Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Please log in to reply
633 replies to this topic

#421
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Nem mutatom, már úgyis megvan a véleményük.

Tegnap elég hamar mentem alunni.
Amúgy a DM bejárás jó volt. Csak az elején meg a végén fáradtam el... de várjunk csak...ez már mindkettõ a Gödöllõi Dombságban volt.
ÚGYHOGY EMBEREK:
GÖDÖLLÕ MARATONT SZERVEZZÜNK!
(najó a HHH-ra felfelé is már kicsit szar volt...hát még utánna büdipest)

Lens: én is örülök.

#422
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Azaz! Sajna nem csak kanyarodtunk, le is süvítettünk.

aha..azt én is benéztem pár éve mikor elöször jártam arra, pedig nálam térkép is volt..
csak a térképen is úgy nézett ki hogy balra kell kanyarodni Szentkereszt felé...a ciki az volt hogy én ezt -5 ben hóesésben csináltam, kora délután...

#423
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Azaz! Sajna nem csak kanyarodtunk, le is süvítettünk.

#424
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Igen Valeria, mi a másik irányba indultunk, h Dobogókõt megkerülve (térkép nuku) lejussunk Pilisszentkeresztre. (és onnan régi DM visszafelé) :D És tényleg szeressük. ;) Képek mellesleg részemrõl feltöltve. :)

üdv !

Jól gondolom arra az aszfaltosra kanyarodtatok amelyik a sipálya alatt megy el és Pilismarótra visz ?

#425
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Dante!A képeket köszi.
Pite!
Ne mutasd meg otthon, mert azt mondják majd "minek hurcolsz a hátadon állandóan egy biciklit?"

Mint Rejtõnél a létra....:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#426
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Igen Valeria, mi a másik irányba indultunk, h Dobogókõt megkerülve (térkép nuku) lejussunk Pilisszentkeresztre. (és onnan régi DM visszafelé) :D És tényleg szeressük. ;) Képek mellesleg részemrõl feltöltve. :)

#427
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts

Sziasztok! Örülök, hogy találkoztunk a napfényes Pilisben! (s annak is, hogy láttalak, Pite)
Végül merre mentetek még Dobogókõrõl?


...merre mentek volna? Hát Dobogókõre.
Szeretik.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#428
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Dante!

Ti valamit nagyon elronthattatok, mivel az az aszfaltos út, ahol elváltunk, a Dömör kapun keresztül Szentendrére megy le. Vagy ti elváltatok Bálinttól is, és más utat vettetek célbe?


#429
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Üdv mindenkinek, aki letudta a mai DM pályabejárást. Szerintem nagyon jól sikerült. A saját képeim már fent vannak a honlapomom, és ahogy a többiek is feltöltik, azokat is sorba felrakom.

http://w3.webgenius.org/RAPAX


#430
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Dante!

Te csalsz, mivel kétszer voltatok Dobogókõnél, ez tulajdonképpen a hosszútáv bejárása.
Minket meg elküldtetek Visegrádra, hogy nélkülünk tudjatok készülni:(
Cseles...
Sebaj, MI(!!!!) tisztességgel végignyomtuk a szerintünk tervezett DM pályát. Kb. 60 lett a vége, ha hozzávesszük azt a kunkort amit kihagytunk a Fagyoskatona elött akkor lehet, hogy nem jártunk messze a valóságtól, bár a Harang biztos, hogy nem erre viszi az utat. Annál is inkább mert szerintem Õ sem tudja még pontosan merre is menjen.
Egyébként a vége igen jó volt, a szint is 1700 felett volt.

Vikvuk!
Te meg ne menj el két fiúval legközelebb, mert látod, csak bevisznek az erdõbe... ;)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#431
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Szia Lens - és sziasztok Tisztelt Résztvevõk - hááát, sikeresen hazaértem - naszóval hazaút kalandos volt - szétváltunk a végén, mert nekünk (Pite+Vikvuk+én) Visegrád a végén kevésbé jó uticél, szóval terveztük, hogy régi DM mentén haza (Bálint lesérült a DHban, õ Szentendrére lezúdult) - ígyhát sikeresen lesuhantunk egy kevéssé ismert aszfaltúton. Aztán baljósan közeledni kezdett a Duna északi szakasza, ráadásul Dobogókõ egyre baljósabban meredezett mögöttünk. (Pilismarót, ááááááá!) Miután kellõ szintet sikerült elveszíteni, elkezdük visszamászni (hjajj...), egy zöld csík jelzéses terminátoros egynyomtávos köves úton. Szóval kérdésedre a válasz: hát vissza Dobogókõre! :bananadan (bocsi Vikvuk, mi így tájékozódunk ;) de tényleg elnézést ezért a szakaszért, felettébb illetlen volt részünkrõl...)

Onnan Pilisszentkereszt, Hosszú hegy, Csobánka, onnan Pite HHH, én+Vikvuk Pomázra, ahol szerencsére sikerült felkönyörögni Vikvukot arra a nyamvadt HÉVpótló buszra ahol kedves BKVs emberkék jóvoltából elvileg NEM lehet bicajt szállítani. (azért ez elég gáz, ha a HÉVen lehet, s építesz rá) Én Pomázról átmentem aszfaltbetyár üzemmódba, majd egy 80 perces city-cross után végre hazavergõdtem Nagytarcsa messzi berkeibe. Nekem éppen 110 lett a vége és éppen annyi volt, hogy ne feküdje meg a gyomrom - sokkal többel már gond lehetett volna.

De hogy Pitével mi történt? Nem tudom, Pite, próbáltalak hívni, hogy legalább lámpáért ugorj be hozzám, de ahogy nézem hamarosan a sötét fog legkevésbé zavarni, a tornyosuló fellegek viszont annál inkább.

Szóval minden résztvevõnek köszönöm a tekerést, jó volt, képeket hamarosan felteszem Valeria FTPjére (onnan kérlek Valeria linkeld ki a weblapra), oda nézzetek majd be hamarosan. Mihi te is töltögessél fel hamarjában, nem elfelejteni! ;) :beer:

#432
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Sziasztok! Örülök, hogy találkoztunk a napfényes Pilisben! (s annak is, hogy láttalak, Pite)
Végül merre mentetek még Dobogókõrõl?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#433
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 posts
Pite!

Jogos. Javított verzió: 05-202189732.

#434
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Ójajj, most nézem, én maradok a 8:55-ös vonatnál, aki Pestrõl jön (és nem kitudjahol szeretne felszállni), azzal jöjjön, a Váci átszállás is majd ide lesz. Szóval akkor tali 8:45-kor a vonatnál.

#435
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Nah, akkor hölgyeim, uraim, ott találkozunk. Mármint a vonaton. De lehet, h nem a Nyugatinál szállok fel.

#436
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts

A mobilszámon 06-2189721 ha valaki késne! Hali


Ez meg milyen mobilszám? Az jolly joker szolgáltatós.
:)

Holnap tanákozunk.

#437
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Van térképem, meg minden.

Dante!
A slaggal vigyázz!
Inkább sakkozz!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#438
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Sziasztok!

Akkor holnap a 8.30-kor a Nyugatiból induló vonat összeszedi a csapat egy részét, a többiekkel a kompnál találkozunk. A mobilszámon 06-2189721 ha valaki késne! A Harang-féle "térképet", szintrajzot illetve az útvonal leírását kinyomtatva elhozza valamelyikõtök? Az én itthoni nyomtatóm megadta magát sajna!

Dante!

Kéretik holnapig a bringádat nagy ívben elkerülni, inkább gyógyulj!

Hali

Nyugtáztam, intézem.


#439
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Azért lemosom, jó? ;)

#440
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 posts
Sziasztok!

Akkor holnap a 8.30-kor a Nyugatiból induló vonat összeszedi a csapat egy részét, a többiekkel a kompnál találkozunk. A mobilszámon 06-2189721 ha valaki késne! A Harang-féle "térképet", szintrajzot illetve az útvonal leírását kinyomtatva elhozza valamelyikõtök? Az én itthoni nyomtatóm megadta magát sajna!

Dante!

Kéretik holnapig a bringádat nagy ívben elkerülni, inkább gyógyulj!

Hali