Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#1041
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
1: a világ nagy része IEt használ. Nekem ott kezdõdik h IEre írom meg, és ha baj van Operában/Mozzillában/Maxthonban, akkor javítom.

2: IE 7 kellemes csalódás volt nekem (lehet annyira szart vártam h annál minden jobb? :D). Próbáld ki.
Meguntam az aláírásom....

#1042
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
hogy lenne százszobás háza, és rángatná egyik szobából a másikba a görcs azt, aki kitalálta az Internet Explorer-t... ekkora egy inkompatibilis, instabil és sz.r böngészõt én még nem láttam... :rocketman

(meg vitt volna el engem is az ördög, amikor kitaláltam, hogy IE-re is optimalizálok egy weblapot...)

#1043
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts

Ma pedig a Lágymányosi-híd elõtt, a földes rövidítõ úton estem egy baszott nagyot. Az egyik pedál szarráment.

Ott egy pár éve nyáron ln is taknyoltam egy hatalmasat.
este 11-kor csak akkor vettem észre, hogy ástak egy bazi nagy gödröt amikor mér beleérkeztem...

Az autóvillamosság tök egyszerü:

-ha valami nem szikrázik pedig kellene, akkor kontaktspray

-ha valami szikrázik, pedig nem kellene, akkor szigetelõszalag


#1044
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Mondjuk nekem pont ellenkezõ tapasztalatom van ugyanezen szolgálatóval.
Csomagváltásnál kértek egy hivatalos (írásban) kérelmet,majd mondták,hogy befizetek egy szerzõdésmódosításért fizetendõ egyszeri összeget és rendben a dolog.
Még a csekket sem küldték,nemhogy befizettem volna és MÁR dupla sebességgel "dübörgött a netem".
;-)
De ez inkább "anti-dohogó".

én 3-szor telefonáltam, és két imélt irtam. holnap megyek be személyesen, ha nem sikerül, akkor szolgáltatótváltok, mert ez nevetséges.
nekik kellene jönni az ajánlatokkal, miután lejárt a szerzõdés, hogy ugyan ne menjek már máshoz, hanem irjak megint alá 2 évet, erre meg ugy tûnik mintha rendesen elüldöznének.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1045
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
szokja az etnikum a szántást :D

#1046
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
a 7bol 6 napot dolgozni nem vicces dolog. ma is meloztam, es a kovetkezo szabadnapom jovo csutortokon lesz. :P
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1047
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts


az uj zeneáruházukról megjön a reklám, de a dijcsomagváltásról valahogy nem érkezik meg az imél. persze, mert nekem akkor kevesebbet kellene fizetni.
még 1 napjuk van, aztán szolgáltatóváltás.

Mondjuk nekem pont ellenkezõ tapasztalatom van ugyanezen szolgálatóval.
Csomagváltásnál kértek egy hivatalos (írásban) kérelmet,majd mondták,hogy befizetek egy szerzõdésmódosításért fizetendõ egyszeri összeget és rendben a dolog.
Még a csekket sem küldték,nemhogy befizettem volna és MÁR dupla sebességgel "dübörgött a netem".
;-)
De ez inkább "anti-dohogó".
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1048
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
én meg fogorvosnál vagyok és inkább megenném azt az akkut vázze :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1049
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts

A számítástechnikai termékeknél nem tudom, hogy megy, de a legtöbb árucikknél az van, hogyha vmit garanciálisan kell rajta javítani, akkor onnatól hosszabodik a garancia.


Az oké, az adapterrel eddig nem volt gond, magát azt a tényt akartam "közölni" hogy nem tetszik, hogy egy év alatt a harmadik dolog adja meg magát, és kicsivel vagyok túl csak az egy éven, de épphogy nem röhögtek ki, pontosabban az ESÉLYTELEN szót találták helyesnek a szituációra...
No comment...

Ma pedig a Lágymányosi-híd elõtt, a földes rövidítõ úton estem egy baszott nagyot. Az egyik pedál szarráment.


