Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2821
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás

Mellesleg nem kell felni a keritesektol (kiveve a katonaiakat, vagy ha gyenge a szived ,de akkor ne menj turazni se) mivel alacsony aramerosseg mellett van bennuk nagy feszultseg igy nem arthat ,csak a vadakat (meg a vad embereket :) ) ijeszti meg.


a szivednek 0,1A is sok. megáll mint a p*csa

énmeg a bükkben felsõtárkány fölött találkoztam dróttal, de már csak akkor vettem észre mikor másztam visszafele. akkor még szerencsére a kisbiciklivel voltam és abban alacsonyan volt a kormány, de ezzel a másikkal lehet lefejezett volna, vagy legalább is megvág a nyakamon, mert miközben eljöttem alatta még a kormányt is erõssen kellett szorítani, hogy meg tudjak állni (fék meg lejtés). utána meg szerencsésen lefejeltem a fát 10m arrébb...
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#2822
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

énisénis
Dig: Fasz vagy.

;)

(de amúgy mér? csak hogy tudjam mér mondom :D)


Az neked mindegy.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2823
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
énisénis
Dig: Fasz vagy.

;)

(de amúgy mér? csak hogy tudjam mér mondom :D)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2824
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Üzenem magamnak hogy FASZ VAGY.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2825
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
hülye rendõrök!!!
a tesómat elvittem a kisvárosom másikfelébe kocsival. Az egyik keresztezõdésben kanyarodnék ki a magasabb rendû útra. ott áll egy rendõrautó, pont aúgy, hogy még nincs benne a keresztezõdésben de befordulni tõle nemigazán lehet( ????) minde1. Jön egy másik új oktávia kombival:D erre csak úgy megáll a az álló mellett se index se semmi . én meg találjam ki miaf*szt akar. És marha balesetveszélyes a barom.
csoda, hogy olan sok kocsit törnek?!
Ezek azthiszik rájuk a kressz nem vonatkozik.
de szerintem nem is tudják.

veszek agy hummert és a kreszt betartvafogom írtani a yardokat!

#2826
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

Egyébként ilyen drótokkal a németek próbálkoztak a második VH idején az ami dzsipek ellen, nem kis sikerrel....Lehet, hogy idõvihar vót....


ezt most is használják az amcsik ellen:)
csak már nem a németek.
volt is belõle galiba, hogy az Afganisztánba kiküldött magyar jármûveken nem volt ilyen drótokat elvágó izé.

a géppuskásokat frankón megrövidíti egy nyakkal...

#2827
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Egyébként ilyen drótokkal a németek próbálkoztak a második VH idején az ami dzsipek ellen, nem kis sikerrel....Lehet, hogy idõvihar vót....

Engem is bosszantott már fel a az úton keresztben embermagas kerítés, igaz, ott volt létra, de a bringát átcipelni.....Miért kell lezárni a kapukat? Aszarvasoknak nincs kezük, egy tolózár elég volna..
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2828
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Anyázom a Cartographia térképészeket: mentünk a kedvesemmel valahol nógrád megyében, Csesztvére próbáltunk kikeveredni bringával. A térkép szerint lett volna egy út, de helyette volt egy kukoricás, majd egy napraforgóföld, de út egy se. Cserébe a föld felén átment egy drót, mely, mint rájöttünk, a szomszédos fácánnevelde madarait próbálta a kiszökdöséstõl eltántorítani. Hát, majdnem mindket is sikerült... Képzelhetitek: bringával, a semmi közepén, kaja, pia nélkül, geci nagy napraforgók, kukoricások, fák és drótok között. Jó volt, mondhatom.

A Carto egyébként máskor is szivatott már minket, legutóbb a szandai várnál a nemlétezõ jelzésekkel. Örültünk.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2829
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
valoszinuleg az is elektromos kerites volt, sot biztos, de aram nem volt benne (addigra ;) ).
meg nem az aram miatt tartom veszelyesnek, hanem kifeszitett drotok gurulo biciklistak elott... nem mondom, hogy lenyesi a fejed, de azert nagyon csunya dolgokat tud csinalni.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2830
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Igazad ,van eszembe jutott errol egy story.
Szinten a Pilis es szinten a 3 szalon futo drot.
(Mellesleg az egy elektromos kerites - legalabbis a mi esetunkben az volt-)
A vadak bennt tartasara valo ,es adott tavonkent ki is van tablazva.

