Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#481
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
van jó fogorvosom. (nem kekeckedik, hogy igen, tényleg jó, már harmadszorra sem marad bent a pótlás.:D rendes, kedves és normális. és érti a dolgát. csak neki sem jöhet össze minden.) akkor is volt. õ megoldotta a fogamat. én meg pépesre verhettem volna a gyereket, de sajnos jött a tancinéni:D

#482
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 posts
Es lasd be milyen jol tetted (1-el kevesebb pepesre vert feju gyerek kepe kisert almaidban) mellesleg ha szet is verted volna, a fogad mar ugyse nott volna vissza tole. :):)

#483
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
BBB: format c :a ;)

L_L: igen. :D de azért én inkább a fogamból török le egy kis darabot, minthogy a karomat törjék el, aztán három vagy több hét gipsz...az volt a gond, hogy a tancinéninek szóltak, hogy bunyó van, és õ meg jött és szétválaszt(at)ott minket..de különben kapott volna rendesen, tisztán emlékszem, hogy akkor ütöttem életemben elõször és eddig utoljára tiszta dühbõl...amúgy nem vagyok verekedõs fajta, inkább megbeszélni szeretem a dolgokat, de ha kell, kiállok magamért/olyanokért, akik nem tudnak kiállni magukért (idõsek, fogyatékkal élõk és nõnemûek)...az más kérdés, hogy szerencsére ilyen nem gyakran fordul elõ:)

#484
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
azt hittem, hogy elfelejtett minket a BSA....hát nem! benne vagyunk a véletlenszerûen felvett cégek között,amit egy listából szedtek :/

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#485
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

letört az egyik metszõfogam aljából egy kis darab, amikor találkoztam a betonnal (a srácnak majdnem eltört a karja:P).


neki majdnem, neked meg tört is.. érzed.. ?! :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#486
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
az a baj, hogy fél 10ig semmit.... gyökeret kezeltek(engem :D )

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#487
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
ehh...mit csináltak veled?:(

#488
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
fél órája értem haza a fogorvostól,fél 7 re volt idõpontom :/

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#489
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
scott: ismerem az ilyeneket. egyszer már szóltam vissza bringáról egy kisebb darabnak, aki egy bringán támaszkodott a járda közepén a "vagány" haverjaival és nem fért el mellette egy idõs néni, és amikor ezt megemlítette, ("fiatalúr, lenne szíves félreállni...?") akkor jól leugatta, hogy "kussoljál vén trotty, kerüjjé mán ki bázeg"...pont jöttem hazafele edzésbõl, és hát egy ilyet csak nem hagyok szó nélkül, így menet közben odavetettem, hogy "álljál már félre, te seggfej és tiszteld az idõseket"...na utána nálam pulzus egyõl 200-on volt, amikor láttam, hogy vagy 10 kisebbségi ugrik fel egybõl a teraszon lévõ székekbõl/földrõl (helyszín: egy fagyizó terasza elõtti járdarész) és a bringatámasztó nekiállt üldözni a bringájával (és miután a bringa és a srác is utánam eredt, a néni már el tudott menni:D)...szerencsére ugye az edzettség meg a helyismeret az én javamra döntötte el a meccset, ugyanis elvezettem a legközelebbi olyan utcába, aminek olyan 8-9% a szintemelkedése és eléggé hosszú...:D...

és ha már fogaknál tartunk, dohogok...még anno negyedikben összetûzésbe kerültem focizás közben egy másik sráccal, ment az adok-kapok, aztán ott letört az egyik metszõfogam aljából egy kis darab, amikor találkoztam a betonnal (a srácnak majdnem eltört a karja:P). fogdoki megcsinálta, jó is volt. de 6 év alatt elkopott vagy nem is tudom, és most így lepattant a pótlás. elmegyek a fogdokihoz, aki a fogszabályozást is csinálta nekem (_magándoki_, kedves és értelmes, ez fontos!!), kipótolta múlt hét hétfõn, de számomra eléggé gyorsnak tûnt a dolog. aznap este le is pattant a pótlás. elmentem ma is, most 3x annyi ideig pepecselt vele, de így is lepattant az imént...mehetek el még egyszer, doh. (30 perc az út oda és 30 vissza bkvval)...

#490
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
én is így értelmeztem, csak hát sok versenyzõt motivált a trikó megszerzése
õk fognak távol maradni

#491
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,708 posts

Dohogok:
Az MTB Szövetség 2007-ben CSAK elit kategóriákban hirdet XCO magyar bajnokot. Rövid- és középtávon NEM!

Szerintem az eddig sem túlságosan látogatott cc versenyek indulói létszáma felezõdik. Kinek jó ez?


Szerintem nem. Az én értelmezésemben, ez a dolog a Magyar bajnoki cím megszerzésére vonatkozik csak! A Magyar Bajnok pedig az Országos Bajnokságon "születik"! Tehát a Magyar Kupa Futamokon szerintem marad minden a régiben!

#492
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Dohogok:
Az MTB Szövetség 2007-ben CSAK elit kategóriákban hirdet XCO magyar bajnokot. Rövid- és középtávon NEM!

Szerintem az eddig sem túlságosan látogatott cc versenyek indulói létszáma felezõdik. Kinek jó ez?

#493
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 posts

Innen: http://www.foxitsoftware.com/downloads letöltöd az ingyenes, apró, telepítést nem igénylõ (*.zip) változatot és örülsz.


