Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#541
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Nem én porszívózok, amúgy én egy rendeset kulázni sem merek a csajomnál a régi panelban, mert szerintem a kerület a kakofóniát csodálná.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#542
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás
Kiadtuk a panelt egyetemista lányoknak. Az alsó szomszéd folyton panaszkodott rájuk, hogy vasárnap, mikor késöö este visszajönnek otthonról, akkor nagyon hangosan kopog a cipööjük a lépcsööházban. Csináljunk valamit!
Mi a teljes lépcsöház perzsaszöönyeggel való beburkolásában gondolkodtunk, de aztán valahogy megoldódott a dolog.
Amúgy is volt gond a lányokkal, az egyikük nagyon hangos volt szex közben. Legalábbis az összes szomszéd szerint. :)
Hiába, a panel...
Van neki romantikája.

#543
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
nem, kispesten... ott is van ilyen hölgy, vagy te vagy az aki porszívózik? ;)

#544
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

nemtom nálunk meg akkor indul be a dolog, metál részegen pedig már nem annyira azon gondolkodik az ember, hogy vajon zavarja e a hangerõa szomszédot... ennek ellenére én is panelban lakom, és meg tudok kattani néha a zajoktól, pl felettünk a hölgy tisztaságmániás, és minden reggel fél7 felé kiporszívózza a lakást.... szóval megértem a szitut


Nem békáson laksz?:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#545
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

Hát ez is lehet, de "fiatal" koromban mi azért 3 után elviselhetõ mértékûre vettük a hangerõt...


nemtom nálunk meg akkor indul be a dolog, metál részegen pedig már nem annyira azon gondolkodik az ember, hogy vajon zavarja e a hangerõa szomszédot... ennek ellenére én is panelban lakom, és meg tudok kattani néha a zajoktól, pl felettünk a hölgy tisztaságmániás, és minden reggel fél7 felé kiporszívózza a lakást.... szóval megértem a szitut

#546
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Azert egy evben egy ejszakat ki lehet birni, akar 5 -ig is szerintem. Tovabb ugysem birtak volna :-)

Hát ez is lehet, de "fiatal" koromban mi azért 3 után elviselhetõ mértékûre vettük a hangerõt...
A rendõrök soxor ki sem jönnek, ha kihívod õket...

#547
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
megütni egy nõt?
http://www.metacafe....r_gets_smacked/
:chin: :D

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#548
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en nem is szoltam nekik, csak hivtam a zsarukat.

nem vagyok az eroszak hive. ok meg nem tudjak ki kuldte rajuk a yardot, lehetett akarmelyik szomszed az 5bol...

azota csend van. (ja, es ez nem szilveszter volt)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#549
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Azert egy evben egy ejszakat ki lehet birni, akar 5 -ig is szerintem. Tovabb ugysem birtak volna :-)


Hát nem tom azért ha kellõ mennyiségû bármit tömnek az arcukba akkor lehet, hogy elpöröbnek neked ott délig is :D
Legaláb is az amit el kellet tüntetni biztos nem pár pezsgösüveg volt :D

#550
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
rekesz sörrel, vagy 'guggolós' pálinkával átmenni hozzájuk, amikor meg talajra itta magát az egész banda, kidobod a pcsába az erõsítõjüket :) reggel meg nem tudják majd, melyikõjük is volt :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#551
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

Azert egy evben egy ejszakat ki lehet birni, akar 5 -ig is szerintem. Tovabb ugysem birtak volna :-)

egyetértek

#552
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

en egy csipofogoval mentem volna
a tobbi kitalalhato

szigetelt nyelûvel ? akkor sejtem :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#553
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Azert egy evben egy ejszakat ki lehet birni, akar 5 -ig is szerintem. Tovabb ugysem birtak volna :-)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#554
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Másodszorra a rendõrséget kellett volna hívni, utána már hallgattak volna az elsõ szóra, tapasztalat.


szomszédok esetében ez nem jó megoldás, fõleg ha olyanok akik képesek megütni egy nõt.

utána egyszer mész haza és nincs meg az egész lakás.
bizonyítani nem tudod, de neked ettõl jobb sem lesz...

#555
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Persze, amit utána kapsz a lábtörlõdre, meg a postaládádba, annak lehet majd örülni. És ez csak a legenyhébb lehetõség...
Törjön le a keze, aki lányt ütlegel, az tényleg a legalja.
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#556
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Másodszorra a rendõrséget kellett volna hívni, utána már hallgattak volna az elsõ szóra, tapasztalat.


A sebesség mindent megold.

 


#557
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
GGX: elmesélés alapján megtörtént a verés, de ez látszik még rajta is...:)

#558
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ha Thy szól, igaz 2x kell, akkor csönd lesz ott, tuti.
Van türelme.
A rossz helyen álló autósok tükreit is hihetetlen türelemmel csapdosta - tördöste, amíg meg nem tanulták, hogy hol és hogyan kell parkolni. :D

#559
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
Thommey: szerintem reménytelen eset ez a légyszi halkítsátok le, ilyenkor mielõtt odamész szólni, jusson eszedbe, hogyha rájuk szólsz, TUTI, hogy késõbb hagyják abba, már csak azért is...

Az meg, hogy lányt megütik, a legalja, olyannak azért illene kapnia egy rendes lenullázó verést...

#560
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Jah a szomszédunk úgy neveli a kutyáját, hogy rávág a póráz végével az állat ülepére, és mondja mellé az ismerõs nevét. "Lacika! Hát nem ismered meg a Lacikát?"
Csoda, hogy mindíg megugat? :)
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos