Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#561
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
legközelebb szóljatok,viszem a kutyámat...nem bánt,csak morog erõteljesen hehhe

2/A ótóút fizetõs lesz,gratulálok...eddig az volt a cél,h Vácot elkerülje,most megint az ellenkezõjét akarják elérni?


másik szomszéd 2 kutyája szedi szét a kerítést idegbõl. na azok kicsit se hallgattak. de 1v1 nem olyan kemények... az enyém meg csak ült szépen.

sokmindentõl függ,fajta,vérmérséklet,szocializáltság,de szerintem simán nem nevelte a gazdája

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#562
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
ja, csak vhogy ki is kell jutni, ha arra gondolok, amire te :chin:

doh: rohadt szomszéd kutyák miért nem bírják megszokni az embert?? tegnap jött kéményseprõ, picébe le, szomszéddal közös lejárat ofkorsz, kutya fel a teraszra, 20cm-rõl fülembe ugat (csak én voltam már ott, máskor is szokott). kézlendítésre néhány mp-ig abbahagyja. megyünk vissza a kapuba, emberem írkál. másik szomszéd 2 kutyája szedi szét a kerítést idegbõl. na azok kicsit se hallgattak. de 1v1 nem olyan kemények... az enyém meg csak ült szépen. :wesoly: :clap1:

#563
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en egy csipofogoval mentem volna
a tobbi kitalalhato

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#564
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szép történet. :)
A legjobb az egészben, hogy tipikus Thy.

#565
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nekem az év kezdõdött érdekesen:)
Hajnali 3 kor még mindig izomból dübörgött a zene a felettünk levõ lakásban (pároméknál, panel) ugrálás, meg ami kell...
Felmentünk szólni, hogy most már ha szilveszter, ha nem lehetne elviselhetõ a hangerõ. Nagyonlaza diszkópatkány gyerek ajtó kinyit, és meglepõen azt mondta, hogy ok. Kb 5 percig volt csend, majd a panelon áthallatszott, hogy nehogymá megmondják mit csináljunk, és hasonló duma, majd újra full hangerõ...
Ekkor felmentünk másodszor is szólni, de mivel a párom tudta, hogy már kevésbé vagyok toleráns, inkább beszél õ. Szó szót követett, mire diszkópatkány csávó megütötte. (hiszen egy nõt nagy bátorság) Erre megcsúszott egy kicsit a gyerek, hiszen nem szeretem, ha nõt ütnek meg, fõleg, ha hozzám tartozik. Csak hát kijöttek még ketten, hiszen úgy jobb ugye a magyar szokás. Ebbõl az egyik nagyon erõs gyereknek tûnt, mert nagy volt a hangja is, meg el is találta a fejem. De valahogy csak sikerült úgy irányítani a dolgokat, hogy nem nyert a túlerõ, és visszamenekültek a lakásba. Nekem mínusz egy szemüveg, meg egy két dumó. A másik oldalról nincsennek infóim:D
Ok, hogy végre csend lett, de hát milyen világ ez, hogy lenyomnak egy nõt, mert szólni mert...
Persze az is áthallatszott utánna, hogy hogy be vannak szarva, hogy kihívjuk a zsarukat, meg valamit sürgõsen el is kellett tüntetni a lakásból....
Persze nem hívtam rendõrt, mert borsodi gyerek nem csinál ilyet.....sztem okultak...talán...meg én is....
Dohogtam...

#566
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
az szép..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#567
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

nem jellemzõ rám, hogy lefosom a bokám pofával mászkálok... sapka kapucni, meg morcos fej általában De már eléggé belehetnek rágva, egymásután 2x sem sikerült nekik, túl magabiztos voltam XD Már mondta az egyik, h "te ilyen bátor vagy? nemzavar, hogy ketten vagyunk?" Mostmár csak bosszúból is betámadhatnak... ehh :D Mind1 nyugati aluljárót messzirõl elkerülöm, meg beszerzek egy gázsprét..


