Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#521
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,349 posts
Érdemes megnézni, hogy a Fotozz.hu-n a legaktívabb arcok(akik a legtöbb kritikát írják mások képeivel kapcsolatban) milyen saját képanyaggal büszkélkedhetnek....:(

Pedig alapvetõen nem lenne rossz elgondolás az oldal. És látni tényleg jó képeket is.

#522
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts

Bazz, mindenkinek ajánlom az acrobat reader frissítését. kb fél órát szarakodott, persze addig semmi mást nem engedett használni, aztán meg minden kifagyott, és reboot lett a vége, persze a frissítés sem volt sikeres.
Szép pénteket!

Ha csak olvasod a PDF dokumentumokat, akkor dobd nagyon-nagyon messze az Acrobat Readert.
Innen: http://www.foxitsoftware.com/downloads letöltöd az ingyenes, apró, telepítést nem igénylõ (*.zip) változatot és örülsz.
"In idem flumen bis non descendimus"

#523
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 posts

Professional (szerkesztõ) verziónk van, legális és a frissítéseket mindig felajánlja, klikk után lassan letölti, felrakja, kiírja, hogy minden okés.
Pár nap múlva újra el lehet játszani ugyanezt, ugyaezekkel. :-)


Jah kérem, ELTE :)
OFF
Állítólag meg valami baromi nagy biztonsági rést találtak a readeren. és most izibe be akarták foltozni nekem a 8-as változattal. Bár ezt a winamppal is rendszeresen elõadják - get 50 free tracks from emusic és társai....
ON
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#524
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 posts
Mohus: itt vmi nem stimmel. ok elkaptad az egeret is, meg minden, hogy vezethettél te 1991-es születési dátummal? :chin: :D

#525
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Bazz, mindenkinek ajánlom az acrobat reader frissítését. kb fél órát szarakodott, persze addig semmi mást nem engedett használni, aztán meg minden kifagyott, és reboot lett a vége, persze a frissítés sem volt sikeres.
Szép pénteket!


Acrobatnak én nem hiszek.
Professional (szerkesztõ) verziónk van, legális és a frissítéseket mindig felajánlja, klikk után lassan letölti, felrakja, kiírja, hogy minden okés.
Pár nap múlva újra el lehet játszani ugyanezt, ugyaezekkel. :-)

#526
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Szivárványosat, mint most az enyém!

#527
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 posts
Bazz, mindenkinek ajánlom az acrobat reader frissítését. kb fél órát szarakodott, persze addig semmi mást nem engedett használni, aztán meg minden kifagyott, és reboot lett a vége, persze a frissítés sem volt sikeres.
Szép pénteket!
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#528
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 posts
Vagy ilyen nagy hal megeszi a kissebbet effektus volt. Az egér meg éppen egy gilisztát kergetett, azt is elütötte, csak nem vette észre. Még jó hogy nem jött egy kamion. Aztán meg egy a pályán kényszerleszállni készülöö boeing747.

#529
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
lehet egész nyáron erre edzett...:)
kavicsokkal, és most végre élõben is bemászott elég egy egerentyû.
szegény:(

#530
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Hogy tudtad elütni az egeret is? :)


nem volt egyszerû, de pont eltalálta, h merre kell még egy kis finom kitérés, hogy a kerék alá kerüljön :)

#531
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
még az, de hogy látsz 140nél pályán egy egeret?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#532
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Hogy tudtad elütni az egeret is? :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#533
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
mikor mesélte nem azt kérdezte mindenki hogy szegény állattal mi lett, hanem hogy elhozta-e ebédnek:D

#534
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts
vald be, hogy csak fácánsültre vágytál:)

na jó szar poén volt... én nyáron egy rókát kaptam telibe 140-el az M7-esen!!! Szegény egy egeret kergetett és valahogy átjutott a vadkerítésen. Elütöttem mindkettõt. Szörnyû érzés volt. Hihetetlen, de az a kis állat 400.000Ft-os kárt csinált az autóban. Ráadásul éppen Horvátországba indultunk.

#535
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Ma meg reggel telibevertem egy fácánt kocsival:(
Szegény ott ült a beton közepén, messzirõl azt hittem valami kõ. Mondom a két kerék között elfér. Fékezni esélytelen volt, és pont elõttem rebbent fel. A oszlop kicsit véres lett (90km/h), és még üthettem is szegényt agyon, mert csak ott szenvedett az árokban:(
Jól indul a nap:(

#536
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

ha ma is mindenki überprõ lesz smallán akkor elezdek fifa06ozni


A magyar foci színvonalán :)

Dohog ON:
Álmos vagyok. Tegnap késõ hajnali kelés volt (fél 5), este koncert a Zeneakadémián, éjjel alvás két óra, most meg megint itt sz.pm a f.t a melóhelyen.
Fogalmam sincs mikor végzek, ma sem jutok el falat mászni vagy tekerni.
Blog OFF

#537
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ha ma is mindenki überprõ lesz smallán akkor elezdek fifa06ozni
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#538
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 posts
Ki volt az az agyatlan barom, aki kitalálta, hogy a déli országrészbe induló vonatokat ezentúl a Kööbánya-Kispesti állomásról indítja?
Hát normális az ilyen? Mi a f*szért nem lehetett megtartani a teljesen tömötten kihasznált keletibööl induló, átszállás nélkül Bajára közlekedöö 17.20-as vonatot.
Bassza meg, hamarabb odaértem Bécsbööl Párizsba háztól-házig, mint most Bécsbööl hazáig fogok. Ès oda repülöövel mentem, és 20 euróért elvitt a skyeurope. A MÀV+ÖBB meg szintén ennyiért szállít haza kisfalumba.
ès a stewardessek is szépek voltak, a kallernöörööl meg jobb nem beszélni. :)
Ja, meg nem volt összefirkálva az ablak, és jót kuláztam 10.000 m magasan, aztán meg kezet mostam. Ezt csinálja utánuk a vonat.

#539
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
1: sajna nemcsak panel ilyen. Újépítésû téglaház, de +/- egy szintes határral itt mindenki tudja a másikról, milyen az ágyban, a hallottak alapján :D

2: Annyira nem értek egyet Thyval. Lakom egy társasházban. Rendes lakó vagyok, és sokmindent megteszek néha a házért ami nem az én dolgom. Nem várok cserébe semmit. De ha évente 4-5 olyan éjjel van (szombat ráadásul, másnap csak kevesen dolgoznak) hogy bulizunk, akkor ennyit had tehessek meg, komolyan (elõtte 3 nappal mindenkinek dobtam postaládájába levelet, hogy ha vkit nagyon zavarna jöjjön le szóljon, és megköszönöm ha nem hívják ki a policájt -> senki nem jött le hogy halkabban, azonnal 107). Nem tok egy rendes bulit csinálni a saját lakásomban? Én is elviselem mások partijait.

Áhhh, majd köv. közgyûlésen lebeszélem a dolgot velük (mondjuk nemtom ki konkrétan a rendõrhivogató).Dohogtam :(
Meguntam az aláírásom....

#540
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts

megütni egy nõt?
http://www.metacafe....r_gets_smacked/


:D tökéletes, ezt így kell, 10 pont :clap: