Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2801
ezustbulla

ezustbulla

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Az az igazság, hogy itt Gyõrben is ilyenek az autósok. Megyek a kijelölt kerékpár uton és akkor dudál, hogy menjek lejjebb, durrognak mindenért, szinte már gyülölik a bringásokat. Ha véletlenül lerakom a bringám a bolt elé szépen egyensen, zár minden, a kijelölt bringa tartoba, és ö épp oda akar állni a tuning 93-as BMWjével akkor hátsó kerék pattan, és a váz ferdül. A kurva annyát az ilyennek...
Tyler Durden says:
"The things you own end up owning you"

#2802
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Kulak: igen, csatlakozom. Én is verném az ilyet.

Más: a k*rva anyját annak a szemét csehszlovák diplomáciai testület kocsinak, aki a múlt héten a rózsadombi Mandula utcán, ahol egyébként is 6-tal lehet csak menni buzigangban (én annyival bírok :D) csorgott lefele szemben, megállt, kihajolt az ablakon aztán elkezdett hablaytolni valami szintén cseszki nõvel meg a kölykével. Nem bírta volna megvárni a barom, amíg eltekerek, pedig már csak 10 méter volt.
Szintén csókoltatom a köcsög fiat stilo-st, aki ma reggel az Andrássyn olyan szépen satuzott elõttem, hogy a virsligumival a vizes asztfalton csúsztam egyet, majdnem beépülve a csomagtartójába. Köszi a reggeli adrenalin-tuningot. De máskor a kávé is megteszi :mad:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2803
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Hadd dohogjak én is, mégpedig egy igazi városi mûhülye "alternatív bazeg vagyok" arcú biciklisre. Egészen pontosan arra, aki a rendszeresen a Ferenc körúton edz a pályaversenyekre. Vagy én nem tudom mit csinál, de mindenesetre érdekes, hogy pályavázzal, fék nélkül, kb 53/11-es fix áttétellel, olyan 50-60km/h-val szaggat fel és alá (valahol megfordul, aztán jön vissza, nem egyszer láttam már). Mint írtam fék nélkül, tehát a piros lámpából nem csinál lelkiismereti kérdést. Engem majdnem elbaszott a zebrán, majd figyeltem, ahogy halad következõ gyalogátkelõhely felé, ahol simán áthajtott az emberek között. Persze neki piros lett volna, tehát lazán kifordult elé vagy 5 autó, az egyik majdnem nekipaszírozta egy parkoló jármûnek. Erre õ persze üvölti, hogy bazmeg, tehát nyilván neki van igaza.
Na, ezt a srácot én úgy, de úúúgy lekapnám arról a bicajról, és olyan, de ooolyan mocskosul megverném, hogy el nem bírom Nektek mondani.
Aztán pedig felhívnám rá a figyelmét, hogy hordjon bukósisakot.

#2804
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás

A másik része a dolognak , hogy egyedül az igazi kihívás bringázni az erdõben , fõleg ismeretlen terepen.
Szerintem...


Ez egészen addig igaz, amíg nem taknyolsz egy borzalmasat, és nincs senki veled, aki segíteni tudna...

X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#2805
ezustbulla

ezustbulla

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Igen, igen.
Tyler Durden says:
"The things you own end up owning you"

#2806
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
A drótok sajnos az emberek miatt vannak ott!Mert vannak olyan bunkók akik nem tisztelik a természetet sem a saját környezetüket!Úgy gondolja a bunkó,hogy inkább eldobja a szemetet mint keressen egy szemetest vagy csak egyszerûen jól esik neki ha kitörhet egy fa csemetét,esetleg szöget üt a fa törzsébe!Sajnos vannak ilyen emberek!Nemhogy örülnének ennek a kis természetnek ami van!
Védd a természetet!

#2807
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Addig nem bántani az erdészt amíg nem kezd el küzdeni.Járunk néhányan a Bakonyban bringával , ne mi legyünk az ellenségek.
Drótot , sõt kerítést fogsz találni dögivel csak nem keresztben hanem az út mellett.
Egy rohadt koncentrációs tábort csináltak a Bakonyból.
A másik része a dolognak , hogy egyedül az igazi kihívás bringázni az erdõben , fõleg ismeretlen terepen.
Szerintem...

#2808
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
oké, de még elõtte irogassál ide hárompercenként külön.

meg nem vidámparkba mész. ezt el kell fogadni, hogy faiskola után ottmarad a drót. szemet kinyitni, egyedûl lehetõleg nem elmenni. más is történhet.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#2809
ezustbulla

ezustbulla

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Épp most akartam menni Bakonyba tekerni egyet, de beléptem ebbe a gyönyörû forumba, és olvastam vagy 30 drotos erdészes storyt, hát nem tudom mi lesz a turámbol.

