Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#2741
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
nekem már csak 2 nap suli :krol:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2742
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
hehe!!!
:-D

mondjam azt? nem modnom:-D

#2743
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
ajjaj.. kéne egy rendelet, hogy 35 fok felett nem lehet tanítani

mert ez BETEGES
ha akarnék se tudnék tanulni ilyen idõben...

#2744
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

az osztályterembe reggel 6-tól délután kettõig besüt a nap
40 fok vagy mégtöbb
ja ablak mellett ülök
fasza


ezért kell hátul ablaktól távol lévõ sarokban ülni, vagy attól függ, hogy vannak az ablakok.
én voltam olyan terembe is, hogy ablak,ablak,fal,ablak,ablak , na ilyenkor a falhoz minél közelebb ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2745
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Kamikáze hazaérésem volt Pénteken, már odafelé is vicces volt amikor a mögém érkezõ villamosnak mutogattam hogy kerüljön ki, erre az csak csöngetett, én meg nem tudtam mi a baja... Ekkor még józanon, éjjel 2 ig tucatnyi felest és néhány sört pakoltam magamba, majd soroksárrol egészen kõbányáig nyomtam, esés nélkül. A ház elõtt viszont... Jobb láb kiakaszt az SPD bõl, én meg dõlök balra, nyekk, csatt. De azért túléltem. Ja meg végre tettem fel képeket a nyuffatag bringautas oldalra...

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2746
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
az osztályterembe reggel 6-tól délután kettõig besüt a nap
40 fok vagy mégtöbb
ja ablak mellett ülök
fasza
Autist Team:)



#2747
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Akkó maj kapol telót bébe. Nekem meg az idegeimre megy az idõjárás. Követelem, hogy 25 fokot akarok! Mindég, és nem 38 eze kilenvszá húsz celziusztot. Elolvad a fékpofám ebben a melegben.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2748
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Bassza-bassza, tegnapi Lupás tekergés úgy betett az én kis érzékeny defektes gerincemnek, hogy ma reggel alig bírtam kikászálódni az ágyból. Most itt csücsülök a rohadt gép elõtt és fáááááj még az ülés is! Ammmmpppffff.
Doh!
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2749
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
BAsszameg lehet, hoyg nekem is egy újjat kell venni ha ez nem javítható. Pont erre a szarra kellett nekem is esnem 4 órával ezelõtt, a kijelzõ felén nem látszik semmi, csak világít. Idegesítõ! Plusz szép idõleges kummunikátortetoválás is van a combomon. Meg aludni se tudok! Nyolc defekt! Elegem van a mai napból!!!!!!!!!!!! basssza szállyba aki elindította...

Ride everywhere.

.


#2750
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Tegnap egy laza huszast fájás nélkül letekertem, ma már megint bringával jöttem d olgozóba, tehát a lábam ok. Májam alakul, az agysejteknek annyi az nem gyógyul, PDA-t meg veszek másikat, jól mondod. De akkor már valami jobbat.?:-)

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2751
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
No ez hasonlít valamire. Elég sok ideje nem hordok noteszt, papírokat telefonszámokkal ilyesmi mert ezeket soha nem találom meg (ezt sokan tudják rólam). Eleinte kalkulátoraim voltak, most communikátor(ok) de volt egy 128Kb-os calc. Amibe elég sok minden volt ami fontos (vagonnyi telefonszám feljegyzés naptári dolgok). Barátném anyjánál voltunk a táskám szokás szerint valahol körülöttem benne ez a cuccos. Anyja mellém ül székláb rá a táska szélére ahol pont ott volt szegénny gép, majd mikor megnéztem elõttem folyt szét a kristály a kijelzõben. Jó ideig nem tudtam hol mikor hol kéne mit tennem, kit hivjak és mikor... Az elsõ kommunikátorommal csak adatvesztésem volt hasonló eredménnyel, most hetente csinálok egy biztonsági mentést. Sajnos nekem fontosabb a számítógépnél és még jópár dolognál Szar ha nincs nálam, a rohadék technika ördöge miatt Elektronikus Ketyerefüggõ Vagyok!!! :(. (meg a mehanikus ördög miatt is :) ) Legalább pótolhatóak.
A lábad meg meggyógyul reméljük hamar. :)

Ride everywhere.

.


#2752
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Én is csodálkozom:-) :) Mert hát ugye a piálást túléltem, de a PDA elhagyásáért azért kijárt volna egy jó kis verés dori-tól...

Persze, még verjelek is meg... :( Azt is elég kivárni, amíg meggyógyul a szétcsapott lábad; ha még én is összetörlek, leshetem, mikor bicózunk megint!! A PDA meg még megkerülhet valahogy, vagy lesz másik, belõled meg csak ez az egy példány van, így is több helyen javított, törött kasznival... :love:

#2753
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Õszintén tudok gratulálni, csoda, hogy még élsz egyáltalán...

Én is csodálkozom:-) :) Mert hát ugye a piálást túléltem, de a PDA elhagyásáért azért kijárt volna egy jó kis verés dori-tól...

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2754
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Õszintén tudok gratulálni, csoda, hogy még élsz egyáltalán...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2755
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Na most és jövök. Hétvégén, szétcsaptam a jobb lábam hajlitó izmát, igy nem tudok tekerni, sikeresen elhagytam a PDA val egybeépitett GPS-emet, nem elég hogy dög drága cucc volt, most még el is fogok tévedni, felrobbantottam a májam, és kinyirtam majd az összes agysejtemet. %!"+/+!"/=%!=/%+/=!"/%"!/%/%", na!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2756
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Hát majdnem. Rendes ember...a múltkor azt mondta akasszam fel a kutyámat, mert ijesztgeti a csirkéit. Úgy néztem rá, a vasvillával a kezemben, hogy nem is kérdezett semmit, csak bement a házba.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2757
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 posts
A Szomszédot Kellett Volna Pedig.
Sirkövemre:
Nem baj, ugysem volt olyan fontos ember!

#2758
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Aga bátyónak igaza van, tõlem nõhet 4 méter magasra ez a gyász a homokos pusztába, ha arra megyek, nem fogok nyunnyogni, mert õ ott lakik, én meg nem. De Bp-n meg én lakom, és, hát nem egy homokos puszta tipikusan. És valóban: szaré nem irtják, és ez vonatkozik a parlag genyára is. Babám allergiás rá, hát elég keményen tud kinézni virágzáskor. Mellesleg anyám falujában, régebben a kendertermelés volt az egyik fontos "iparág", nosza ki is nõtt egy a kertben.Anya meg hagyta, mert szép a virágja, és mert nem tudta mi az. Volt vagy2.5 méter, a gyökér szomszéd meg majdnem feljelentette a mamát. Hazaértem, aszt kivágtam a picsába. Mármint a vadkerót. :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2759
AgentOrange

AgentOrange

    vendég

  • fórumtag
  • 22 posts

No az átoktüske megrteremtõje is nyugodtan elmehet a picsába! Vagy királytüske vagy disznótüske, vagy Cenchrus incertus...! Akármi is a neve ez rohadt egy növény, mindenképpen beleáll a kerékbe cipõtalpba akármibe, tömegesen fordul elõ Pesten sínek környékén. Vagonnyi rossz külsõm van miatta, és van egy 40!!! azaz negyven defektes is :mad: emiatt!
Ismét valami nagyon hasznos Ámerikábó >:-\
Ínfók errõl a szarról:
http://www.terra.hu/...s.incertus.html
http://www.mek.iif.h...6/pc009676.html
A második régi, de épp ezért igaz.
Még valami: a cannabis sativa, melynek jelentése hasznos kender több száz évig haszonnövényként termesztették, elengedhetetlen volt a hétköznapi életben most be van tiltva!
Az átoktüske szabadon nõ, jobban terjed mint a pestis, rengeteg kárt okoz (személy szerint nekem évente Kb 10000ft) veszélyes, senkit nem tett ellene. A parlagfû más tészta, de hasonlóan leszarják.
Ez milyen?


annyába, emiatt kellett útvonalat módosítanom a munkahelymre, a bringaút rendezõ pályaudvar vágányai mellett vezet, tele volt ilyen brutál kórókkal, aztán jött valami traktoros fû-fanyírógép, és az elszáradt karókat szétdarálva elhintette az úton, arra lettem figyelmes, hogy serceg a kerék fordulatonként (elsõ, és hátsó is), nos úgy darálódott le ez a rohadás száraz gaz, hogy a tüskék egy kis talprésszel együtt úgy esnek a földre, hogy mindenképpen felfelé meredeznek, mint a tigriskarom, kiszedtem a kerékbõl ezeket a szarokat, persze elöl-hátul defekt, az utána következõ három napon ugyanott felváltva defekt, egyszerûen nem lehetett úgy elmenni ott, hogy ne álljon bele ilyen szar, brutális, akárhogyan dobtam utána a földre, mindig talpra esett, és keményebbnek bizonyult még a rajzszögnél is.......suxx.

#2760
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts

Ez az VAZZE!
Irtsunk ki mindent ami nekünk nem tetszik és holnaptól csak a hátszél megengedett!!!!
Tesóka , ez a nyomorult növény már akkor ezen a bolygón figyelt amikor a gumi még csak gyökeres fa formájában létezett.Bazd le a géprõl a gumát , a felnit frankón nem böki át....
Viszont halál minden üvegre , éljen a (sörös)doboz!!!

Látom sokáig olvastad a linkelt dolgokat, EZEN A FÖLDRÉSZEN NEM VOLT EZ A NÖVÉNY 200 ÉVEL EZELÕTTIG!!! Nem csak a guminak árt, az állatok talpába is belemegy szenvednek tõle, és sohasem kívánnám semmilyen kisgyereknek, hogy ráessen egy ilyen növényre (Pl a BNV környékén)!
A hatalmas környezetvédõ mindened!!! Sörsdoboz? Az oszt védi!

Ride everywhere.

.