Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Közös edzés, túra, akármi bringásoknak hétvégenként

- - - - -

  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
Halihó!

Valaki Tatabánya környékérõl?Igazán nagy elõny,ha bírod a hosszútávokat(130km felettieket),de persze azs se baj ha nem,csak mennék tekergészni valakivel!

#2
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,030 posts
Hali
én most elmennék egyet a János hegy HHH-ra tekerni.
akinek van szabadideye csatlakozzon. kb. 9.45kor vagyok János hegy rétesezõnél.
és utánna át a HHHra.
Telefonon 30/4108066 elérhettek, aztán tekereünk eg yyot. Saynos a szokott társaságomat nem tudom elérni, ig ykéne partner...
üdv
ya és persze ez most lenne:)
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#3
dukesbanana

dukesbanana

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts
Köszi, gyalog már vagy 1000 helyen voltam a környéken, az érdekelne
van-e valami trail vagy valamilyen zúzóssab pályát v útvonalat
tudtok ajánlani.
Térkép van:)

#4
AgentOrange

AgentOrange

    vendég

  • fórumtag
  • 22 posts

Veszprém, Zirc Csesznek környékén jó túraútvonal, esetleg
NS, freeride pálya:) ?


Jó túraútvonal nagyon sok van, mondhatni rengeteg, azon a környéken, nem is érdemes felsorolni, be kell járni, a teendõd: veszel egy észak-bakony túristatérképet.

#5
dukesbanana

dukesbanana

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts
Veszprém, Zirc Csesznek környékén jó túraútvonal, esetleg
NS, freeride pálya:) ?

#6
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts
Szia Laci!

Idén nem mentetek le a Girora ?

zsolt

#7
McPherson

McPherson

    vendég

  • fórumtag
  • 135 posts
Hello
hamár szóba került, a CSepel-szigeten délre (pl Ráckeve irányába) milyen lehetõségek vannak? Én észak-budai vagyok, de nem lenne rossz 1x lenézni, csak nem szeretnék az 51-esen szívni a benzingõzt. Valami elhagyatott mellékút/földút vagy minél vadabb út kellene:beer: ! Plz segítsetek! (Ja amúgy van ilyen bringaút-megbeszélõs topic? Ez esetben sorry az alkalmatlankodásért!)
...And Justice For All

#8
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
Az "edzõm" mindig azt mondja hogy: ,,Tomcsikám...biciklizni kell":) Szavára hallgatva,sokat tekerek egyedül,mert így erõsödik az ember legjobban.Lehetõleg a nap végére megkell rogyni,asztán jöhet az alvás!!!
Gordonfreeman:
Csak rajtad mulik hogy mennyire vagy elszánt,mennyire tudod rávenni magad a megfingásra!!!Tudom nem egyszerû,én is így kezdtem,hogy jajj de elvagyok fáradva..aztán leültem az elsõ padra amit találtam valami településen.
Ha megvan rogyva az ember akkor is a lehetõ legjobban kell nyomni,és akkor mire hazaérsz már nagyon megleszel rogyva.Lehet hogy 1-2 nap mire ujra bringára tudsz ülni,de ez edzésrõl-edzésre csökkeni fog,és Te egyre többet tudsz majd tekerni fingás nélkül.Merem ajánlani a Gerecsét,van egy-két szép hely,vidék itt!!!
Többet most nem tudok írni,csak annyit hogy BUKÓT VISELJETEK A FEJETEKEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv!

#9
gordonfreeman

gordonfreeman

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
hali
én délbuda/szigetszentmiklós-on tartózkodom hol itt hol ott
szívesen tekernék többedmagammal.
sajnos a kondícióm kritikán aluli, idén eddig egyszer ültem fel a bicómra :-(
esetleg tudtok vmi jó kis útvonalat outizni a környéken?

#10
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
Üdvözletem!
Nekem nem volna gond egy nagyot tekerni úgy hogy valahol talizunk.Én elmegyek 200km-et,ha kell...Márpedig kell,mert az az edzés,nem a 60-70 km bringázás.
Tatabányai vagyok,ezért +100km lenne az út Budapestig...de azt nem tudom merre van ladánybene!
További szép napot mindenkinek!!!!!!

#11
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
Ha van itt délpesti, csepeli, stb. emberke, akkor azokkal megbeszélhetnánk hétvégi hosszabb tekeréseket is. Pl le Ladánybenéig, meg vissza (nem a fõúton).
Jelentkezzetek!
Lazus

#12
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
Helló!
Nekem nincs gondom az egyedül tekeréssel.Attól lehet erõsödni,ne a szélárnyéktól,de azért néhai vasárnap jól jönne egy edzés a csapat(esetemben TKTK)pár emberével,ami szinte összehozhatatlan!!!

#13
vendég_hasosz_*

vendég_hasosz_*
  • vendég
Unod, hogy folyton egyedül tekersz, vagy nem ismered eléggé az utakat ahhoz, hogy messzebbre merészkedj, netán túl messze van az Árpád-híd, hogy kimenj a "közösedzésre"?

Sebaj, mostantól ha Dél-Budán vagy Érd környékén laksz új lehetõséged nyílik együtt edzeni, túrázni másokkal.

I. Találkozó idõpontja: 2005.03.26, szombat , reggel 9'00

Találkozó helyszíne: Diósd, Szent István tér, Kápolna kert

(Részletes térképet Diosdról megtalálsz ide kattintva , de ha bárkit megkérdezel a faluban, mindenki ismeri a Kápolnakertet.)

Találkozó célja: Ismerd meg a környezetedben élõ bringásokat, edzz, túrázz együtt velük. Ha többen tekertek együtt, talán az autósok is jobban odafigyelnek rátok. Biztosan mindenki tud a másiknak valami új utat, ösvényt, hegyet mutatni.



Mountain bikeosokat és országútisokat egyaránt várunk,gyertek el minnél többen!!!