Ez pedig a hely szelleme, oda kell vinnem ilyenkor a gépet az info parkhoz, én is ott szoktam lesétálni, ha a hídon keresztül jövök...
Átkozott az egész környék ott!!!:)

#1050
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,349 posts

Közvéleménykutatás;

Tegnap írtam hogy nem mûködik a hálózati táp, csak mikor akar...
Ez a gépem harmadik hibája, kicsivel több mint egy év alatt...
Azaz összesen 5-6odszor fogok fölmenni emiatt pestre, hogy bemutassam a garanciális szervizbe.
A garancia konkrétan lejárt egy év után, ezen kicsivel túl vagyunk.
Szerintetek lesz-e bõr a pofájukon azt mondani, hogy nem garancia, miután már a harmadik dolog megy tönkre bõ egy év alatt, ezen a hárombetûs szaron...


A számítástechnikai termékeknél nem tudom, hogy megy, de a legtöbb árucikknél az van, hogyha vmit garanciálisan kell rajta javítani, akkor onnatól hosszabodik a garancia.

Ma pedig a Lágymányosi-híd elõtt, a földes rövidítõ úton estem egy baszott nagyot. Az egyik pedál szarráment.

#1051
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts

add el a gec.be es legkozelebb ne vegyel ilyen f0st

es akkor finom voltam


Igen, ezen gondolkodtam ahogy vonatoztam végig vissza Sopronba... Aztán annyi van csak, hogy most nemtudom eladni, mert nyáron jogsit/jogsikat (C;D) akarok csinálni, aztán arra kell a zsé... :(
Ha meg eladnám, akkor kellene mellé még nem kevés hogy vegyek újat...

#1052
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
add el a gec.be es legkozelebb ne vegyel ilyen f0st

es akkor finom voltam

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1053
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts
Nálunk sokkal több kampós vonat járt, szinte az összes ilyen kocsikból állt... Aztán jöttek a motorvonatok...

Na legombolt rólam az IBM egy 20ezrest! Nem esett valami jól, és akkor finom voltam. DOH.

#1054
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Nemtom mért szedték le a kampókat, de szart sem értek, mert, ha nem 1.9-es külsõd van, akkor teljesen esélytelen volt, hogy fel tudd akasztani. Bringaszállító meg van, csak kevesebb vonalon, mint nyáron. (Gondolom, mert kevesebben is veszik igénybe.)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1055
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
sztem a marhavagonra(akár ablakos is)
a peronon akasztandó kerékpárnál mókásabbat még nem láttam, minden 2ik felszálló utas a fejével vette le nekem a kormányt:)
szentségeltek is,dehát nincs mit csinálni.
ja és doh.

#1056
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Kicsit dohognék...

Minek szedték le a bringaszálítót a vonatokról????

Ku..ára elegem van a közlekedésbõl...

A vagonra, vagy a kampóra gondolsz?


#1057
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Kicsit dohognék...

Minek szedték le a bringaszálítót a vonatokról????

Ku..ára elegem van a közlekedésbõl...

#1058
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
na ma kiosztottam egy arcot az externetnél. erre azt mondja tegnap a kollegájával beszéltem.
naja, ha kell valakire kenni, az tuti a névtelen kollega.
az uj zeneáruházukról megjön a reklám, de a dijcsomagváltásról valahogy nem érkezik meg az imél. persze, mert nekem akkor kevesebbet kellene fizetni.
még 1 napjuk van, aztán szolgáltatóváltás.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1059
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts
Közvéleménykutatás;

Tegnap írtam hogy nem mûködik a hálózati táp, csak mikor akar...
Ez a gépem harmadik hibája, kicsivel több mint egy év alatt...
Azaz összesen 5-6odszor fogok fölmenni emiatt pestre, hogy bemutassam a garanciális szervizbe.
A garancia konkrétan lejárt egy év után, ezen kicsivel túl vagyunk.
Szerintetek lesz-e bõr a pofájukon azt mondani, hogy nem garancia, miután már a harmadik dolog megy tönkre bõ egy év alatt, ezen a hárombetûs szaron... Szerintem szemrebbenés nélkül...
Fogyasztóvédelemhez / kermihez szerintetek érdemes menni? Mert szerintem ez is esélytelen. Szomorú hogy olyan világot élünk, hogy semmit nem tudsz tenni ilyen esetekben... :(

(ma is most tudtam elõször bejelentkezni, mert tegnaptól mostanra gondolta ugy hogy ad áramot, miután az akksi is lemerült tegnap este...)

#1060
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
nalunk voltak roncsok valamelyik nyaron.
es haszna is volt.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...