Szal az egyik kocsiszeles folduton (erosen lejtett az ut) megkuldtuk 3 -an (szerencsere en mentem hatul mivel kesobb indultam) Na ott is volt 3 ilyen keresztben, szinte lathatatlanul annal a sebessegnel. Egyik haverom beleszallt , a masik ratolta meg jobban , en meg tavolrol nem ertettem miert neznek ki ugy mint az osszegabalyodott marionett figurak
Aztan a bicok kiapplikalasa se volt semmit. Mikor megprobaltak kiemelni a femvazat a keritesbol jol megrazta oket az aram :)) Ugyhogy onnantol botos jatek volt.
Mellesleg nem kell felni a keritesektol (kiveve a katonaiakat, vagy ha gyenge a szived ,de akkor ne menj turazni se) mivel alacsony aramerosseg mellett van bennuk nagy feszultseg igy nem arthat ,csak a vadakat (meg a vad embereket :) ) ijeszti meg.

#2831
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

a kiscsaj muterjának is lehetne több esze, minthogy az egyik legveszélyesebb úton tanítja biciklizni.... Hja, az emberi hülyeség határtalan.


Edzõdik a gyerkõc a késõbbi biciklizéshez. Ha az elején nem tanulja meg, hogy vigyázni kell magára, akkor soha... :))

#2832
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
kutyaporazrol jut eszembe:

a Pilisben az egyik volgyben szep nagy kiterjedesu cserjes van. a fo turistaut megkeruli a volgyet, de tobb kisebb egyenesen lemegy az aljaba.
egy ilyen kisebb uton dzsaltunk lefele a cimborammal ezerrel (en mentem elol), amikor egyszercsak izombol elkezdi fekezni valami a bicot, es kozben olyan hangot hallat, mint mikor gitarhurok nyulnak es pattannak el.

nos az erdeszbacsik azt csinaltak, hogy az egesz volgyet korbevettek 3 szalon futo drottal, nem kihagyva persze a levezeto utakat sem. ami onmagaban nem gaz, de semmi nem hivja fel ra a figyelmet, latni akkor is csak szerencsevel, ha gyalog mesz arra lassan.
nem voltak magasan, a harom drotbol a legfelso is alacsonyabban volt, mint a stucni, igy aztan a bringaval egyszeruen le/elteptem oket, dehat... mi van, ha egy gyerek gurul ott le?
nem hittem el, hogy ilyen felelotlenek voltak, akik odahuztak a drotot :(

oke, talan tilos arra menni. de, ha megis megszegem a szabalyt, akkor vessek magamra es dogoljek meg? mellesleg nem tudom, hogy tilos-e arra legurulni, de hogy eletveszelyesnek eletveszelyes, az fix.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2833
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Ja! Eszembe jutott még valami!

Tegnap du. Andrássy bringaút eleje (szokásos rémség): elõttem tekereg egy 8 éves forma kislány a hozzá képest igen méretes montiján, szegényen látszott, hogy életében kb. másodszor ül rajta, pedálig el sem ért a lába... Szép óvatosan karikázok mögötte, erre besétál egy nagydarab picsa a bringaút közepére, és elkezd telefonálni, meg forogni. Szegény kislány majdnem nekiment, mamája meg kiabál utána.
Aztán, kb 10 méterrel odébb: üres hely, izomfater beparkol KERESZTBE a kocsival, és elkezd anyázni a kislányra! Utána 5m: kocsiajtó kinyílik, kislány majdnem repült, én is nagynehezen megállok, autós anyázik.
?!?
Csókolom a seggét. Mondjuk a kiscsaj muterjának is lehetne több esze, minthogy az egyik legveszélyesebb úton tanítja biciklizni.... Hja, az emberi hülyeség határtalan.

