Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#281
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

mindenki az advanced vonalat hivna!


elvégre Mo-n vagyunk...

#282
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
mindenki az advanced vonalat hivna!

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#283
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
beütöd a telefonodon mennyi XPd van meg milyen szintû vagy? :D
Meguntam az aláírásom....

#284
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
kene kulon telefonszam advanced usereknek :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#285
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Oan ié, amikor az ügyfélszolgálatos kuk hülyének néz. Nincs net. Oké, telefonvonal, kábelek, gép, modem. Minden csatlakozik. Modem online. Ok. Más alkalmazás kimegy? Nem. Tûzfal le, fel, vírusirtó ki, be, semmi. Ok. IP cím? Van. Modemet kihúzom, 10 perc, bedugom. Hálózati kapcsolatokat törlöm, újraépítem. Semmi. Ok. LAN driver legyalul, újrahúz, semmi. Ok. modemet resetelem egy tûvel a megfelelõ helyen, semmi. Tartalék hálókari be, install, semmi. Ok. Noti feldug közvetlenül a modemre, hálózatot bekonfigolom, semmi. Ip cím van. Nah, fasza, szal se a hálókarival nincs gond, se a beállításokkal, IP-t is kap a gép, csak nem tudja használni. Ok, faszom, felhívom a téonlányt, hogy mégis mi lehet. Hívom, 20 perc múlva kerülök sorra. Aszongya mi a panasza. Mondom nincs net. :) Legyünk konstruktívak ugyebár. Aszongya, ellenõrizem a kábeleket. Oké, megvolt. Nézzem meg a modem lámpáit. Mondon online. Oké, akkor nézzem meg a hálózati kapcsolatokba, hogy.... na mondom, állj, elmondom eddig mit csináltam, rendben? Ok. Elõadom dióhéjban. Aszongy ez érdekes, kapcsolom a mûszakiakat. Köszi, mér, te ki voltál? na, mindegy. Mûszakiak felveszik, mi a panasza. Mondom nincs net. Hibakód? Mondom nincs hibakód. De mondom nincs. Mondom tudom, hogy van 678, ha nem elérhetõ a távoli számítógép, meg 619, 691, stb. de mondom nem ezzel van a gond. Aszongya, akkor legyek kedves a start gombra... mondom van IP. Aham, akkor legyek kedves, a hálózati... mondom megvolt. Akkor a géppel lesz a baj. Mondom rádugtam egy másikat is, és az ugyanezt csinálja. Akkor a router. Mondom nincs router. Ja, ok, akkor megpróbálom innen megújítani az IP-t. Mondom lekötelezne... És lõn. :)

Elhiszem, hogy az esetek többségében vicces beszélgetésekben vehetnek részt a betelefonálóknak köszönhetõen, amikor mondjuk, jééé, kijött a modembõl a drót, meg satöbbi, és belefásulnak, nincs is ezzel semmi bajom, csak leírtam mit csináltam reggel óta. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#286
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
szavadon foglak úgy vigyázz :) és köszi

legalábbis amíg nincs garázsom a házban vagy a környéken. mer addig nincs hol (biztonságosan) kocsit tárolnom.

jah és csekk privi

edit: garázs van a házban (vettem is beköltözéskor, csak eladtam, okok itt ->). csak az error ott van hogy 191 centimmel nem tom kihúzni magam olyan alacsonyra építették. uh egy termetesebb kocsi be sem fér. :rocketman
Meguntam az aláírásom....

#287
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Te meg akkor nem szólsz, ha sánta lábaddal szekrényt cipelsz, pedig kb 3 utcányira laksz. (úgy tudom)

#288
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

mé nem szólsz, segítek, 2 év vegyészettel a hátam mögött asszem tudok.


köszi szavadon foglak

az a ciki hogy egyszerû számítások voltak elég lettvolna egy óra gyakorlás tanulgatás de elõzõ este lesérültem edzésen azt röntgen ill.algopyrin és szépen bealudtam....
tanár bejelenti, hogy írunk én meg szívtam 3 feladatból 1,5 lett jó oszt 2-es jóccakát!!!!:mad: :rocketman :wallbange

#289
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
mé nem szólsz, segítek, 2 év vegyészettel a hátam mögött asszem tudok.
Meguntam az aláírásom....

#290
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
köcsög kémiadolgozat

#291
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Hajnalban besz@rt a falikazánom.
A lakás azóta fûtetlen.
A szerelõ ma délután 15.00-ra ígérte,hogy jön.
Ezidáig semmi.
Nem tudom sehogysem elérni.
Még jó,hogy nincs -20fok kint.
:-(
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#292
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
intrum justicia az centrum parkolos dolgokkal mondhatni bukja a temat.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#293
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts

köszönöm a tippet, Tigger ,minden megoldás érdekel.Nem is a pénz bánt, hanem Anyám nehogy rámenjen agyilag,az utóbbi 5évben kijutott Neki/Nekünk :/




Egyébként szerintem õk a legjobbak. link
Sajnos korábban sokszor volt velük dolgom. Mindig sikerrel jártak.
Manapság pedig körültekintõbb vagyok.

#294
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts

Minden viszonyítás kérdése:) Örülj, hogy nem a Vizdi kocsijával kell járnod..:D

na ez sem sokkkal jobb.
Viszont jól el lehetne neki adni:D

Az autóvillamosság tök egyszerü:

-ha valami nem szikrázik pedig kellene, akkor kontaktspray

-ha valami szikrázik, pedig nem kellene, akkor szigetelõszalag


#295
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
köszönöm a tippet, Tigger ,minden megoldás érdekel.Nem is a pénz bánt, hanem Anyám nehogy rámenjen agyilag,az utóbbi 5évben kijutott Neki/Nekünk :/

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#296
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

értem.látszik hogy nem volt ilyen gondom eddig..... azért a @át simán megcsavargatnám az ilyennek :/

Intrum Justitia

ugyan nem pengetnek rögtön, hanem siker díjért dolgoznak /10-15 %/ de elég eredményesek....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#297
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts

értem.látszik hogy nem volt ilyen gondom eddig..... azért a @át simán megcsavargatnám az ilyennek :/

Megkéred Jorust és ketten elmentek csavargatni.
A hatás fenomenális lesz,de mindenféleképp' lehengerlõ.
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#298
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
értem.látszik hogy nem volt ilyen gondom eddig..... azért a @át simán megcsavargatnám az ilyennek :/

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#299
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Behajtással foglalkozó cégnek eladod a tartozást 5 milkáért, vagyis õk adnak neked 5 milkát, õk meg behajtanak 7-et, és mindenki örül.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#300
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
ez nekem nem tiszta....kérhetnek akár privátban magyarázatot?köszönet

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy