Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#2181
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
elõbb legyen szegénynek jó a lába meg legyen indõm összerakni :D

amugy tényleg szép vella

hamarosan kiderül, hogy énis rókás leszek-e
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2182
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

2008-s 36 VAN R


Te is? :)

Én szintén.
Egész jó kis villa.
Nem indul meg ugy mint a 66, de mozgásra van olyan jó.
És rengeteg nagyon jó részletmegoldás található rajta.

Kiváncsi vagyok neked mennyi idõ kell, hogy szépen "bejáródjon".
Én most hétvégén keményen adtam neki az ivet. Gond nélkül tûrte.

#2183
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
czpetike!
De az vagy és bocs!

Adott hosszú a láb, adott a váll magassága, ugye? Akkor mi az, ami változhat? Csak a becsúszó kilátszó része és ezzel a beépítési magasság (láb+váll+becsúszó)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#2184
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Pedig emelkedni fog 520-ra.. És az összes változtatható rugóútú(tökmind1 most a módszer) telónak változik a beép. magassága

#2185
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Köszönöm a választ.
Véleményem szerint a távtartós megoldással nem feltétlenül kell változnia. Nem vagyok én hülye hozzá, csak minden villa más. A sajátom pl. 100-on mûködik 500-as beépítési hossz mellett. A távtartó kiemelésével 120 lesz az útja, amihez inkább illik az 500-as hossz. Tehát ha kivenném a távtartót, nem hinném, hogy 520-ra emelkedne. Ezt persze jobban tudnám, ha hagyományos szerszámokkal ki lehetne venni a rugós oldalát.
Egyébként még korábban azt olvastam valamelyik témában, hogy egyáltalán nem változik a hossz a rugóút szabályozásakor, erre cáfolt rá a bikkmakk cikke.

#2186
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
2008-s 36 VAN R


#2187
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Mit vettél?


A sebesség mindent megold.

 


#2188
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

A mai naptól én is a "rókások" táborát növelem.

na ideje volt :)

grat
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2189
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A mai naptól én is a "rókások" táborát növelem.


#2190
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Szevasztok!
Csak kíváncsiságból kérdezem: Miket bír ki egy F-sorozatú Fox (akármelyik)?
Olvastam a Bikemag egyik tesztjében, hogy a Talas beépítési hossza 470 és 507 között változtatható, ha a Vanillán vagy a Floaton változtatok a rugóúton, a beépítési hosszuk is változik?

ember gondolkozz már, azért van az agyad

ha a rugóuton változtatsz hogy a francba ne változna a beépítési magasság ?

bár idéntõl már pont a vanillán és a floaton nem lehet variálni......

az hogy mit bír ki ? amire tervezve van és annál nem kicsit többet.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2191
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Szevasztok!
Csak kíváncsiságból kérdezem: Miket bír ki egy F-sorozatú Fox (akármelyik)?
Olvastam a Bikemag egyik tesztjében, hogy a Talas beépítési hossza 470 és 507 között változtatható, ha a Vanillán vagy a Floaton változtatok a rugóúton, a beépítési hosszuk is változik?

#2192
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Tamaska: Sikerült megtudni valamit?

szerk: Azt még nem mondtam, hogy nekem 7.875x2.25-ös (200x57) kellene, a 2008-as, amin a kis karral lehet a ProPedalt állítani.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2193
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Tamaska!

Szintén Tigger ajánlására vettem Én is Talast, mégpedig RL-t. Elôtte poplockos Reba volt, melyet használtam is a kis kar miatt. De mivel a Foxon nincs.. hát igen ritkán lockolom a villát. Felmegyek 140en, lock nélkül is a dombtetôre.. A kompressziócsilli lehet, jól jött volna a hétvégén, mert lockolt villával száguldottam le a dombtetôrôl...hehe..

Szóval cirka három hónap alatt két kezemen meg tudom számolni, hányszor lockoltam a villát...

Üdv.
Grande

#2194
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
OK, köszönöm! Reggel/délelött írok az üzifalra.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2195
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
off

holnap felhivom oket es megkerdem van e nekik raktaron. mondok majd arat is. csak szolj ram
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2196
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Tiggris tanácsára ~2 hete vettem én is RL-t, egyszer használtam a lockot, amikor kipróbáltam...:) Még aszfalton, kiállva tekeréskor sem pogózik zavaróan (nekem)...

szerk: Ha összejönne ez a DHX, az nem lenne rossz. Milkor derül ki, hogy mûködni fog-e a dolog?
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2197
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

itt van tablazat hogy mi villan mit lehet alligatni

Feltöltött kép Feltöltött kép
az en kerdesem csak annyi, hogy mit vegyek?

Talas 32 lesz az tuti. Csak azt nem tudom, hogy eleg lesz az R, vagy vegyek RLC-t? a kulonbseg tetemes. [70font] szoval kell nekem lockout es kompressziocsilli? az utobbi hianyaval tok jol meglennek, csak azt nem tudom, hogy a lockout mennyire kell vagy nem

hát Te tudod hogy szoktad e lokolni a telót

én csak azért vettem rl-t mert az oem rl annyiba került mint az aftremarket r, és ez volt arra meg várni kellett volna....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2198
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
itt van tablazat hogy mi villan mit lehet alligatni

Feltöltött kép Feltöltött kép
az en kerdesem csak annyi, hogy mit vegyek?

Talas 32 lesz az tuti. Csak azt nem tudom, hogy eleg lesz az R, vagy vegyek RLC-t? a kulonbseg tetemes. [70font] szoval kell nekem lockout es kompressziocsilli? az utobbi hianyaval tok jol meglennek, csak azt nem tudom, hogy a lockout mennyire kell vagy nem
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2199
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás
Lenne egy kis problémám a fox vanilla R-emmel. Még pedig az h a visszaútcsillapítás tekerentyûje a júzergájddal ellentétben nem 12 klikk hanem végtelen körforgás és nem változik semmi. A teló nem volt berhelve szimering csere volt benne? Mi lehet a baj? A villa 2004es évjáratú és ezen kívül hibátlan.

#2200
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

tavaly még vót...

valóban,,,csak mivel már piacon a 08-as modellek már azzal számoltam na..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való