Én görkorival csévéltem fel egy nagy kutyi húszméteres pórázát, szegény csak úgy kotort utána rémülten :)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2834
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Hat ja , Thanx to Demszky a festett kerekparutakert :))
Mellesleg ovakodjatok a szalagporazon kutyat setaltatoktol.
Pillanat alatt balesetet tudnak okozni az ebek, ahogy ossze vissza rohangalnak a szagokat kovetve (Mikozben a poraz folyamatosan valtoztatja a hosszat)
Velem az esett meg, hogy szurkuletben nem lehetett latni a porazt csak a kistestu kutyat meg a gazdit. Na most nem mentem gyorsan, de a gazdi gondolom (remelem) nem szandekosan felemelte a zsinort (valszeg megijedt es arra gondolt felettem atemeli ) pont ugy nyakmagassagig. Csak arra nem szamitott ,hogy egy keros joval magasabb mint egy atlagember.
A tobbit mar el tudjatok kepzelni...
Szerencsere a fejem megvan meg ,annyi tortent hogy kicsit lehorzsolt a kabel , meg a kutyuli csuszott a talajon par metert ;) (Bele se merek gondolni mi lett volna ha nagyobb testu kutya, bar azokat nem kotik szalagporazra altalaban. Asszem pengeket kene felszerelni a vazra mint a Mad max ben :)
A bicajuton parkolo autosokrol is regenyt lehetne irni. Legutobb is egyikuk teljesen tokeletesen szimmetrikusan fedte az kerekparutat, ilyet meg sosem lattam.

#2835
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Hali emberek,

A szokásos Andrássy bringa/gyalogos út para volt tegnap: majdnem sikerült egy ötvenkilós vidám szetterrel meg a csöves gazdájával közelebbi kontaktba kerülnöm, miután a drága kutyi úgygondolta, hogy õ bizony átmegy az út túloldalára. Gazdi csak huhogott.
Ma pedig valamilyen érthetetlen okból kifolyólag egy barom állat a nagy fekete járgányából nyomta a rám dudát a Jászainál, és magyarázott, de hogy miért, azt nem értem, még csak nem is elõtte mentem... Biztos szar napja van. Üdvözletem a köcsögnek :D

Jó dolog / nem dohogás /: ma megdícsért a portás bácsi a munkahelyemen, hogy látott tegnap reggel tekerni a körúton, és hogy milllyen ügyes vagyok :D Jólesett!
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2836
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mostanában a gyalogosok szólnak be...grrr....morrr...Megyek a KERÉKPÁRÚTON, kikerülök egy autót ami ráparkol, erre beszólnak, h "mé nem a bicikliúton mélsz"...ehh...Ha én minden gyalogost felrugnék akit ki kell kerülnöm a kerékpárúton, izomlázam lenne hazáig.

#2837
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jóvanna nem kell morogni.
nekik egymással se eccerû:
/de a alany-elkövetõ viszony lelki részén elgondolkodni.../

http://www.automotor...=cikk&cikk=1965

#2838
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

http://index.hu/poli...t/buntetker050/
:P


Igen, a rohadtak ezzel szórakoznak. Na mindeggggy.
Engem múltkor egy köcsög taxis majdnem kilökött a járdára. Igaz, hogy a buszsávban tekertem a Rákóczin, ahol ugye nem szabad, de május egy volt, félhomály, baszott nagy forgalom, na jó, szóval õszintén szólva kicsit beszratam :o
Az autótömeg lemaradt a personál, én meg tekerek szépen 35-tel, a faszfej meg jóóól rámhúzta a kormányt. Igaz, hogy volt mellette 3 szabad sáv, tök üresen, de sebaj. Rohadjon meg.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2839
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
http://index.hu/poli...t/buntetker050/
:P

#2840
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
lemeszelt tegnap egy rendõr! Bicajjal voltam! Átmenten a piroson, a Andrássy-Bajcsy sarkán, de úgy hogy nem kereszteztem az úttestet csak a zebrát ahol egy teremtett lélek sem volt. Tehát kis ívben kanyarodok a padka mellett és megállított, feljelentéssel fenyegetett! Tényleg szabálysértést követtem el, de nevetségesen kicsit.Az egészben az a szép, hogy a párbeszéd egy taxis mögött történt, aki teljes kasznival a bringássávon parkolt!
Mi lenne ha azzal foglalkoznának amivel kell, a bûnözõket hajkurásznák a középiskolás party-zók helyett és a bringások helyett a taxisokat meg a járdán parkolókat b*sztatnák!? Könnyû a kicsit bántani !
Egyébként sz*rok minden hasonló ostobára és le sem állok velük vitatkozni hogy: Köszönd meg te gec1evõ városi pondró, hogy én legalább nem szennyezem levegõt. De mindegy ha kell nekik a világvége, akkor úgyis megkapják. Csak az a lényeg, hogy fogyasztástól fuldokolva haljanak meg a kis g3cik, mert csak ettõl boldogok!