Én valahogy azért féltem mikor 4en rohantak felénk (én meg a barátnõm), miközben az égegyadta semmit sem csináltam... Vártuk a buszt, ez volt a bûn... Eszméletvesztés, kézközépcsont törés...
Az pedig hogy "kik" rohantak felénk...
hmmm, már nem is emlékszem...:chin:
:(

#568
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás

Legyél mindig határozott és ne mutasd, hogy félsz (olyanok, mint az állatok megérzik a félelmet) és akkor beléd sem kötnek.

nem jellemzõ rám, hogy lefosom a bokám pofával mászkálok... sapka kapucni, meg morcos fej általában :D De már eléggé belehetnek rágva, egymásután 2x sem sikerült nekik, túl magabiztos voltam XD Már mondta az egyik, h "te ilyen bátor vagy? nemzavar, hogy ketten vagyunk?" Mostmár csak bosszúból is betámadhatnak... ehh :D Mind1 nyugati aluljárót messzirõl elkerülöm, meg beszerzek egy gázsprét..

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#569
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Ez tömör volt burce. :{)}
Bõvebben?

Összejött pár dolog... aminek meg kellett volna az meg nem.

És rájöttem mégsem értem az élet lényegét.
És ez olyan elkeserítõ... :} :-(

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#570
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Az élet nem habostorta...

Csatlakozom a szívóoldalhoz. :(
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#571
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
reply to költõi kérdés on:

én is ezt kérdezem, velem is mindig ez van...fakk.

reply to költõi kérdés off.

#572
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Megy vissza üresen az egész. Aki így érez, tegyen hasonlóan! De lehet küldök nekik néhány Tesco magazin, hogy lekössék magukat... Vagy kapnak egy fiktív adatokkal fûszeretett lepedõt a Blõõõ Gordon néven.


hehehe

én eddig simán ki akartam dobni, de asszem vissza lesz küldve.. :)

költöi kérdés on:
Miért van az, hogy amikor az ember már végre kezdené jól érezni magát a bõrében, beborul minden?
költöi kérdés off
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#573
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
tamaska

Senki nem beszélt cigányokról!
Mármint rajtad kivül.

Max. kisebbség ...

De tényleg fejezzük be , mert kár eze(ke)n vitázni.

#574
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.251 hozzászólás
  • LocationSvájc
tam: azért még szeretsz? :D Én egy szóval nem irtam le azt hogy c....y..
csak utaltam rá(sorry)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#575
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ez tömör volt burce. :{)}
Bõvebben?

#576
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
leírni a szót, hogy cigany nem tilos. ciganyviccet is lehet irni a megfelelö topikba

minden mas "ciganyozas" kategoria. most nem fogok peldakat irni ra


dohogok: tök jo, hogy ezt kb havonta le kell irni, mert emberek nem tudjak maguktol hogy hol a hatar.

mert gondolkodni a fejukkel az biztos fajdalmas vagy ilyesmi

jozan itélöképesség hol vagy?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#577
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
fak

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#578
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás

Nem ismeri föl ez a rohadt gép az mp3 lejátszómat, hogy fogom így hazavinni jegyzetemet.


küldd el emailben magadnak;)

vagy mytempdir.com
Autist Team:)



#579
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Ezt láttátok?
http://www.origo.hu/...10levegobe.html

Mondjuk ha ilyen szituba nem felfelé lõnének elõször hanem a leghangosabb féreg szeme közé akkor nem lenne legközelebb.

Erõszakra csak erõszak lehet a megoldás , nem a szép szó.

És te majd leülöd helyette, amit kap a nem szabályszerû fegyverhasználatért?

.Én baromi sokáig hordtam magamnál viperát, meg sokkolót, de visszagondolva elég necces.


A viperát tudni kell használni, és akkor semmivel se "rosszabb" eszköz, mint a gázspray.


#580
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nem ismeri föl ez a rohadt gép az mp3 lejátszómat, hogy fogom így hazavinni jegyzetemet.

küldd el emailben magadnak



vagy mytempdir.com

Köszönöm
Emailnek kicsit nagy, de ezt a mytempdir.com-ot megpróbálom


A sebesség mindent megold.