Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2761
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Ja elirtam nem 3 hanem 2 haverommal voltam. Szal igy megjobb az arany.
Mellesleg van otletem erre :))
Olyan gyorsan kell menni hogy egjen a lab... o kerek alatt a talaj :D
Vagy lehet kapni specko belsot is asszem ami olyan femszovet szeruseget tartalmaz a futofelulet alatt, amit a katonai vagy rendorsegi jarmuveknel is alkalmaznak. Csak annyi a baj vele , hogy iszonyat sulya lesz a keronak, de legalabb lefele jobban szalad :)

#2762
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Ez az VAZZE!
Irtsunk ki mindent ami nekünk nem tetszik és holnaptól csak a hátszél megengedett!!!!
Tesóka , ez a nyomorult növény már akkor ezen a bolygón figyelt amikor a gumi még csak gyökeres fa formájában létezett.Bazd le a géprõl a gumát , a felnit frankón nem böki át....
Viszont halál minden üvegre , éljen a (sörös)doboz!!!

#2763
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
No az átoktüske megrteremtõje is nyugodtan elmehet a picsába! Vagy királytüske vagy disznótüske, vagy Cenchrus incertus...! Akármi is a neve ez rohadt egy növény, mindenképpen beleáll a kerékbe cipõtalpba akármibe, tömegesen fordul elõ Pesten sínek környékén. Vagonnyi rossz külsõm van miatta, és van egy 40!!! azaz negyven defektes is :mad: emiatt!
Ismét valami nagyon hasznos Ámerikábó >:-\
Ínfók errõl a szarról:
http://www.terra.hu/...s.incertus.html
http://www.mek.iif.h...6/pc009676.html
A második régi, de épp ezért igaz.
Még valami: a cannabis sativa, melynek jelentése hasznos kender több száz évig haszonnövényként termesztették, elengedhetetlen volt a hétköznapi életben most be van tiltva!
Az átoktüske szabadon nõ, jobban terjed mint a pestis, rengeteg kárt okoz (személy szerint nekem évente Kb 10000ft) veszélyes, senkit nem tett ellene. A parlagfû más tészta, de hasonlóan leszarják.
Ez milyen?

Ride everywhere.

.


#2764
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Hat bakke, ezt muszaj leirnom ,bar biztos sokatokkal esett mar meg sokkal rosszabb is.

Szal a mai nap egymas utan ketszer is kilyukadt a kerekem (zoldovezetben) , de nem am akarhogy. Mindket esetben a hatso es mindket esetben kivagva 1 eles targy altal (uvegszilank) .Remelhetoleg a kulsot azert nem kell cserelni ,de ki tudja, mindenestre uzenem innen minden tet*** oh*t g*ci uvegszettoros, eldobalos ,szemetelos kis es nagyk*csognek hogy nem erdekel hany kilo de atmegyek a nyakan, hogyha tovabbra is pluszmunkat csinal nekem. A tokom kivan mar. Ennel csak az volt jobb amikor az egyik borzsonyi vasutallomason 3 haverommal osszesen 5 lyukat sikerult gyartanunk a kerekekbe (kiralytuske) de az legalabb a termeszet ajandeka volt :\ Hozzateszem aze ott esteledett eleg rendesen....

#2765
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Minek keresel munkát, nincs elég????
Menj el fõerdész-fõvadász naplopónak.Egész nap piálsz a falu kocsmájában , tejelnek a f*szok a tüzelõért ,kiosztod az erdõt mintha a tied lenne és zargatod a köcsög túristákat.
VAZZE!!!

Hol lehet jelenkezni? :D
Javításként:
Teljesen más munkát keresek mint ami most van, normális idõbeosztással és kevésbé rohadék+kevésbé pénzéhes fõnökkel! :)
A fõnökök is bekaphatják :D

Ride everywhere.

.


#2766
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
egyszer egy ilyen egyed tekert a járdán, én meg lassan leelõztem, vagyis csak akartam,mert mikor melé értem eldõlt az én irányomba:D
De csaka gépem temette magalá És utánna neki állt feljebb, de én elhortam mindenféle büdöstetvesrészegnek és folytattam utam.
minek ül fel ha nem bír tekerni.
egyenesen halad egyébként.

#2767
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Ez az állatfaj sose pusztul ki:terepruha(néhány egyeden gyakorló), kalap,mellény(zöld), közepes szintû alkoholos befolyásoltság,borvirág.
A bringás második legnagyobb ellensége.Le kellene vadászni!!!!

#2768
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
áthelyezem a szabadonfutóba


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2769
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

Minek keresel munkát, nincs elég????
Menj el fõerdész-fõvadász naplopónak.Egész nap piálsz a falu kocsmájában , tejelnek a f*szok a tüzelõért ,kiosztod az erdõt mintha a tied lenne és zargatod a köcsög túristákat.
VAZZE!!!


Ott is...?

#2770
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Minek keresel munkát, nincs elég????
Menj el fõerdész-fõvadász naplopónak.Egész nap piálsz a falu kocsmájában , tejelnek a f*szok a tüzelõért ,kiosztod az erdõt mintha a tied lenne és zargatod a köcsög túristákat.
VAZZE!!!

#2771
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Nekem ilyenek nem voltak/nincsenek, a mályus1-et kutyanyúl barátunk el tudja mesélni, munkából jöttem reggel, aznap nem aludtam és csak a szokásos "pihenõnap" volt. A váltótársam dolgozott, de lehettem volna én is bent :mad:
Ja, munkát keresek!

Ride everywhere.

.


#2772
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
a franct' kötözködsz :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2773
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
május 2 hétfõ volt.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#2774
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Ezévi elsõ szabadnapom is pont ilyenkor vagyon :mad:


és a Húsvét?
és a Május 1.?
és Március 15. ?
és szilveszter?
és...
és...

;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2775
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
De azért bekaphatja , nem VAZZE??????
Azt hittem az enyém a legszutyokabb meló a kontinensen , de lehet, hogy überelsz...

#2776
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Majdnem :) Rohadt sokat dolgozom a zsidó fõnökömnek!
Ez most nem anyázás, mert tényleg az :mad: sábesszel szombati szünetekkel, de csak neki :/

Ride everywhere.

.


#2777
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Ezévi elsõ szabadnap????Mi vagy te VAZZE , a kaszás?????:)

#2778
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Esõisten elmehetne már a picsába nyaralni afrikába :). Ezévi elsõ szabadnapom is pont ilyenkor vagyon :mad:
Most már midenki bekapta vagy benyalt, aki elbújt jöjjön elõ mert megtalálom és megetetem a vérszomjas tengerimalacommal :D

Ride everywhere.

.


#2779
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Isteni volt! Kisimultam:-) Bõvebben meg itt http://stiggs.freeblog.hu Túranaplóban lehet olvasni róla. Egyébként Mecsek :-)

MOst gyalog voltunk, de Bringával is nagyon állat lehet... Csak kicsit zúzósak a lankák. Csupa kistányér:-)

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2780
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
És milyen volt a Mecsek? Vagy Mátra? Vagy Mount Everest?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum: