Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Fox

- - - - -

  • Please log in to reply
2442 replies to this topic

#1721
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
ez gyanúsan olcsó
http://piacter.bikem...=185048&cat=all

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1722
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Zeezoltano: Szivesen!:)
Papszi: Óvatosan bekocogtatsz alá egy kést vagy valamit... Felváltva mindkét oldalról.


#1723
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Sziasztok!
Elsõsorban Fox tulajok véleményére vagyok kíváncsi, a kérdésem pedig az, hogy ti milyen fejcsapággyal használjátok a villát (arra vagyok kíváncsi, hogy a csapágy alsó gyûrûje, ami rámegy a villanyakra, és a vállon fekszik fel, az hasított é avagy sem), mert ahogy nézem a foxoknál hiányzik az a kis mélyedés, ami megkönnyíti a ráütött gyûrû leszedését, és ha eladásra kerül a sor, vagy csak fejcsapágy cserére, akkor elég bunkó lenne ha össze lenne karisolva a váll, ahogy a csavarhúzóval lefeszegetem róla a fejcsapágy gyûrûjét :S. Segítségeteket, véleményeiteket elõre is köszi!

valószinû az a marketingstratégia hogy egy foxot úgysem adnak el annyira jó :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1724
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 posts
Sziasztok!
Elsõsorban Fox tulajok véleményére vagyok kíváncsi, a kérdésem pedig az, hogy ti milyen fejcsapággyal használjátok a villát (arra vagyok kíváncsi, hogy a csapágy alsó gyûrûje, ami rámegy a villanyakra, és a vállon fekszik fel, az hasított é avagy sem), mert ahogy nézem a foxoknál hiányzik az a kis mélyedés, ami megkönnyíti a ráütött gyûrû leszedését, és ha eladásra kerül a sor, vagy csak fejcsapágy cserére, akkor elég bunkó lenne ha össze lenne karisolva a váll, ahogy a csavarhúzóval lefeszegetem róla a fejcsapágy gyûrûjét :S. Segítségeteket, véleményeiteket elõre is köszi!

#1725
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Mától én is club tag vagyok f80:bananadan
THX Röfike
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1726
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 posts

Szerintem öntési nyom... de ez az én véleményem, kíváncsi vagyok mit mondanak aboltban neked.


Közben megoldódott a dolog, mert kiderült, hogy csak az öntésnél visszamaradt sorja volt, szóval nincs megrepedve. Azért elvárnám egy ilyen árkategóriában lévõ terméknél, hogy ha az öntésnél sorja keletkezik, akkor ne sajnálják már egy köszörûhöz odanyomni (rendesen), és akkor megspórolnák nekem az ilyen kellemetlenségeket, ha már úgyis kifizetem érte az árát...

#1727
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Szerintem öntési nyom... de ez az én véleményem, kíváncsi vagyok mit mondanak aboltban neked.


#1728
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 posts

kapard meg finoman
ha a festék alatt is megakad benne a tû akkor repedés,e gyértelmû garis

üdv


Oks, köszi. Hát ahogy megtudom ítélni gépészmérnöki szemmel, ez sajnos elég mély, még ha nem is annyira, hogy rögtön eltörjön, de a repedés befelé terjedhet az anyagba, és egy ilyen törés nem lenne vicces :(, ahogy nyáron sem volt, mikor hasonló dolog miatt 6 öltéssel varták össze a szám :(. Úgyhogy szerintem gari.......

#1729
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
kapard meg finoman
ha a festék alatt is megakad benne a tû akkor repedés,e gyértelmû garis

üdv

#1730
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 posts
Sziasztok! Ma Fox tulaj lettem(F80 rlc), de nem vagyok maradéktalanul boldog, ugyanis otthon vettem észre, hogy a külsõ száron a papucsnál mintha apró repedés lenne...

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Most nemtudom hogy ez az öntés során keletkezett, el nem távolított sorja, vagy tényleg mély repedés. Egyébként a villa 0km-es új. Szerintetek ez garanciális hibának minõsül? Válaszokat elõre is köszi.

#1731
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

hello!
az x-es foxok mennyire érik meg az árukat?érdemes többet kiadni mondjuk egy rebahoz képest?

ha szereted a jól mozgó telókat akkor az x-es nem éri meg

ha a nopogo a fontosabb a szép mozgással szemben akkor megérheti
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1732
trekergõ

trekergõ

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
hello!
az x-es foxok mennyire érik meg az árukat?érdemes többet kiadni mondjuk egy rebahoz képest?

#1733
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
bõven elég erõs....nagyon massziv villa

#1734
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 posts
Sziasztok!

Mivel kinéztem magamnak egy Fox f100 rlc villát, gondoltam megkérdem itt a fórumon, hogy ~95kg-hoz megfelelõen erõs, illetve hosszútávon tartós-e ez a teleszkóp, mert elég könnyûnek tûnik...(~1.51kg), persze kizárólag xc felhasználásra..... A válaszokat elõre is köszi!

#1735
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
:prosze:Köszi, ez aztán kielégítõ válasz volt!


#1736
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
http://service.foxra...umers/index.htm

bal oldali faban Service->Oil Volumes

#1737
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Köszi.


#1738
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Tehát lehet hogy meg lehet oldani. Ha szétszedem (van valamennyi rutinom), összerakásnál mennyi olajat tegyek bele? Van valahol valami leírás, mert én nem találtam.


A gyártó oldalán.


A sebesség mindent megold.

 


#1739
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Tehát lehet hogy meg lehet oldani. Ha szétszedem (van valamennyi rutinom), összerakásnál mennyi olajat tegyek bele? Van valahol valami leírás, mert én nem találtam.

jó eséllyel max 90 re lehet húzni, legalábbis a régebbi floatokat annyira lehetett (fizikailag ki lehet 100 ra is de csili csak 90 ig van, részleteket ne kérdezd nem szoktam megjegyezni)

de ha biztos akarsz elnnei akkor egy telefon a hajdúba Pista bának, ha van vki az országban aki tudja akkör Õ az
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1740
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Tehát lehet hogy meg lehet oldani. Ha szétszedem (van valamennyi rutinom), összerakásnál mennyi olajat tegyek bele? Van valahol valami leírás, mert én nem találtam.