Örök hála!
vagy inkább doh: francba, igazad volt :)

Ej, hagyjam, hogy feltörik a kocsimat, mert ha leütöm õket, én leszek a hibás?
Újra kell idéznem MJanit: a liberális demokrácia bukásra van ítélve
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#494
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 posts

ha jó a szemed színérzékelése, akkor ki kell tudnod nagyon hamar olvasni a számot...és hogy ne legyek off:

ma mentem a buszon bevásárolni, de pont az ajtóhoz szorultam, ezért minden megállónál le kellett szállnom, ha valaki le akart szállni (végállomásig mentem). volt a buszon egy nagy darab, kigyúrt ember (185 magas meg vagy 90 kiló) meg a felesége (igen, kisebbségiek) egy ilyen tologatós kiskocsival, amilyennel az idõs emberek járnak bevásásrolni/piacra...na tehát olyan. az meg volt pakolva mindenféle lim-lommal, félig szakadt bõröndbõl lógtak ki a piszkos és szakadt ruhák, mindenféle volt ott rajta, feltornyozva, összekötözve-összecelluxozva.

leszállásnál a fél buszt "véletlen" jól meglökdöste az ember jó erõsen, pedig mindenki teljesen félrehúzódott, hogy leférjenek. majd miután én is eszméltem, hogy le kéne engednem õket (zenét hallgattam és elbambultam), addigra a nagy darab fószer eléggé csúnyán nézett rám. na leszállok, mondom hogy bocs... száll le az asszony, "véletlen" jó erõsen, izomból rálép a lábamra, segít az urának leemelni a cókmókjukat, majd ezután leszáll a lábamról, pedig látta, hogy próbálom kicibálni magamat...szállnék vissza a buszra, épp kerülném ki õket, erre az izmos csóka "véletlen" izomból nekilök a busz oldalának két kézzel és valami olyasmit motyog, hogy "legközelebb engeggyé le'...meg sem mertem szólalni, iszkoltam felfele a buszra. dohogtam.

U.i.: ez nem cigányozás akart lenni, hanem dohogás. de tényleg.

El sem hiszed milyen bölcsen viselkedtél,mert ha megszolaltál volna tuti kiveri a két elsõ fogadat és az sok idõ meg pénz ám amig rendbehozza a doki.
A uriember meg mint aki jol végezte a dolgát huuss tova,igy meg max dohogtál egy fél orát azt jonapot.
Ilyenkor énis mindig inkább megalkudtam,meg is vannak a fogaim.
Ha meg muj-táj ketrecharcos vagy,és látod hogy törik fel a kocsidat"mint a haveromnak"lement hogy ugyan miért kell kifeszegetni azt a zárat?
Ketten voltak és csak hármat ütött,mentõt kellet hivni hozzájuk,a mai napig biroságra jár és nagyon ugy néz ki hogy ö lessz a hibás,mert rátámadtak és leverte öket!
Ugyhogy szégyen a futás de hasznos!!!
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#495
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Pár topickal arrébb!!


dohogtam mert majdnem elnéztem a számot... így jobb?:D

#496
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
ha jó a szemed színérzékelése, akkor ki kell tudnod nagyon hamar olvasni a számot...és hogy ne legyek off:

ma mentem a buszon bevásárolni, de pont az ajtóhoz szorultam, ezért minden megállónál le kellett szállnom, ha valaki le akart szállni (végállomásig mentem). volt a buszon egy nagy darab, kigyúrt ember (185 magas meg vagy 90 kiló) meg a felesége (igen, kisebbségiek) egy ilyen tologatós kiskocsival, amilyennel az idõs emberek járnak bevásásrolni/piacra...na tehát olyan. az meg volt pakolva mindenféle lim-lommal, félig szakadt bõröndbõl lógtak ki a piszkos és szakadt ruhák, mindenféle volt ott rajta, feltornyozva, összekötözve-összecelluxozva.

leszállásnál a fél buszt "véletlen" jól meglökdöste az ember jó erõsen, pedig mindenki teljesen félrehúzódott, hogy leférjenek. majd miután én is eszméltem, hogy le kéne engednem õket (zenét hallgattam és elbambultam), addigra a nagy darab fószer eléggé csúnyán nézett rám. na leszállok, mondom hogy bocs... száll le az asszony, "véletlen" jó erõsen, izomból rálép a lábamra, segít az urának leemelni a cókmókjukat, majd ezután leszáll a lábamról, pedig látta, hogy próbálom kicibálni magamat...szállnék vissza a buszra, épp kerülném ki õket, erre az izmos csóka "véletlen" izomból nekilök a busz oldalának két kézzel és valami olyasmit motyog, hogy "legközelebb engeggyé le'...meg sem mertem szólalni, iszkoltam felfele a buszra. dohogtam.

U.i.: ez nem cigányozás akart lenni, hanem dohogás. de tényleg.

#497
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Pár topickal arrébb!!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#498
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Charon új avatar???

Alig tudtam kiolvasni a számot:D

Mármint a szemem jó csakaz olvasás nehéz:)

#499
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts

tamaska: Ennyire rossz odakint? :)


ott dolgozni kell ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#500
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts

tánciskola rámférne..

amugymeg mechatronika bíeszszí.

jah azt hallottátok h a mostani elsõsöknek már nem lesz olyan mint szigorlat? érdekes....


Akkor nekem mi lesz?