Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4161 hozzászólás a témában

#4041
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nah ujra én ujra olvastam

tech nagyon jóóó
teló teszt kicst részletesebb lehettt volna de igy még azért jó

a ripirtoknál mindenki egyéni stílusában adja elõ magát.ki igy-ki ugy.
Pappsziról ezért nem adtatok képet ?;)

tuning jó nagyon!!

rövid cikkek minek!?amiket eddig is ritam az érvényes erre.hogy vagy irni róla rendesen vagy inkább ne...

scott nitrous vázhoz a szöveg kicst gáz...

de az elõzõ meg ez a legjobb mag mostanában..

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#4042
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nagyon spóroltatok a karakterekkel srácok ! Max. 1 Word-oldal van 1-1 dologról írva. :(
Összehasonlító tesztet miért nem csináltatok amikor volt nálatok ezer villa és több hasonló kategóriáju bringa ?!

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4043
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az a megnyugtató érzésem van, hogy nem kell új céget keresniük mostmár ;)

bakik a katalógsokban: naja. egyszer csináljak magyar wörksopot :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4044
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás

Bíztatóak a "tesztek": kétszer 20 percet olvasgattam gõzölgõ kádban (is), illetve konkrét fizikai teszteket tettünk. Gyak. két kézzel megfogtam egy lapot középtájon, András pedig a magazin többi részébe kapaszkodva elindult ellentétes irányba. Gondolom számít az is, h. ez a pur-technológia nem "hõkötés", hanem levegõre köt meg...

Ha neadjisten nem válna be mégsem, egy céget tudok még ajánlani! ;);););)
Attila, flagellum Dei, malleus orbis

#4045
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Nekem a hurkapálcikaKona-cikk nagyon tetszett... végigröhögtem az egészet :)

Egyébként még mindig egyben, és még mindig tetszik... :)

#4046
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ha katalógus hibák, akkor így hirtelen
lánc katalóg 47. oldal jobb fölsõ sarok: "Nagy Gizmó Attila Sherman-je állja a sarat"
a képen Gizmo jump-ol, de SZVSZ Black-kel.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4047
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Úgy látszik ez az év a katalógusokban szereplõ hibák éve lesz:
Velo:
26.oldal-a két magazinban közölt teszt furamód ugyanaz...
39.oldal- a jobb felsó képen a Merida túracuccok felirat van, de VauDe túrazsákok vannak a képen
41.oldal- Pitstop 2005 sztem a pitstop nem a bemelegítést jelenit..de lehet tévedek---
44.oldal-a legnagyobb hibák.Az elsõ képen a downhill felirat fölött egyértelmûen kis össztelós dual/4x géppel megy a csávó, de a legelképesztõbb a dirt felirat fölötti kép, melyen Gracia látható egy Dh világkupa futamon.
73.oldal-profi centírozó állvány nem profi képpel.Külön gratula annak, aki gumival együtt tudna tojást kihúzni a kerékbõl:D
De azért gratula a gyártóknak a katalógushoz, mert végre egy olvasgatható, és nem csak lapozgatható. Meg kúlok a képek...a feeling jól átjön rajta....
üDv:Thy
edit:de azért a Mali 2005-öt nem veri semmi a hibák terén:D

#4048
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Oké köszi. Te a Vitálban dolgozol? Vagy csak helyi bringás vagy?

hihi :lol1:

végre elolvastam a tech részt (amit általában szoktam) és megint nagyon tetszik. vannak negatív vélemények is végre, dirt gépet is rendeltetésszerûen tesztelte a teszter, teló tuning is jó, bár kicsi a mellékhatásokra való figyelmeztetés ;) a DH vélemények közül az egyiket lehetett volna azért moderálni, de ha így hiteles? "le kéne állni a fikázással" <-> "sz@r ez, sz@r az", de legalább megtudtuk, hogy milyen jó a lajtán túl, a maradék túra/bmx/országúti kombót meg majd elolvasom amíg jön az új szám
csak így tovább :cool2:

#4049
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Oké köszi. Te a Vitálban dolgozol? Vagy csak helyi bringás vagy?

"Regisztrált: 1999 Dec
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólások: 907"

Itt lakunk.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4050
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Bíztatóak a "tesztek": kétszer 20 percet olvasgattam gõzölgõ kádban (is), illetve konkrét fizikai teszteket tettünk. Gyak. két kézzel megfogtam egy lapot középtájon, András pedig a magazin többi részébe kapaszkodva elindult ellentétes irányba. Gondolom számít az is, h. ez a pur-technológia nem "hõkötés", hanem levegõre köt meg...
"In idem flumen bis non descendimus"

#4051
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Jajj, én is úgy izgultam... elõször csak nézegettem. Távolról persze. Aztán belelapoztam és vártam a hatást, és egyben van! Reméljük megtartja ezt a jó szokását!

#4052
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Oké köszi. Te a Vitálban dolgozol? Vagy csak helyi bringás vagy?

#4053
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Vitálban múlt héten már (még?) volt.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4054
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem tudja valaki, hogy a vidéki (Fehérvár) kerkékpárboltokba megérkeztek-e már az újságok?

#4055
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

A nem túl hiteles....: nem tartom hitelesnek hogy ugyanazon személy teljesen különbözõ kategóriákat tesztel ugyanabban az újságban....ilyen szempontból mint globál tesztelõ Atom elfogadott, Thommey is abba az irányba tart...Balázs jól ír...sok írás viszont még nagyon gyereksztájl.....
Jó lenne már végre egy megeglobál teszt, pl dirtgépek 200.000 ft-ért, vagy xc fullik fél millióért, vagy endúrók...blablabla....tudom a hazai valóság


Ledumálod a többi forgalmazóval...??? Posted ImagePosted Image
"In idem flumen bis non descendimus"

#4056
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Ez a bukó-nem bukó dolog... hmmm... na ez gáz. A nagyobb amcsi-kanadai portálokon már nem közölnek le olyan képet, amin a rideren nincs sisak.

Az újságban sem kellene lennie action-fotónak bukó nélküli riderrel. Akármilyen blabla söveggel is van tálalva. Nekem is átlátszó volt, hát még azoknak, akik nap mint nap kint vannak a fogasnál.

Szerkeszõurak azt mondták, hogy nincs másik papírból, csak új a ragasztó, és ez úgy tünik most tényleg müxik is. [tettünk szakítópróbát. brutálisat :D]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4057
HKT

HKT

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
A nem túl hiteles....: nem tartom hitelesnek hogy ugyanazon személy teljesen különbözõ kategóriákat tesztel ugyanabban az újságban....ilyen szempontból mint globál tesztelõ Atom elfogadott, Thommey is abba az irányba tart...Balázs jól ír...sok írás viszont még nagyon gyereksztájl.....
Jó lenne már végre egy megeglobál teszt, pl dirtgépek 200.000 ft-ért, vagy xc fullik fél millióért, vagy endúrók...blablabla....tudom a hazai valóság

#4058
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Én sajna még nem kaptam Pécsen az új számból...
Ha ma sem lesz belõle akkor felborítom az újságosbódét az tuti..velem nem fognak szórakozni...hihi

#4059
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

....némelyik nem túl hiteles.....

errõl egy kicsit pontosabban?
Üdv:Thy

#4060
HKT

HKT

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Jó az új szám, tartalmas.....a tesztekben egy kicsit még mindig fejlõdni kell....némelyik nem túl hiteles.....
Viszont az Ázsia túra az fenomenális !!!!!

Ja és nagyon tetszett a Lánc Katalógus !
hákáté