Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#381
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ahhhh. Ezer éve nem voltam ilyen szarul fizikálisan...
cserébe végigfertõzöm a kollégákat :grin:

jól sikerült kisérleti anyag ? :)

/asszony is péntek óta gyûri....én még nem kaptam el/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#382
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ahhhh. Ezer éve nem voltam ilyen szarul fizikálisan...
cserébe végigfertõzöm a kollégákat :grin:

#383
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nálunk a péntek-szombat-vasárnap kombó volt hasonló, vasárnap éjjelre meg én kaptam el.

#384
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás
Dohogok, mert a kedvesem már két napja beteg. Remélem csak influenza. Ki is veszek egy szabit, és megyek ápolni.

#385
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
MaTT, ha érdekel adok privátban állatvédõ-menhelyes telefonszámot

nálunk meg a sok szabadon kódorgó kutya okoz gondot.hiába szólsz a gazdájának, b@szik rá magas ívben,pedig az utcánkban van az óvoda :/ de ha az én kutyám kimenne akkor már benne leszek a tévében

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#386
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

a kerekpar ut bazdmeg feliratra gondolsz
meg egy fura rajzra aminek valamilyen fura oknal fogva akkora f@sz van festve, hogy csuda?


hmm nem is tudom 8-)

Jóvanna, nem emlékeztem pontosan, csak arra, hogy elég feltûnõ. :D

Sajna sok olyan eset van, amikor okkal kell sajnálnunk embereket, állatokat. :(
Viszont a lánclevelekben leírt hülyeségek a sok figyelmeztetés után is feltûnnek, ez már igazán dühít. És tényleg nem lehet velük mit kezdeni, már lassan annyira unom a: "nem kell körlevél, hagyjátok már abba a küldözgetést"
dolgokat, mint a körleveleket :mad:

#387
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.251 hozzászólás
  • LocationSvájc
MaTT a földre szállt angyal.
Mi Kittikével Border Collie-t szeretnénk
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#388
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
lehet csak elszökött
rokonoknak vótmán ilyen

amúgy meg dohogok h holnap hétfõ

#389
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
rohadjon meg az is aki vesz egy kutyát aztán meg bszik gondozni és kirakja az utcára. hazáig kísért szegény 1-2kmen át. adtam neki kaját, de mást nem tudok vele csinálni (

edit: nemvolt rajt se nyakörv meg se semmi. meg okos állatnak tûnt. be is akart szegény jönni hozzánk menedéket remélve de nem engedhettem.

#390
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Dohogok, mert már megyek dolgozni, s semmi kedvem, s nem tudom meghosszabbítani a betegszabimat, pedig kellene, fõleg hogy már egész jól vagyok. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#391
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Dohogok, mert 1 hét szabadság után (amit azért itthon munkával töltöttem) holnap menni kell a dolgozóba és el kell viselnem az idióta fönökömet.:rocketman

#392
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
miután nem jöttek
akkor persze bocsánatot kértek de hát szerintem ez akkor se volt korekt teljesen

#393
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
felhívtad?
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#394
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
faszom kivan vele hogy megbeszélek vkivel egy idõpontot, hogy eladjam az országútimat, illetve az illetõ kérte mert neki már nem volt jó
ez elcseszi a hétvégém mert emiatt nem tok mást csinálni
és persze szarik eljönni..
mi olyan nehéz abban hogy betartani az adott szavunkat????

#395
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Rohadjon meg az éjjeli-, vagy akármilyen õr, aki egy bekerítetlen telken, fényes nappal szabadon tartja a kutyáit!

#396
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a kerekpar ut bazdmeg feliratra gondolsz
meg egy fura rajzra aminek valamilyen fura oknal fogva akkora f@sz van festve, hogy csuda?


hmm nem is tudom 8-)

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#397
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Igazad van, legveszélyesebbek a nõk kisbabával, szerintem azt sem tudják hol vannak. Még egy kisgyerek sem olyan veszélyes, mint õk, a gyerekeknek legalább még müködnek az ösztönei.


A sebesség mindent megold.

 


#398
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

Hóba minek a szöges gumi?


A hó után néhány kocsinyival következik a jég. :)

Természetesen a hó még mindig hiánycikk Miskolcon.

Bicikliúton meg a kedvemcem, amikor 2 babakocsis kismama egymás mellett sétál. Úgy, hogy párhuzamosan 4 méterre van a járda. Meg amikor a buszmegállós szakaszon állnak a bringaút közepén, amin van egy giga bringa is felfestve, meg szöveg, stb... Na ilyenkor van az, h ha hátulról közeledek, akkor megfelelõen biztonságos, de jól hallható távolságban kap az illetõ egy ijesztõ farolást. Ha szembe megyek, szándékosan eljátszom at a helyzetet, amikor nem tudjuk, merre kéne kikerülni egymást. :) Hozzáteszem, nem osztott kerékpárút (mint korábban említettem, párhuzamosan járda).
Ja, és a legjobb történet: Nyáron Balcsi körül bringaút. Megy elõttem 50es pár outival (2 db :)). hallják, h beérem õket, elkezdenek széthúzni. Amikor már épp elmennék mellettük, visszahelyezkednek. Jó, Vitya satu, vörös fej, le az útról, füvön kikerül, vmi szalonképeset beszól, levezetésképpen sebességnövelés. Parasztok...

#399
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
legközelebb megnézem
emlékeim szerint simán egy kerékpár van a táblán, tehát sima kerékpár út ?

és kikérem magamnak, nem zörögtem, csaka gumi surrogót :)
és az ember alapba lehetett ilyen tapló, mer az autóst is egybõl anyázta.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#400
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Leesett a ho egybol mesz bringazni mi? Nyaron mit csinalsz szankozol? :D

Leslie : Megkulonboztetunk kerekpar utat es osztott kerekpar utat ez utobbin a gyalogosok is kozlekedhetnek (koszonjuk D.G.) rajuk fokozottan vigyazni kell, hisz a vas (de meg az aluminium is) erosebb mint a csont :D (Ezert termeszetes hogy be vannak fosva ha mogottuk zorogve kozeledik valami ;).Megfigyeltem en is hogy sokszor az ilyen ijedtseg fordul agresszivitasba -de tobbnyire csak miutan elhagytad az illetot- .
Mindazonaltal osztom a nezetedet miszerint irto patkanyok tudnak lenni a gyalogosok kortol nemtol hangulattol fuggetlenul. Sok esetben nemcsak hogy azt hiszik ovek a vilag de meg megprobalnak vissza is elni vele. Es ez meg a jobbik eset annal, mintha autoban ulne a parejj.