Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#2401
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
erre a legszemléletesebb példa az,h amikor Lkezdõdik a gimi,hirtelen változik a kölykök körül az értékrend,már nem lesz cziki a fiú-lány kapcsolat
erre a 7.-es kiscsajok fogják magukat és összeyönnek fûvel-fával mert még pitzit tapasztalatlanok
ellentétben a fiúkkal akik még 1 darabig ottragadnak azon a szinten h 1 lány számára jelzésértékû kifejezõdése a szerelmének,ha a haját tépi és csúfolja (hiába,no,zavarban voltunk...) és ha õszintén belegondolsz,átlagban 9. osztályosak,amikor beficcen életük elsõ barátnõje. (ilyenkor viszont hirtelen megkomolyodnak rendszerint és felnõnek a kapcsolathoz és stbstb - ellentétben a lánnyak akinek valszeg nem is az elsõ kapcsolata meg ilyesmi és sokkal inkább félválról veszi a dolgokat)
persze,ettõl simán le7 gigantikus Ltérés,de azért 1 megfelelõ modell sztem

vagy biológia példa;
neked még csak nem is szálltak le a zacsijaid mikor a csajoknak már megvan a havonta 1 hétre szóló alibijük a hüjjjjeségre:D

#2402
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts

A fiúk késõbb érnek. Nálunk az összes lánynak (na nem mindnek, de kb. 80%) volt már fiúval, a srácoknál ez még fordítva sem volt igaz, ott kb. 5%.
A dohányosok többsége is a lányok közül került ki, a fiúk meg csúnyán néztek. :) Aztán véletlenül összefutottunk a legcsúnyábban nézõ néhány sráccal valamelyik kocsmában egyszer, és az egyikük tüzet kért tõlem. Én akkor már nem dohányoztam, és csúnyán néztem rájuk. :)


tin:)
a lányok 80%a ringyó?
a fiúkból 95% tiszta erkölcs?
vagy hogyis van ez?
ezt utálom hogy késõbb érek mint egy lány.. neee
egyenjoguság van? akkor ugyanakkor érek.
nincs egyenjoguság. láttál már nõi bányászt?

#2403
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
aki házmestertõl kisebbet iszik, tapasztalatlan.
Tudod ki fog film alatt állandóan fröccsért járkálni kifelé a konyhába??
2 után, már a Hiradót is megbírom nézni.
:-)

#2404
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 posts
Hmmm.Piáról jut eszembe: idei osztkir, Erdélyben.Elõttünk állt az egész este és hát szándékunkban állt megkóstolni a helyi alkoholmanufaktúra termékeit d a boltban egyik sem tûnt túl bizalomgerjesztõnek.Erre egyik haver tanácsolta a tiszta szeszt, merthogy az biztos nem tartalmaz semmi károsat...:D
Szépen gyümölcslével hígít aztán elvan.
Absofuckinglutely infuckingcredible

#2405
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,349 posts
Én is csak sokezerforintos borokat iszom.És csakis 1912-bõl.Olcsóbbra nincs pénzem.:)
Valamiért úgyérzem, hogy az alkoholizmust kevesebben bírálnák.Fõleg a fröccsöket.: )

#2406
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
A dohányosokat és a piásokat én sem bírom. Inni maximum 4 puttonyos tokaji aszút iszok '98-ból. Néha. Szeretem, amikor úton-útfélen kérdeznek:"Bocs'! Van tüzed?" Általában csak azt mondom."Csak az van....vazzeg". Mitagadás, a dohány és a pia divatcikk lett. A sok hülye. Az osztályunk 75%-a piás. Volt olyan csaj, aki részegen pofon vágta az egyik tanárt.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#2407
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nálunk az osztályban a 20 fiu közül 3 dohányzik, csajokat nemtudom, ott nagyrésze igen :D
Ja és a maradék 17 fiu sem kocka, egésznap tanuló anyukakedvence kisfiu, szóval minket elkerült ez a "divat" szerencsére :D


A fiúk késõbb érnek. Nálunk az összes lánynak (na nem mindnek, de kb. 80%) volt már fiúval, a srácoknál ez még fordítva sem volt igaz, ott kb. 5%.
A dohányosok többsége is a lányok közül került ki, a fiúk meg csúnyán néztek. :) Aztán véletlenül összefutottunk a legcsúnyábban nézõ néhány sráccal valamelyik kocsmában egyszer, és az egyikük tüzet kért tõlem. Én akkor már nem dohányoztam, és csúnyán néztem rájuk. :)

#2408
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Nálunk az osztályban a 20 fiu közül 3 dohányzik, csajokat nemtudom, ott nagyrésze igen :D
Ja és a maradék 17 fiu sem kocka, egésznap tanuló anyukakedvence kisfiu, szóval minket elkerült ez a "divat" szerencsére :D

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2409
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
ha pia akkor malibu

