Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#2381
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
ha lángszórót veszek akkor megint lenáciznak
finoman meg kell kérni a havat hogy ne essen oda

fõállásúval kapcs:
hogy vagy képes 0-24 otthon puszulni?
én meghalnék unalmamban

#2382
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

kertes persze
sõt!
sarokház :)
asszem 50 méternyi járda van, utálok havat lapátolni

a fõállású anyaságról nem alkotok véleményt mert kislusttal megbeszéltem vmit :)
be happy


Na ennyi elõnye biztos van az emeletes háznak. :-) Nekem elég a korlátról lesöpörni a havat. Akkor viszont gáz van, ha az alattunk lakóhoz beesik, mert nem nagyon kedveljük egymást. :) Szóval mégis jobb a kertes.
Vegyél lángszórót. :-)

A fõállásúval kapcsolatos mondandódat nem értem, de sebaj. :)

#2383
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts

asszem 50 méternyi járda van, utálok havat lapátolni


így értem miért utálod a telet...
:D
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#2384
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts

sztem ne legyen senkise matarészeg
mer az igénytelen
és rombolja a társadalmat
és az nem übermens

naná..
csak magam is érzem, hogy nincs egyenlõség..ha a barátnõm egy kicsit becsíp véletlenül, már ferde szemmel nézek rá, viszont azzal semmi bajom, ha én egy picivel tobbet iszom...
pedig õ ilyenkor tök aranyos, állandóan biztosít arról, hogy szeret, én meg egyre hangosabban vitatkozok/beszélgetek/röhögök a barátaimmal

ez van..

edit: :)
Van állásom...:bananadan

#2385
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
kertes persze
sõt!
sarokház :)
asszem 50 méternyi járda van, utálok havat lapátolni

a fõállású anyaságról nem alkotok véleményt mert kislusttal megbeszéltem vmit :)
be happy

#2386
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

tin, ugye nem vagy "fõállású anya?"
nekem most a karrier az elsõ, valszeg marad is, mert nem tudok bízni az emberekben

ja és dohogok
az önkormányzat rájött hogy elõttünk nincs járda
most csinálnak
97 centi széles, apu lemérte.. az pont arra elég hogy elférek rajta egyedül
de legalább kevés havat kell kotorni róla:)


ööööö, de az vagyok, gáz? :) (Így ingyen van az egyetem)

Kertes házban laktok?

#2387
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

oda legalább nem repülnek fel a szúnyogok...


Szerintem a szúnyogok már megdöglöttek a kipufogószagtól. A legjobb az egészben, hogy egyhelyben áll, földet rak rá egy BobCat.

#2388
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
sztem ne legyen senkise matarészeg
mer az igénytelen
és rombolja a társadalmat
és az nem übermens

#2389
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
ez azért van, mert a férfiak is kurvákés korrumpálhatóak...:D


de most tényleg, fiú körökben (gimi elsõ) menõ, ha minnél több nõvel voltál, ha egy nõrõl hallod ugyanezt, akkor õ már lotyó...pedig ugyanazt csinálta...

ilyen még, hogy egy részeg férfi sokkal elfogadottabb, mint egy részeg nõ..
Van állásom...:bananadan

#2390
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
csajos témára
ha én aszondom a fõnökasszonynak hogy gyere megduglak, akkor úgy rug ki mint annak a rendje
ha a csini titkárnõ hetyeg a fõnökkel, egybõl fizetésemelés:)

tin, ugye nem vagy "fõállású anya?"
nekem most a karrier az elsõ, valszeg marad is, mert nem tudok bízni az emberekben

ja és dohogok
az önkormányzat rájött hogy elõttünk nincs járda
most csinálnak
97 centi széles, apu lemérte.. az pont arra elég hogy elférek rajta egyedül
de legalább kevés havat kell kotorni róla:)

#2391
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts
oda legalább nem repülnek fel a szúnyogok...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#2392
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Dohogok. Most már a lakásban is dízelkipufogó szag van, pedig a kilencediken lakunk. Nem elég, hogy egy hete folyamatosan légkalapálnak, ma reggel óta járatnak itt valami teherautót. Fúj.

#2393
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

vagy biológia példa;
neked még csak nem is szálltak le a zacsijaid mikor a csajoknak már megvan a havonta 1 hétre szóló alibijük a hüjjjjeségre:D


Jujj. Biológia kapa!!! Feltöltött kép

#2394
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts


Személyes tapasztalataim szerint nagggyon-nagggggyon kevés JÓ nõi vezetõt ismerek. Pedig dolgoztam jópár helyen, jópár területen, jópár beosztásban.


ezt én is így tapasztaltam..nem vagyunk egyformák..
Van állásom...:bananadan

#2395
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Úgy értem, hogy soxor arra hivatkoznak, hogy õk anyák, meg háziasszonyok a munka mellett, és miegyéb. Akkor viszont válasszanak olyan munkát, ahol ez bárkit is érdekel.

