Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2941
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nézd meg a kerékpárutas blogot, és ott a riportokat Stiggs-szel. Akkor legalább õt megismered. :) Meg a képeken Dori is rajta van valahol, a korábbi bringaúthelyrehozásnál, még júniusban.

Na, ez eszembe se jutott, pedig már azt is végig néztem annó.. Azt hiszem fáradt vagyok ezen a nyáron (is).. :)

rc

#2942
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Megismered. En is ugy mentem le eloszor, hogy elotte senkit-soha. Aztan a bicajok ugye le voltak tamasztva es valahogy ugy tunt ok lesznek azok. Egy picit bizonytalankodtam, de az asztalon levo bukoknal mar majdnem biztos lettem a dolgomban ;-)

Max, ha valaki nagyon hülyén néz rám, akkor keresek egy másik asztalt.. :D

rc

#2943
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

ui.: dehogy honnan ismerném meg a társaságot.... Lehet, hogy elõször sövény takarítás közben kellene veletek talizni? A metszõollót nem tévesztem el.. :)


Nézd meg a kerékpárutas blogot, és ott a riportokat Stiggs-szel. Akkor legalább õt megismered. :) Meg a képeken Dori is rajta van valahol, a korábbi bringaúthelyrehozásnál, még júniusban.

#2944
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nem ritka, de a tobbi bringas kozul azert lehetett tudni, hogy melyik a forumos csapat. Bar en is valami ertelmesen nyitottam, hogy: "Sziasztok, ti szoktatok forumozni a bikmak forumon? Mert akkor en vagyok az aki ;-) "

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2945
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Megismered. En is ugy mentem le eloszor, hogy elotte senkit-soha. Aztan a bicajok ugye le voltak tamasztva es valahogy ugy tunt ok lesznek azok. Egy picit bizonytalankodtam, de az asztalon levo bukoknal mar majdnem biztos lettem a dolgomban ;-)


ez mondjuk annyira nem ritka jelenseg a Bibicben :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2946
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Nem, nem fáj, köszi. Most csak úgy néz ki, mintha levágott borostába dugtam volna az ujjaimat, és nem mostam volna utána kezet. :) A tüskék nagyon koszosak voltak, és szerintem bevitték a bõröm alá. Remélem nem lesz belõlük tetkó.

#2947
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Szia raycoon!

Mi már kicsit ismerjük egymást a Kelly's topikból. :)

Szia Tin!

Meg is akadt a szemem, amikor láttalak itt. Gondoltam legalább nem mindenki ismeretlen, hacsak virtuélisan is.. :) Cukit is láttam itt néhányszor..
Remélem, a kezed már nem sajog a tûztövistõl.. :) Kellemetlen, találkoztam vele már én is..

rc

#2948
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Megismered. En is ugy mentem le eloszor, hogy elotte senkit-soha. Aztan a bicajok ugye le voltak tamasztva es valahogy ugy tunt ok lesznek azok. Egy picit bizonytalankodtam, de az asztalon levo bukoknal mar majdnem biztos lettem a dolgomban ;-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2949
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Szia raycoon!

Mi már kicsit ismerjük egymást a Kelly's topikból. :)

#2950
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Apám, ha tényleg végigoévastad, akkor le a kalappal....

Pénteken van egy Bíbices tali, ma meg egy Ligetes. Ezzel kapcsolatban aztakartam mondani, hogy elképzelhetõ a késés esetemben.
Információk a Bíbicrõl meg visszafele a mittudoménmelyik oldalon van térkép.
Isten hozott, egyébként.