én csak azt nem tudom, hogy mi lesz itt késõbb? ha csak az emberek fele szokik rá, ebbõl a korosztályból, akkor is rengeteg dohányos lesz...
és ja, ne legyen suliban dohányzás, nem hal bele egy divatfasz sem

#2410
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
nálunk 80 a nagy hej

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2411
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
a kisfröccs az jó;)

kemény 45 forint a lokális sulihoz legközelebbi kocsmában:D
azt szoktuk tolni duplafizikafakt elõtt
Autist Team:)



#2412
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
whiskeykóla hatásait láttam tegnap/ma...LÓÓÓÓÓÓÓÓÓF@SZ!!!!
és még az íze is rossz:P
viszont volt vmi istentelenül finom mézespálesz ami csak úgy itatta magát,és nem tudom,h mivel volt higítva:)
cigi száksz,aki eddig nem kezdte L örüljön a fejének aki meg igen...az már úgyis tudja:D
SÁÁÁÁÁRGA SZÖCSKE - HINTAHAJÓ

#2413
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
aki drogozik az hülye. komolyan.
cigi - hát így sikerült
whiskeyt kár elrontani kólával :)
én fröccsös vagyok, mégiscsak hungarikum :)

#2414
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Cigi semmi extra.... énis próbáltam de nem szoktam rá, semmit nem éreztem... mármint persze füstös, de hogy nyugtatna abból semmit nem éreztem... Kóla elmegy, de csak viszkivel, vagy bacardival keverve, esetleg öblíteni :) Elég sörös vagyok, szal ha lehet azt iszok, meg ásványvíz... Ha édeskedvem van akkor icetea vagy hasonszõrûek. Drog meg pfff kurvára nem érdekel :D Cigisek amig nem fújják az arcomba addig nem igazán izgatnak.... Nálunk wcben nincs dohányzás, mind kimennek az épületbõl..
Apropó ballagás. Nekünk ilyen halvány lila ingünk lesz, vagy rózsaszn de nem rikító, csak ilyen kis szolíd, meg lilás árnyalatú diplomatacsíkos nyakkendõ meg öltöny még nemtom milyen. Eddig szalagavatóról kb ennyit tudok :D Várom már no... bár az érettségit nem... Van 1 középfokú angolom 4,5ös átlagom van, talán sikerül olyan 138 körül összekaparni matek fizika emeltszintûfvel, és akkor jóság lesz.... Na meg még egy rajz alkalmassági. Ugye. :D
De ez még a jövõ zenéje.

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2415
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

WCkrõl jut eszembe> barátom mesélte> lebukott egy osztállyal, és hát szeptemberben nézegette az újdonsült osztálytárslánykákat..majd oda megy hozzá egy szõke cicababa> " mi van dani, te még nem dugtál a wcben, szünetben? " ....

no commment


Hát azért ez nem ment nálunk. :)

#2416
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
WCkrõl jut eszembe> barátom mesélte> lebukott egy osztállyal, és hát szeptemberben nézegette az újdonsült osztálytárslánykákat..majd oda megy hozzá egy szõke cicababa> " mi van dani, te még nem dugtál a wcben, szünetben? " ....

no commment
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#2417
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

az ilyenre mondom azt hogy megértem.


de engem az zavar, vannak ilyen milliomoscsemeték..
de télleg.
semmi gondjuk, kurvasok zsebpénz, 14-15 éves mind, és ott cigiznek.. csordaszellembõl és ilyenekbõl
és nekik KELL mindenképpen rágyújtaniuk 2 percenként, nem bírnak ki 2 sarkot, folyton mielött bemennénk valahova akokris, vonaton buszon mindnehol...
pedig pedig....

aki meg tényleg csinálja az furamód meg tudja állni.


én így látom, de befejezem mivel...
innentõl max lázadni tudok

figyu Thez, mikor én jártam suliba még nem nagyon voltak milliom csemeték, mégis 34-bõl 4-en nem dohányoztunk...divatozás, csordaszellem volt.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2418
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
énis nm gyújtottam rá 1 hétig
- jé milyen szagok vannak... - :D

#2419
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

engem most se zavar, vonaton is simán beülök a dohányzóba, legalább elnyomja az emberek szagát. meg a vonatét.
meg van sok sok hely!

de iskola nem erre való.

de a fiúwc-k ilyenek:D


Persze, mert a dohányzók sem szeretnek ott ülni. Anyám is nemdohányzóba vesz jegyet az IC-n, aztán átmegy az üres dohányzóba, aztán vissza. De akkor már büdös a ruhája.
Mióta leszoktam valahogy sokkal érzékenyebb vagyok a cigifüstre

A lányvécé nagyon unalmas volt, oda csak akkor ültünk be, ha lógtunk óráról. :)

#2420
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
engem most se zavar, vonaton is simán beülök a dohányzóba, legalább elnyomja az emberek szagát. meg a vonatét.
meg van sok sok hely!

de iskola nem erre való.

de a fiúwc-k ilyenek:D