Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fehérvár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6921 hozzászólás a témában

#6821
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Nagy is, nem fér be a liftbe :) .
220? Sokkal több.


Szombat reggel 6:20-kor egy bemelegitõ tekerés :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6822
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

A nagygéppel ... :):):) akkor az kicsiben 220 nem????


Nagy is, nem fér be a liftbe :) .
220? Sokkal több.


A sebesség mindent megold.

 


#6823
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Holnap nem hiszem, hogy megyek bringázni. A héten már 200at (ma 103at) mentem a nagygéppel.


A nagygéppel ... :):):) akkor az kicsiben 220 nem????
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6824
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Holnap nem hiszem, hogy megyek bringázni. A héten már 200at (ma 103at) mentem a nagygéppel.


A sebesség mindent megold.

 


#6825
niksi

niksi

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Örülök hogy ilyen nyitottak vagytok a kezdõkre is:) Ezt szeretem a bringásokban, hogy összetartanak.

Egy jó kis kocsmázásban mindig benne vagyok :D

#6826
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Veszprémmel nincs is gondom. Terep meg bringás annyi, mint égen a csillag. A péntektõl vasárnapig terjedõ idõszak a rossz, mert akkor otthon vagyok. De akkor most hétvégén elnézek Pákozd felé. Kösz az ötletet!


Pákozd - Sukoró - Nadap, ezek a helyek ahol fel tudsz jutni a hegyre.

De majd megbeszélem MJanival, hogy ha esetleg megyünk ki tekerni lájtosan egy regenerálót :) - de csak ha jó idõ lesz - akkor írunk és csatlakozhatsz ;)

A többit meg majd a Zsuszi kocsmában megbeszéljük :beer:
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6827
niksi

niksi

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Veszprém felé vannak nagy hegyek. Ha az a környék érdekel, írj a Bakony-Balaton topicba.
Szabadegyházához legközelebb a Velencei-hg van, kb 25km. Pákozdon bármelyik utcán fel tudsz menni a hegyre, nehéz eltévedni.


Veszprémmel nincs is gondom. Terep meg bringás annyi, mint égen a csillag. A péntektõl vasárnapig terjedõ idõszak a rossz, mert akkor otthon vagyok. De akkor most hétvégén elnézek Pákozd felé. Kösz az ötletet!

#6828
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Veszprém felé vannak nagy hegyek. Ha az a környék érdekel, írj a Bakony-Balaton topicba.
Szabadegyházához legközelebb a Velencei-hg van, kb 25km. Pákozdon bármelyik utcán fel tudsz menni a hegyre, nehéz eltévedni.


A sebesség mindent megold.

 


#6829
niksi

niksi

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sziasztok! Én még új vagyok itt - pár perce regisztráltam. Kb. 1 hónapja kezdtem el tekerni aktívabban, de sajnos olyan környéken lakom, ahol nem igazán lehet bicajozni (vagy nem tudom merre lenne érdemes menni). Másik problémám meg az, hogy egyedül nem olyan izgi. Szívesen csatlakoznék valakihez, ha nem zavarja, hogy még kezdõ vagyok.

#6830
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Mekkora túra lesz ,kb hány km ?


A Meleg hegy oda-vissza (Szfvár-Sukoró) kb 45-50km ebbõl terep kb 30-35km
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6831
Versus71

Versus71

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Mekkora túra lesz ,kb hány km ?

#6832
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Ha valakit érdekel,

Október 19.-n szervezünk egy túrát a Velencei hegységben. Indulás 10:30-kor a Skála parkolóból.

Holnap beírom a részleteket.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6833
Márkó76

Márkó76

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás
Van valaki Fehérvárról vagy környékérõl aki menne a komlói városi DH-ra és be lehetne hozzá csatlakozni? Vonattal sajna több napos túra amit egyedül nem szivesen vállalnék be.

#6834
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás
Figyelem, Kedves Mindenki!!

2008. szeptember 6. szombat

Komló-Városi DH verseny !!!!!!!!!!!!!
( a Komlói Napok rendezvénysorozat keretében)

Tudom, hogy még korai a reklám, de azért tartom fontosnak, nehogy valaki rászervezzen az idõpontra.

Pár mondatban leírom, hogy a hétvégén miért is érdemes eljönnötök hozzánk versenyezni, szurkolni, bulizni...

Aki már volt tavaly, tavaly elõtt, az tudja, hogy a pálya elég jó, nincs lépcsõ, nem öli meg a bringádat, viszont technikás és viszonylag gyors, sõt a célban egy rámpán (kb 1000!! nézõ elõtt) átugrathatod a vasúti síneket!!! Egy nagy TNT-s teherkocsi fogja a felszállítást csinálni.
Nevezés: 2000,-



Összefoglalva:

-Nincs lépcsõ a pályában (sõt kb. 50%-ban terepen mész nem betonon!!)
-Van vasúti sín-átugrás egy rámpán (könnyen megoldható és látványos)
-Lesz felszállítás
-Nevezés: 2000 Ft
-Nem kell licensz
-Ezertrillió nézõ, mivel a belvárosban van a befutó, ahol éppen az igencsak népszerû "Komlói Napok" rendezvények zajlanak majd.
-Este koncertek, bulik, tüzijáték, sok italok és csajok :-)



Ha a pálya és a verseny hangulata komolyabban érdekel, akkor itt találsz egy szuper jó videóklipet a 2006-os versenyrõl (DHSF2 a neve):
http://www.sinco.hu/.....php?VideoID=8

Képek itt (2006-os évnél):
http://www.doke.hu/s...kepgaleria.html


Rendezõ: DÖKE


Gyertek el!!


Információ:
Rózsavölgyi Péter / +36 20 4342-733
Horváth Csaba: 20/ 204-2360

Szállás:
Kollégium (Komló) / +36 72 481652
Fenyves Kemping / +36 72 481981
Hotel Béke Sziget / +36 72 581098
Muskátlis vendégház / +36 70 2443432 vagy +36 70 5277673
Romantyk vendégház / +36 72 484848 vagy +36 30 2243093
Pálma vendégház / +36 30 4992134
Rauch Szállás / +36 30 4858603

A versenyen mindenki saját felelõsségére indul, bukósisak használata kötelezõ.

Pontos kiírás hamarosan...

#6835
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Sziasztok szomszédok!Ha valaki jár BBB-s boltban,megnézné nekem hogy kapható e Navigator 2 szemüveghez barna lencse?Köszi!

#6836
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Tegnap 174 bringást számoltam a Velencei Tó körül ... és maj nem mind intett ... tuti olvasták a fórumot :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6837
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Nekem egy kellys-es van a képen, õ lenne a Pista?
Ma Sukorónál szembejött velem Káldy Attila, õ sem intett vissza.


Igen a zöld kelly's bringa és a kelly's cucc meg a "fehér" sisak õ lenne a Pista ...

Káldy Attla bitos már a 4865. kilóméterét mente a mai napon és be volt perdülve ... :)

Tudom már belenyugodtam ... én is csak bólintok és mosolygok egyet mindenkire ... ha ez kell a népnek akkor legyen ez ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6838
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

MJaninak ...

Na itt van a 442 képet nézzed meg Õ a SZABÓ GÁBOR ... tud a VargaPistaSzabóGábor
http://dunamaraton2008.atw.hu/


Nekem egy kellys-es van a képen, õ lenne a Pista?
Ma Sukorónál szembejött velem Káldy Attila, õ sem intett vissza.


A sebesség mindent megold.

 


#6839
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
MJaninak ...

Na itt van a 442 képet nézzed meg Õ a SZABÓ GÁBOR ... tud a VargaPistaSzabóGábor
http://dunamaraton2008.atw.hu/
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6840
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Takibácsi, Tomendo,

Kicsit visszaolvastam ...
Én is fehárvári vagyok, egyszer-egyszer megbeszélhetünk közös tekeréseket, mondjuk heti 1 alkalommal. Addíg összeszedem magam, hogy ne maradjak le:)
Mondjuk én az MTB-t preferálnám, országúton csak levezetni szoktam, vagy km-t gyüjteni

Sunset:
Van egy pár CC tanösvény a Velencei hegységben, milyen szinten nyomod?
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X