Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fehérvár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6921 hozzászólás a témában

#6881
toxictom

toxictom

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
körözik a KELLY'S TOXIC-ot

városi, megyei és országos körözés alatt van a tegnap Komáromból ellopott összteleszkópos kerékpár. a város és komárnó utcái plakátólt valamint a határõrség is figyeli a bicajt.
folyamatosan járják az utcákat Tom szakosztályának tagjai és a dirt bicósok.Értesítve lett minden megyébõl legalább három üzlet és fel kerûlt szinte minden forumra, chat-re.

ha valki tud róla kérjük jelezze a 06-70-258-73-19-en név nélkûl is

azt hiszem itt az ideje, hogy össze fogjunk, de nagyon, hogy mással ne történjen meg.

Tomnak jobbulást kívánunk, mert a törtténtek súlyossan megívselték.
Srácok segítsetek!!!

#6882
Vöge

Vöge

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Szervusztok!
Merre érdemes tekerni egy laza délutáni bringázás keretében? A Velencei-tó és környékén kívül :)
Üdv: Vöge

#6883
Versus71

Versus71

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Üdv Minden Fehérvárinak!

Megpróbálom hátha más is olvassa ezt a fórumot.
Fõként Pákozd felé szoktam tekerni és mostanában láttam többeket is.
Ha valaki kedvet érez közös tekeréshez (nem túra tempó) ,kérem keressen ....
Köszi!

Háder Zsolt
06 20 9 299478
versus71@vipmail.hu

#6884
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

sziasztok remélem jó helyre írok
szfvári bringásokat keresek,akik hétköznap is tudnak idõt szakítani egy kis tekerésre
akár egésznapos túrához,esetleg délutánihoz
kizárólag terepen(bakony,vértes)nem feltétlen lóhalálába
42 éves pasi vagyok hasonlókorúakat(nem feltétlen)keresek,hogy legyen téma menetközben
kocsim van amibe befér 3 bringa, irány mondjuk bakony lába(pl várpalota,bakonykuti stb...)oszt hajrá
ha van még rajtam kívül munkakerülõ,írjon és tekerjünk
bence681@freemail.hu
üdv.b
nemtom,hogykell elküldeni,na mindegy

Hali!
Én várpalotai vagyok. Ha terveztek erre tekerést szoljatok mert szeretnék csatlakozni.
Melózom ezért tavaszig csak a hétvégék jók. Majd ha hosszabodnak a nappalok, akkor mehet meló után is.
Sok helyismeretem nincs de a várvölgy egész jó hely..
Üdv.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#6885
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

sziasztok remélem jó helyre írok
szfvári bringásokat keresek,akik hétköznap is tudnak idõt szakítani egy kis tekerésre
akár egésznapos túrához,esetleg délutánihoz
kizárólag terepen(bakony,vértes)nem feltétlen lóhalálába
42 éves pasi vagyok hasonlókorúakat(nem feltétlen)keresek,hogy legyen téma menetközben
kocsim van amibe befér 3 bringa, irány mondjuk bakony lába(pl várpalota,bakonykuti stb...)oszt hajrá
ha van még rajtam kívül munkakerülõ,írjon és tekerjünk
bence681@freemail.hu
üdv.b
nemtom,hogykell elküldeni,na mindegy

Hello!
Mi ketten-hárman szoktunk tekerni, általában a Velencei-hegységben, ritkábban a Vértesben. A Bakonyig és a Vértesig is el lehet jutni 1 óra alatt biciklivel nem igazán kell hozzá autó.


A sebesség mindent megold.

 


#6886
bence681

bence681

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
sziasztok remélem jó helyre írok
szfvári bringásokat keresek,akik hétköznap is tudnak idõt szakítani egy kis tekerésre
akár egésznapos túrához,esetleg délutánihoz
kizárólag terepen(bakony,vértes)nem feltétlen lóhalálába
42 éves pasi vagyok hasonlókorúakat(nem feltétlen)keresek,hogy legyen téma menetközben
kocsim van amibe befér 3 bringa, irány mondjuk bakony lába(pl várpalota,bakonykuti stb...)oszt hajrá
ha van még rajtam kívül munkakerülõ,írjon és tekerjünk
bence681@freemail.hu
üdv.b
nemtom,hogykell elküldeni,na mindegy

#6887
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Az éjszakai biciklizés megtetszett a 24 órásra felkészülés közben, lehet, hogy még idén( idõjárás függõ), de jövõre biztos, hogy néhányan megyünk éjszakai túrákra, ha van kedve valakinek csatlakozni környékrõl nyugodtan szóljon.


A sebesség mindent megold.

 


#6888
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Mi pákozd elõtt szoktunk felmenni a hegyre és egészen a Meleg-hegyig (a Velencei-hegység legmagasabb hegye, Nadap fölött) megyünk ott lemegyünk a sziklás- homokos úton a Bence-hegyre és vissza Pákozdig ugyanezen az úton. Összesen 50km-tõl a házunktól, de van benne kb. 20 km országút.
Idén szerintem már nem sokat fogok terepezni a 24 órásig edzek utána már csak ugrálok meg jön rossz idõ.


A sebesség mindent megold.

 


#6889
Versus71

Versus71

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Üdv Mindenkinek !

Már régóta olvasgatom a bikemag fórumot,de csak most szántam rá magam ,hogy írjak is.
A lényeg,hogy én is fehérvári montis vagyok.Amikor idõm engedi megyek tekerni és jó volna néha nem tök egyedül nyomni.Mostanában a Fehérvár - Csala - Pákozd - Fehérvár kört szoktam lenyomni ,27km de a Csala - Pákozd rész elég meredek.
Szóval ha valakinek van kedve akkar erre ,vagy másfelé bicózni ,én benne vagyok.

versus71@vipmail.hu

sziasztok.
-Versus-

#6890
dev

dev

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Milyen volt a talaj vasárnap, nem volt nagy sár?


Csak ma tudtam elmenni mert tegnap eléggé gány idõ volt.
Ma viszont nagyonkegyeibe fogadott az idõjárás, tökéletes idõ lett délutánra. Az utak jók voltak, csak pár helyen volt dagonya, ahol amúgy is az lenne, tehát azzal sem volt baj.
Pákozd és a Nagyszombati út közötti területen vagánykodtam, tökegyedül, nem találkoztam senkivel sem (du 5-6 óra között).
Találtam pár (számomra) új útvonalat, valamint kétszer is eldõltem gurulós sebességnél, mivel újonc SPD user volnék és megtréfált a rendszer :)
Holnap újra nyeregbe pattanok ha minden jól alakul ;)

-δε√-

#6891
viko.jam

viko.jam

    vendég

  • fórumtag
  • 113 hozzászólás
Na végre kiszabadultam a hegyekbe!!!!A talaj meglepõen jó volt,legalábbis az eddigi idõjáráshoz képest,csak egy-két helyen kellet leszállni:-).Inkább az volt a gáz,hogy a nagy sárban közlekedõ autók eléggé nyomvályússá tették itt-ott az útakat,és az így keményre száradva nem túl frankó.Hétvégén újabb túra!!!!

#6892
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Én vasárnapra tervezem, hogy kitekerjek a velencei hegységbe. Fel szeretném avatni az új gépet (Merida Kalahari 580 SX), remélem szép idõ lesz hozzá :P

Milyen volt a talaj vasárnap, nem volt nagy sár?


A sebesség mindent megold.

 


#6893
dev

dev

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Én vasárnapra tervezem, hogy kitekerjek a velencei hegységbe. Fel szeretném avatni az új gépet (Merida Kalahari 580 SX), remélem szép idõ lesz hozzá :P
-δε√-

#6894
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Terveink szerint Paullal Gántra megyünk egy pár napra ápr. elsõ hetében országútikkal. Kérném javaslatotokat merre tekerjünk. Jó lenne kisforgalmú aszfaltutak és szép táj figyelembevételével 60-100 km-es köröket menni.
És szívesen vennénk, ha csatlakoznátok hozzánk idegenvezetõként. Az átlagom talán 23 km körüli lehet. Akármilyen szomorúan hangzik is, ez a hétvégi másfél órás 30 km-es tekerésem adata.

#6895
hmb

hmb

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Én megindultam februárban,csak az aszfalton...

#6896
dev

dev

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Üdv!

Én is a Velencei-hegységben szoktam tolni, tavaly nyáron jöttem rá hogy milyen frankó az erdõben csapatni :)
Ma defektmentesítettem a bringámat és már alig várom, hogy jó idõ legyen és lehessen menni tekerni - már nagyon hiányzik a heti ~100km-nyi pedálozás után.
Ha valaki megindul a szabadba, akkor szóljon nekem is!!!

-dev-


#6897
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Állítólag Fehérváron a régi laktanyáknál van dirt pálya, ez igaz???

Igaz.


A sebesség mindent megold.

 


#6898
viko.jam

viko.jam

    vendég

  • fórumtag
  • 113 hozzászólás
Hello,én is a Velencei-hegységben szoktam küldeni pár haverommal, általában Pákozd felõl a toronyig,de sztem arra fele kb.30 kmes körzetben már szinte minden úton jártam.Majd ha jön a jó idõ lehet újra támadni,bár lehet,h most kéne amíg fagy,így legalább nincs sár az Angelika-völgyön fölfele:-)

#6899
Takibacsi

Takibacsi

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!!! Tavaly indítottam ezt a fehérvári topicot és most nézem, hogy érkezett egy-két hozzászólás. :) Elsõsorban a Bakonyt, Vértest és a Velencei-hegységet célbavenni tervezõ montisoktól szeretném kérni, hogy mindenképpen keressenek meg mert zúznék velük ha lehet! Elõre is köszi!!!

serk750i@freemail.hu

#6900
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Adok zsepit :bananadan
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.