet ügyfélszolgálat sz*pjon lovat.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1068
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

diák csak utazási kedvezmény igénybevételére alkalmas...
semmi másra.


tölthetsz rá pénzt egyes kávé-teaautomatáknál és úgy olcsóbban adja a kávét-teát ;)

#1069
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
aláírás, bringaszállító..:)
naja!
de amúgy buszokról volt szó még a legelején, autónál már X éve kötelezõ mindez.

#1070
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Bálnus,Salgótarján-Vác-Budapest vonalon volt hogy végig álltam a buszon,akkor kössem fel magam,ne be...? vonaton is lesz safety belt?


Ilyen esetekben univerzális szexuális segédeszközökkel kell majd rögzítened magad, két lábad és két kezednél fogva! :D

#1071
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
tippelek,Vw?:)

ménincs nekem válasz idézettel opciónál elõzmény? :Dohdoh:

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1072
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
anyámé francia, 10 éves (négynek láccik), ÉS MÉGIS VAN!!!! :D
Meguntam az aláírásom....

#1073
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Eri: ha nem köti be magát melletted vki, akkoris te kapod a csekket! innentõl kezdve meg kiszállhat. én simán kirakom, bár gyengeelméjû utasaim nem sürün vannak.

jobb kocsiban ja, igaz az enyém se jó se új, mégis van hátul 3 db õv.... (mondjuk német autó, szóval alap h van)

#1074
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Bálnus,Salgótarján-Vác-Budapest vonalon volt hogy végig álltam a buszon,akkor kössem fel magam,ne be...? vonaton is lesz safety belt?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1075
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
KRESZ módosításról szavazás:

"Egyetért-e azzal, hogy lakott területen kívül az úttesten közlekedõ vagy az úttesten tartózkodó gyalogosok és kerékpárosok számára kötelezõ legyen a fényvisszaverõ mellény használata?"

Ez a szavazás gazdasági és közl. minisztérium honlapján van.

Ebbe a legnagyobb poén , hogy szó sincs rossz látási viszonyokról.Kukás lesz az összes bringás éjjel-nappal!!!!!!

#1076
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
teso nem indul el addig.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1077
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
jobb kocsikban hátul is 3ponotos öv van mindenhol.
Meguntam az aláírásom....

#1078
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás

a vezetõ felelõssége az autóban ülõk épsége. Ha be van kötve ha nem. Magyarul az õ felelõssége hogy bekössék magukat.

ha nem köti be magát pedig kéred, akkor asszondod h szálljon ki. megteheted. ne õ jáccon a te jogsiddal.



hát nem tudom, mennyi ember teszi ezt, hogy megkéri a másikat akkor szálljál ki, de bízzunk benne, hogy az ember magától rájön ezekre a felelõsségteljes gondolatokra.
én hálistennek annyit kötöttem be magam mások autójába, hogy már megszoktam, és autómatikusan bekötöm magam, de akkor rosszul vagyok ha hátul kell ülni, és ott be van rakva az ülés alá a bizt.öv, mert az hogy néz már ki ott hogy lóg...
jó tudom, mondthatják, hogy nemtetszik ki lehet szállni, és lehet gyalogolni, nem tudom miért nem mondom, hogy oké, talán a kényelem azért ienkor nagy úr
Az emberiséget õsidõk óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?

#1079
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

a vezetõ felelõssége az autóban ülõk épsége. Ha be van kötve ha nem. Magyarul az õ felelõssége hogy bekössék magukat.

ha nem köti be magát pedig kéred, akkor asszondod h szálljon ki. megteheted. ne õ jáccon a te jogsiddal.


Számból vetted ki... És igen, a buszon is ez lesz, majd azt mondja a sofõr, addig nem indul el, vagy mittomén...
Amugy én ezt a dolgot nem tartom ésszerûtlennek...

#1080
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
a vezetõ felelõssége az autóban ülõk épsége. Ha be van kötve ha nem. Magyarul az õ felelõssége hogy bekössék magukat.

ha nem köti be magát pedig kéred, akkor asszondod h szálljon ki. megteheted. ne õ jáccon a te jogsiddal.
Meguntam az aláírásom....