Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Fox

- - - - -

  • Please log in to reply
2442 replies to this topic

#1761
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
2005-ös új, bringából bontott F100RL szerintetek mennyit ér?
illetve inkább egy olyan, vagy várjak a '09-es rebára?

#1762
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Bármelyik évjáratú F100 RL jó neked. Kicsivel 100e ft fölött itthon beszerezhetõ.


A sebesség mindent megold.

 


#1763
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts
Bocsánat! Köszönöm a kiigazítást! Nem tudom, miért csak a kormánylock jutott eszembe...:chin:
Szóval F100 RL és RLC jöhet szóba, ha kormányról zárás kell, akkor a 09-es Fox F100 RL vagy RLC (amit linkeltem).

#1764
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Ha nagyon fontos a lock akkor csak a 09-es Foxok jöhetnek szóba.

a 2008as fox rl/rlc-k is lockolhatók.

http://cgi.ebay.de/F...2|39:1|240:1318

http://cgi.ebay.de/F...2|39:1|240:1318

http://cgi.ebay.de/F...2|39:1|240:1318

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1765
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts

Sziasztok! Kacsintgatok e telótipus felé, levegõs, 100-as, lockolható verzió érdekelne, ami maratonozáshoz jó. Tudtok ajánlani v.mit?
Elõre is köszönöm!


Ha nagyon fontos a lock akkor csak a 09-es Foxok jöhetnek szóba. Abból pedig a 09' Fox F100 RL qr15-ös átütõtengelyes vagy gyorszáras verzió. Én az elöbbit (qr15) venném.

http://www.xfactorne...&gyarto=3&db=20

http://www.jensonusa...00mm.jpg&type=3

#1766
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts
Sziasztok! Kacsintgatok e telótipus felé, levegõs, 100-as, lockolható verzió érdekelne, ami maratonozáshoz jó. Tudtok ajánlani v.mit?
Elõre is köszönöm!
" A Cube el van vetve! "

#1767
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
qr15-ös vanilla valami istenien qrva jó..

#1768
Lifestyle

Lifestyle

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts
Az a kérdésem h mennyire éri megvenni egy 2006-os VanilaR-t ? szimeringek ilyesmik h bírják ?
Véleményeket Pro/kontra kérnék!!!
köszi
Ami fáj, az nevel. /Benjamin Franklin/

#1769
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Kivéve a 40-et.:D


nem érint:)

amiket mutattál tavalyiak?

#1770
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

idéntõl úgy tudom, hogy minden villájuk Pmes.

Kivéve a 40-et.:D


#1771
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

idéntõl úgy tudom, hogy minden villájuk Pmes.

de idén már nem volt X-es..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1772
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

jah, csak ezek még nem PM-esek, majd amikor lesz PM-es, TerraLogic, akkor veszek :)

idéntõl úgy tudom, hogy minden villájuk Pmes.

#1773
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 posts

OK Köszi :) Bocsi nem írtam oda h egy 2005-2006os F100 Rl-re gondoltam... My bad :o mostaniakat tudom h nagyon ott vannak. de a régebbieket megéri-e megvenni? mert azért a 2-3 éves használat gondolom maortizálta õket rendesen.


Tavaly vettem apumnak egy ilyen villát.
Õ CC-zik és túrázik. Kb 90-100 kg között van, és eléggé gyorsan amortizálja a cuccait mert nem egy finomkodós típus.
Folyton áradozik a villáról. 185-ös Avid BB-7-el használja.
A télen kicserélem benne az olajat és kész. A szimmering még mindig jól bírja, pedig idén elég sokat ment sárban is.

Én a Reba helyett inkább ezt venném, még ha régebbi modell is.

#1774
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

még 2-3 db van ha ilyenre vágysz, de én nem vennék, soha nem fog úgy mozogni mint egy "eccerû" teló

jah, csak ezek még nem PM-esek, majd amikor lesz PM-es, TerraLogic, akkor veszek :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1775
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

OK Köszi :) Bocsi nem írtam oda h egy 2005-2006os F100 Rl-re gondoltam... My bad :o mostaniakat tudom h nagyon ott vannak. de a régebbieket megéri-e megvenni? mert azért a 2-3 éves használat gondolom maortizálta õket rendesen.

ha ésszerûen volt használva akkor semmi bajuk, nyugodtan meg lehet veni

akkor várok még 1 évet a telóvásárlással


még 2-3 db van ha ilyenre vágysz, de én nem vennék, soha nem fog úgy mozogni mint egy "eccerû" teló
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1776
Lifestyle

Lifestyle

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts
OK Köszi :) Bocsi nem írtam oda h egy 2005-2006os F100 Rl-re gondoltam... My bad :o mostaniakat tudom h nagyon ott vannak. de a régebbieket megéri-e megvenni? mert azért a 2-3 éves használat gondolom maortizálta õket rendesen.


f100rl-ben nincs terralogic, nincs is már terrás fox teló (pár darab még boltokban de annyi)

az 09-es f100 RLC 1560 gramm, reba valamivel nehezebb
mérve a fox merevebb mint a reba ezt normál használatnál érezni szvsz nem lehet (még 100+ kilóval 180-as tárcsával sem)
fox picit szebben mozog,
tarósságra nem nagyon lehet tippelni, igazából legyilkolt rebát sem lehet tömegesen látni,.


Ami fáj, az nevel. /Benjamin Franklin/

#1777
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
akkor várok még 1 évet a telóvásárlással :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1778
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Nagyot nem...

A terrát fejlesztõ mérnököt vette meg '08ban a Speci.

Amúgy 2010-ben megint lesz Terralogic a Foxnál, csak máshogy hívják majd.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1779
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 posts
Én úgy tudom, hogy a terralogic rendszer specialized szabadalom/fejlesztés. A fox addig használ(hat)ta, amíg beszállította a brain tagokat a specializednek. Gondolom valamilyen barter üzlet volt köztük.

Jelenleg ez a rendszer (csak most már brain-ek hívják ott is), a speci saját futureshock elsõ telóiban érhetõ el, ami megtalálható a csúcs epic, stumpi fsr, esetleg enduro modelleknél. Ezeknek a speci telóknak a reputációja enyhén szólva sem a legjobb, de ha éppen mûködnek...

Remélem nem írtam nagy hülyeséget.

#1780
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Hy!

F100 RL -rõl tudnátok egy kis összehasoníltást mondani a Reba-val szembe ? Meg hátrányairól (ha van olyan az árán kívül) :) Na meg h mennyire tartós villa, és a tömegérõl ?
Meg errõl a terralogic rendszerrõl... mert ahogy olvasom elég jó dolog! de számomra kevésbé ismert. mondjuk a lockoutot teszi feleslegessé, ha jól gondolom.

Elõre is köszi. Minnél hamarabb kérnék válaszokat! :)

f100rl-ben nincs terralogic, nincs is már terrás fox teló (pár darab még boltokban de annyi)

az 09-es f100 RLC 1560 gramm, reba valamivel nehezebb
mérve a fox merevebb mint a reba ezt normál használatnál érezni szvsz nem lehet (még 100+ kilóval 180-as tárcsával sem)
fox picit szebben mozog,
tarósságra nem nagyon lehet tippelni, igazából legyilkolt rebát sem lehet tömegesen látni,.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való