Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#1781
Lifestyle

Lifestyle

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Hy!

F100 RL -rõl tudnátok egy kis összehasoníltást mondani a Reba-val szembe ? Meg hátrányairól (ha van olyan az árán kívül) :) Na meg h mennyire tartós villa, és a tömegérõl ?
Meg errõl a terralogic rendszerrõl... mert ahogy olvasom elég jó dolog! de számomra kevésbé ismert. mondjuk a lockoutot teszi feleslegessé, ha jól gondolom.

Elõre is köszi. Minnél hamarabb kérnék válaszokat! :)
Ami fáj, az nevel. /Benjamin Franklin/

#1782
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

persze olvastam a hozzászólásodat;) by Toti honlapja nem igazán mûködik, az ott kontaktként megadott telefonszámot a délelõtti, délutáni órákban is többször hívtam, nem vette föl senki. probike-ba telefon, kérdeztem tudnak-e vmit az átütõs vani beérkezésérõl, mondták nem, de ha adok telefonszámot visszahívnak. 3 perec, és már rezgett is a telefon, novemberig várok...


Érthetõ ez esetben.
Én nem ismerem sem a honlapjukat, sem a nyitvatartási idõt, csak gondoltam megemlítem hogy ott láttam olyan típust amit keresel.
A Fox-al nem fogsz rosszul járni szerintem. :)

#1783
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ööööö, ha olyan elképesztõ dolgot csinálsz minthogy elolvasod a korábbi hozzászólásokat, akkor látni fogod, hogy valaki írta, hogy valamelyik boltban már most tudsz vásárolni ilyen villát. ;)

Hacsak nem 36-ot akarsz venni, mert a 2009-esekre még várni kell. A beérkezett promo darabok már mind elkeltek ugyanis.

van boltban készleten 09-es 36 van r (legalábbis 7fõn még volt)

és nem promo , hanem elõrendelt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1784
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Ööööö, ha olyan elképesztõ dolgot csinálsz minthogy elolvasod a korábbi hozzászólásokat, akkor látni fogod, hogy valaki írta, hogy valamelyik boltban már most tudsz vásárolni ilyen villát. ;)

Hacsak nem 36-ot akarsz venni, mert a 2009-esekre még várni kell. A beérkezett promo darabok már mind elkeltek ugyanis.


persze olvastam a hozzászólásodat;) by Toti honlapja nem igazán mûködik, az ott kontaktként megadott telefonszámot a délelõtti, délutáni órákban is többször hívtam, nem vette föl senki. probike-ba telefon, kérdeztem tudnak-e vmit az átütõs vani beérkezésérõl, mondták nem, de ha adok telefonszámot visszahívnak. 3 perec, és már rezgett is a telefon, novemberig várok...

#1785
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

juhéj!

felhívtam ma probájkékat, és novemberben már kapható is lesz náluk az átütõs vanilla!

addig is, ha netán valamelyikõtök szembetalálkozna egy kósza példánnyal, egész nyugodtan küldhet vmiféle üzenetet;)


Ööööö, ha olyan elképesztõ dolgot csinálsz minthogy elolvasod a korábbi hozzászólásokat, akkor látni fogod, hogy valaki írta, hogy valamelyik boltban már most tudsz vásárolni ilyen villát. ;)

Hacsak nem 36-ot akarsz venni, mert a 2009-esekre még várni kell. A beérkezett promo darabok már mind elkeltek ugyanis.

#1786
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
juhéj!

felhívtam ma probájkékat, és novemberben már kapható is lesz náluk az átütõs vanilla!

addig is, ha netán valamelyikõtök szembetalálkozna egy kósza példánnyal, egész nyugodtan küldhet vmiféle üzenetet;)

#1787
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

Magyarországon kis eséllyel.
Bár a mostani BikeMag hátlapján van 15mm Novatech reklám.
Persze az itthoni viszonyokat ismerve elképzelhetõ hogy egy darab sincs.

Kérdezd még meg esetleg a Shimano forgalmazókat, mert ugye a japánok gyártanak ilyen agyakat, mindkettõ tárcsarögzítési szabványhoz.


Friss helyzetjelentés

van 20 db raktáron a Neuzernél
8900forint/db
32 lyukas

10db 36lyukas az 9900

siess!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1788
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

És van is hozzá agy?


Magyarországon kis eséllyel.
Bár a mostani BikeMag hátlapján van 15mm Novatech reklám.
Persze az itthoni viszonyokat ismerve elképzelhetõ hogy egy darab sincs.

Kérdezd még meg esetleg a Shimano forgalmazókat, mert ugye a japánok gyártanak ilyen agyakat, mindkettõ tárcsarögzítési szabványhoz.

#1789
Nagy_Dani02

Nagy_Dani02

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
És van is hozzá agy?
FanatiX

#1790
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

bikemarketes levelekbõl idézve:
aug.21.
"...Sajnos az Ön által rendelt FOX villát a forgalmazóval történt többszöri telefonos egyeztetés után sem sikerült beszerezni. A következõ szállítmány, melyben lesz ilyen villa, elõreláthatólag szeptember közepén érkezik az országba. De a korábbi tapasztalatok alapján akár több hetes csúszás is elképzelhetõ."

szept.22.
"Sajnos a forgalmazó információja szerint október 10-ig biztosan nem fognak megérkezni a FOX teleszkópok..."

egyébiránt írtam emilt x-factornak nagyjából 2 hete, náluk is érdeklõdtem az aug.21-én kapott BM-es levélre hivatkozva a foxokkal(vanilla rlc, meg a qr15ös verz.) kapcsolatban, de még csak válaszra sem méltattak (nem megfelelõ címre küldhettem?).

probike oldalán megtaláltam a vanillát, dilemma, hogy várjak-e tovább az átütõs verzióra(+új kerékszettet fûzni), vagy az említett üzletbõl beújítani a gyors zárast.
hamár itt.. az én ~70es súlyom mellett, átlagfelhasználóként érezhetõ különbség mutatkozna az átütõs/hagyományos rendszerek között..?

tehát érdemes a többletköltség, plusz a bringa nélkül eltöltött idõ mellett beruházni az átütõs rendszerre?:chin:
ejdenehéz..


2009-es Fox 32 RLC QR15 van egy a by Toti kerékpárüzletben Újpesten.
Legalábbis hétfõn még láttam ott.

#1791
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

bikemarketes levelekbõl idézve:
aug.21.
"...Sajnos az Ön által rendelt FOX villát a forgalmazóval történt többszöri telefonos egyeztetés után sem sikerült beszerezni. A következõ szállítmány, melyben lesz ilyen villa, elõreláthatólag szeptember közepén érkezik az országba. De a korábbi tapasztalatok alapján akár több hetes csúszás is elképzelhetõ."

szept.22.
"Sajnos a forgalmazó információja szerint október 10-ig biztosan nem fognak megérkezni a FOX teleszkópok..."

egyébiránt írtam emilt x-factornak nagyjából 2 hete, náluk is érdeklõdtem az aug.21-én kapott BM-es levélre hivatkozva a foxokkal(vanilla rlc, meg a qr15ös verz.) kapcsolatban, de még csak válaszra sem méltattak (nem megfelelõ címre küldhettem?).

probike oldalán megtaláltam a vanillát, dilemma, hogy várjak-e tovább az átütõs verzióra(+új kerékszettet fûzni), vagy az említett üzletbõl beújítani a gyors zárast.
hamár itt.. az én ~70es súlyom mellett, átlagfelhasználóként érezhetõ különbség mutatkozna az átütõs/hagyományos rendszerek között..?

tehát érdemes a többletköltség, plusz a bringa nélkül eltöltött idõ mellett beruházni az átütõs rendszerre?:chin:
ejdenehéz..

igen, érdemes. nekem se kolbász villám van (revelation), nehéz se vagyok (75), oszt még is hajladozik. átütõs is fog, de sokkal kevésbe. igazából nem is számít, hogy a villa mennyire hajlik, mert nem az a nagyobb, hanem az, h a kerék mennyit kolbászol benne.

#1792
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

kb másfél hónapja kaphatóak



bikemarketes levelekbõl idézve:
aug.21.
"...Sajnos az Ön által rendelt FOX villát a forgalmazóval történt többszöri telefonos egyeztetés után sem sikerült beszerezni. A következõ szállítmány, melyben lesz ilyen villa, elõreláthatólag szeptember közepén érkezik az országba. De a korábbi tapasztalatok alapján akár több hetes csúszás is elképzelhetõ."

szept.22.
"Sajnos a forgalmazó információja szerint október 10-ig biztosan nem fognak megérkezni a FOX teleszkópok..."

egyébiránt írtam emilt x-factornak nagyjából 2 hete, náluk is érdeklõdtem az aug.21-én kapott BM-es levélre hivatkozva a foxokkal(vanilla rlc, meg a qr15ös verz.) kapcsolatban, de még csak válaszra sem méltattak (nem megfelelõ címre küldhettem?).

probike oldalán megtaláltam a vanillát, dilemma, hogy várjak-e tovább az átütõs verzióra(+új kerékszettet fûzni), vagy az említett üzletbõl beújítani a gyors zárast.
hamár itt.. az én ~70es súlyom mellett, átlagfelhasználóként érezhetõ különbség mutatkozna az átütõs/hagyományos rendszerek között..?

tehát érdemes a többletköltség, plusz a bringa nélkül eltöltött idõ mellett beruházni az átütõs rendszerre?:chin:
ejdenehéz..

#1793
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

sziasztok!
valakinek van esetleg sejtése, h. mikor lesznek kaphatók a 2009-es modellek kishazánkban..? még augusztusban rendeltem vanillát, de webshopból az emil semmi biztató információval nem szolgált..

kb másfél hónapja kaphatóak
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1794
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
mintha már láttam volna pl.a probikenál is.

#1795
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
sziasztok!
valakinek van esetleg sejtése, h. mikor lesznek kaphatók a 2009-es modellek kishazánkban..? még augusztusban rendeltem vanillát, de webshopból az emil semmi biztató információval nem szolgált..

#1796
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Köszi,mert nem tudom meikbõl tudnak szerezni,elég ilcsó lesz azért is gondoltam h. talán az RL-t szerzik be valahonnan.
www.sintesibikes.com

#1797
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
illetve RL-t elvileg nem kapsz kereskedelmi forgalomban
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1798
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Alacsony sebességû kompresszió és a "lockout force adjust" funkció hiányzik.
Egyébként ott van a honlapon pld. a 2008-s modelleknél.


#1799
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
A Fox F 100 RLC és az RL között mi a különbség?
www.sintesibikes.com

#1800
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Nagy probléma hogyha a tagomba(DHX 4) nincs meg a minimum 70psi nyomás?
Azon kivûl hogy nemcsillapit ugy ahogy kéne, lehet valami baja?
(mert igy tökéletes, nem koppan, kimozog mindent)