Személyes tapasztalataim szerint nagggyon-nagggggyon kevés JÓ nõi vezetõt ismerek. Pedig dolgoztam jópár helyen, jópár területen, jópár beosztásban.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2396
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts

Az vicces, hogy a nõk egyrésze azért küzd, hogy egyenjogú legyen, a másik meg azért, hogy kezeljék nõként. Most a stuvikra gondolok. :D


azért azt sokan szeretik elfeledni, hogy az egyenlõség arról szól, hogy a nõ is ugyanannyira ember, mint egy férfi, ugyanannyi jog illeti meg, az viszont egy tök más téma, hogy biológiailag mások....így pl nem alkalmazzák õket fizikai munkára, mert az átlag gyengébb a férfiaknál...
de ez már nem egyenlõség kérdése.....û
edit: még régebben olvastam egy statisztikát: összehasosonlították a férfi és nõi átlagkereseteket ugyanazokban a munkakörökben...a nõk jóval kevesebbet kaptak...szerkintem kell az egyenlõség, de attól még lehetünk udvariasok, elõzékenyek, stb..
Van állásom...:bananadan

#2397
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts

Én már rég rájöttem, hogy nem ciki itthon maradni, és anyának lenni. Eleinte cikinek éreztem, fõleg, hogy az osztálytársnõim egyre nagyobb karriert futottak be. De egy idõ után meg kellett értenem, hogy a férjemnek nagyon sokat segítek azzal, hogy tudhatja itthon minden rendben van, neki csak a munkával kell törõdnie.
Most a nagy karriert befutott kolléganõim irigykednek rám, mert sokuknak nem nagyon jönnek össze a kapcsolatai, nagyon távolinak tûnik a gyerekáldás.


Egyetértek. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2398
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Az vicces, hogy a nõk egyrésze azért küzd, hogy egyenjogú legyen, a másik meg azért, hogy kezeljék nõként. Most a stuvikra gondolok. :D

Ja, és szentem a nõi sofõröket alkotmányban kellene eltiltani a vezetéstõl, mert alkalmatlanok rá.

30-as szingli önmegvalósító feminista picsákkal tele a tököm. :D


Én jól vezetek. Nem saját vélemény, férfi mondta. :) Nem is egy. Ráadásul az összes vizsgám elsõre sikerült, a forgalmi is.
De nem szeretek. Ha meg kell, akkor ott a férjem, õ még szeret is. :) Mármint vezetni.
Én már rég rájöttem, hogy nem ciki itthon maradni, és anyának lenni. Eleinte cikinek éreztem, fõleg, hogy az osztálytársnõim egyre nagyobb karriert futottak be. De egy idõ után meg kellett értenem, hogy a férjemnek nagyon sokat segítek azzal, hogy tudhatja itthon minden rendben van, neki csak a munkával kell törõdnie.
Most a nagy karriert befutott kolléganõim irigykednek rám, mert sokuknak nem nagyon jönnek össze a kapcsolatai, nagyon távolinak tûnik a gyerekáldás.

#2399
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Az vicces, hogy a nõk egyrésze azért küzd, hogy egyenjogú legyen, a másik meg azért, hogy kezeljék nõként. Most a stuvikra gondolok. :D

Ja, és szentem a nõi sofõröket alkotmányban kellene eltiltani a vezetéstõl, mert alkalmatlanok rá.

30-as szingli önmegvalósító feminista picsákkal tele a tököm. :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2400
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

tin:)
a lányok 80%a ringyó?
a fiúkból 95% tiszta erkölcs?
vagy hogyis van ez?
ezt utálom hogy késõbb érek mint egy lány.. neee
egyenjoguság van? akkor ugyanakkor érek.
nincs egyenjoguság. láttál már nõi bányászt?


Nincs egyenjogúság, sõt! Egyre több kutatás eredményét kérdõjelezik meg, pl a szívgyógyászatban, mert a tesztcsoport legtöbb tagja férfi volt, és nõkre nem tesztelték a gyógyszereket. Most aztán nem tudják, hogy másként hat-e, ha ugyanazt a gyógyszert nõknek adják, vagy esetleg még ártanak is nekik. És ez csak egy gyógyszer, már egy csomó más dologban rájöttek, hogy a nõk és a férfiak a büdös életben nem lesznek egyenjogúak. Biológiai értelemben semmiképpen, de ez egy csomó másik dimenzióra is kihat. Munka, tanulás, szórakozás, szex (bár kismértékben ez is biológia :)), kapcsolatok.

Sejtheted, hogy én melyik %-ban voltam. :) Ma már mondjuk nem vagyok különösebben büszke rá, néha elcsodálkozom, hogy mégis hogy nem lett semmi bajom? Szerencsére azóta kicsit benõtt a fejem lágya.