Lehet inkább elmegyek a Bakonyba szétrugni pár erdész segget!!:rocketman
Tyler Durden says:
"The things you own end up owning you"

#2810
ezustbulla

ezustbulla

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Gyõrben történt. Tekerek a "hyper tesco-ba" ott voltam nyári munkán...
Van egy kerékpár ut kb 5 méterre az auto uttol (amugy itt történnek a legtöb balesetek Gyõrben, és környékén. Nem egy vidám szakasz. Na a lényeg az hogy tekerek mint állat, és kb 5 méterre elöttem annyit látok hogy egy Opel Astra repül szabályosan a levegöben elöttem. Mit reagál erre egy normális ember??? Én nem tudtam, minden esetre tökig nyomtam a féket, épp hogy megálltam. És elém leesett az autó. Mondhatni összeszartam magam. Egy szép fejü kamazos tetkos nagyfröccsös koma kiszáll a járgánybol (ö kapta el a belga családot, ismeretlen okokbol), mint aki jol végezte dolgát, elégedett arccal stb...el tudod képzelni. Én segitettem kiszállni az autobol a soförnek, mire az a barom kényelmesen odaballagott, a nöt ugy vágták ki. Elkezdett mély hangon üvölteni Kamazos barátom, hogy menjek el innen a pi***ba, ne tátsam a szám! (de mondom én segitettem amig ö megfésülködött, meg kiszállt a roncsbol) A vége az lett, hogy mintha én lettem volna a hibás elhajtott...

Na ennyit a barátaimrol. Én öket nem birom, nagyon nagy forgalamt bonyolitanak a kavicsbányákbol, ott ahol én lakom, rendszereséggel el akarnak ütni. De nem baj ha lesz egy Specialized bringám én megyek át az IFÁs fején.
Tyler Durden says:
"The things you own end up owning you"

#2811
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Minden nem biciklis kapja be!!!!
Meg néhány biciklis is kapja be!!!
Néhány nem biciklis meg ne kapja be!!!
:D :D :D

Ride everywhere.

.


#2812
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

komolyan már egy kerékpárral túrázó is kész exrtém sportot ûz.
fõleg ha beiktat asztfaltos szakaszt is


Én ált aszfalton szoktam tekerni. Múltkor nagy élmény volt, amikor tekertem föl a Jánoshegyre Hüvösvölyg felõl és a kilátó alatti "szerpentinen" egy Kamaz jött velem szembe kb 80al. Már azon gondolkodtam, hogy villámgyorsan vagy átugrok gépestül a szalagkorláton vagy lefekszek az út közepére és akkor elhúz fölttem. Inkább a szalagkorlátot választottam. De szerencsére lassított, úgyhogy megvárta míg átverekedem magam a korláton és szép lassan elment mellettem...
De nem kívánom senkinek azt az érzést, amikor egy ilyen monstrum kerül elõ egy kanyar mögül....

#2813
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
komolyan már egy kerékpárral túrázó is kész exrtém sportot ûz.
fõleg ha beiktat asztfaltos szakaszt is

#2814
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
majd ha lesz pénz aknára...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2815
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

0,01A már halálos nem?
de tényleg szarügy ha lefejez...
majd egyszer lesz egy haláleset és akkor rájönnek, hogy az amcsi katonák miért rettegnek tõle.


Azt talán már nem kéne megvárni. Lassan dórtvágóval meg ásóval kell menni tekerni is... :D
Aknázni mikor fognak?

#2816
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
0,01A már halálos nem?
de tényleg szarügy ha lefejez...
majd egyszer lesz egy haláleset és akkor rájönnek, hogy az amcsi katonák miért rettegnek tõle.

#2817
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Ja valahogy ugy van ,hogy bal kezzel nem szabad megfogni a nagy aramot, (jobbal sem :)) )mert ahoz az oldalhoz van kozelebb a sziv es ugy azon mehet keresztul a legrovidebb uton ami ugye halal, de legalabbis szivizomgorcs. Bar allitolag talatak olyan embert akinek jobb oldalon volt, de ez nem biztos forrasbol van, csak hallottam.
Minden kerites veszellyes ,de az erdokben tenyleg ugy van megcsinalva hogy ne artson (Ertsd valszeg miliamperek vannak benne) Vagy lattatok "doglott" bicigliseket valamelyik menten ,akkor feltetlen szoljatok ;)

#2818
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
csak akkor veszélyes ha átmegy a szíveden. ne próbáld ki
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#2819
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
Nekem akkor is a rosdás dróthálóskapuk a kedvenceim. Szép õszi napokon f@szán beleolvadnak a környezetbe. A Zemplénben kaptunk 2 ilyet telibe. Elég szar arrafelé bringázni, mert sok kerítést kell megmászni.... (fõleg 40 fõs csoportal érdekes)
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#2820
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Mi már fogdostunk poénból.Az nem tûnt halálosnak, inkább viccesnek.Persze az nem jó, ha egy kicsit nagyobb kakaót kapcsolnak rá.