Köszi, elég lesz a bukó is, kalap helyett, bár ne tekerés közben.. ;)

Mint frissen olvasott info, még emlékszek a talikra.. A helyszínek ismerõsek, bár én a Bíbicen túl szoktam hétvégenként hekkezni.. Sajna, most egyik sem jön össze. Ma talán valami programom van, de ezt csak a nõce tudja.. :) Pénteken meg néhány munkatárssal megyek munka után terepre tekerni, de ha élve megúszom, akáár.. :)

rc

ui.: dehogy honnan ismerném meg a társaságot.... Lehet, hogy elõször sövény takarítás közben kellene veletek talizni? A metszõollót nem tévesztem el.. :)

#2951
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

vegigolvastad az egeszet? :o


Nehogy, valaki azt merje ondani, hogy "két oldallal ezelõtt valaki már írta, hogy".. :D

rc

#2952
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Apám, ha tényleg végigoévastad, akkor le a kalappal....:)

Pénteken van egy Bíbices tali, ma meg egy Ligetes. Ezzel kapcsolatban aztakartam mondani, hogy elképzelhetõ a késés esetemben.
Információk a Bíbicrõl meg visszafele a mittudoménmelyik oldalon van térkép.
Isten hozott, egyébként. :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2953
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

...
"Jó" fórumos módjára, gondoltam elõször illik végigolvasni az egészet.. Élvezetes volt, csak a munka rovására ment.. :)
...


vegigolvastad az egeszet? :o
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2954
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Szép jó napot mindenkinek!

Csak nem rég regisztráltam errefele, így nem olyan régen vettem csak észre, hogy ez a topik létezik.. "Jó" fórumos módjára, gondoltam elõször illik végigolvasni az egészet.. Élvezetes volt, csak a munka rovására ment.. :)
De jól meg is szívtam, mert tetszik a lelkes "tegyük-jobbá-a-k.útakat" kezdeményezés, és a nagy lemaradás miatt csak akkor jutottam el a vasárnapi megmozdulásig, amikor már késõ volt. Pedig mennyire unatkoztam vasárnap és egyedül nem volt kedvem tekeregni.. :cry: Gondoltam gyúrok a következõre, mert szerszám az lenne elég, de most vasárnap már a Börzsönyben leszek (gyalogosan), és a következõ hetekben nyaralok.. De, ha esetleg utána még nem oszlatta föl a rendõrség a "kommandót", akkor szívesen beszállnék közétek.. Ötlet is van, bár nem tudom mennyire forgalmas a hely, de elég keskeny lett a növényektõl..

rc

ui.: a sört nem igazán szeretem, de meg sem vetem, ha ez érdekes lehet a "beszállásban".. ;)

#2955
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Na én most elhúzok csepelre, 6 körül ott leszünk a dombnál.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2956
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
vagy at kell vinni kocsival az fkf szekhaza ele es letenni ott a kapuba :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2957
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
A szemét be lett jelentve, az fkf rt-nek. Az elszállitásrol gondoskodni fognak. Legközelebb az akció elõtt fogjuk bejelenteni, és még speckó zacsit is veszünk az fkf-tõl, mert úgy már a zacsiban benne van az elszállitás költsége. Igy nem kell majd napokat várni... Mint most. Most nem volt pénzünk ilyenre... Meg hát alapban ugye az õ dolguk lett volna rendberakni a területet, az a minimum hogy elviszik. Ha holnap még ott lesz, megint beszélek velük. legrosszabb esteben átzsákolom fkf-esbe az egészet... Nem fog az ott maradni!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2958
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
ugye tudjátok hogy a kukások csak azt viszik el ami a kukában BENNE van.
jópárszor maradt már nekünk is ott a zacsi.

sportaréna melletti luk meg nem volt idegesítõ, csak a középkori akciófilmeket imitáló kifeszített kötél... na az nagyon felnyomta bennem a puNpát

#2959
gimp

gimp

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás
Helyzetjelentés:

Kijavították az aréna melletti lyukat,fel lehetne rakni a "Megcsinálták" rovatba.

A vasárnap megtöltött zsákokat még nem vitték el a Hungáriáról, pozitiv viszont, hogy senki nem volt olyan vicces, hogy szétszórja a tartalmukat a bringaúton.

üdv,
gimp

#2960
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

...
Valószínûleg barátnõvel leszek :) De gyalog (csak 1 bringa van itt fenn peston az meg az ennyém...



tudjuk. vele jossz ma gyalog :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder