Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2481
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Szia!
Köszi! :) Élelmiszermérnök leszek.

A taxis kaland nem volt vészes (bár a fájós térdemnek nem hiányzott), legközelebb már sokkal hamarabb elkezdek fékezni. CSak úgy utálok lassítani, amikor ráadásul elsõbbségem van

Nna, az nem tudom mit csinál.. :)

Én még nem estem csak egyszer, de az is inkább csak botlás volt. Pedig nem ártana. Amikor kajakoztam azért nem alakult ki az "egyensúlyozási" technikám, mert az alap hajóban nem borultam egyszer sem.. Meg is bosszulta magát, amikor átültem verseny hajóba..
Na, jó, azért annyira nem szeretnék esni.. :)

rc

ui.: én általában úgy fékezek, hogy pont határra tudjak megállni, mert az elég ijeszto az autós számára is, hátha tanul belole..

#2482
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin: eloször is gratula a felvételihez. "Mi leszel, ha nagy leszel"? :)
Azért remélem nem nagyon zúztad szét magad a taxistól..

rc


Szia!
Köszi! :) Élelmiszermérnök leszek.

A taxis kaland nem volt vészes (bár a fájós térdemnek nem hiányzott), legközelebb már sokkal hamarabb elkezdek fékezni. CSak úgy utálok lassítani, amikor ráadásul elsõbbségem van

#2483
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: eloször is gratula a felvételihez. "Mi leszel, ha nagy leszel"? :)
Azért remélem nem nagyon zúztad szét magad a taxistól..

Póló: szerintem is jobb egy magyar feliratos, ami beszédes. Az a "nem-ellenséges" az szvsz pont jó. E mellé még lehet egy STR embléma kicsiben, egyebekkel együtt itt-ott rajta..

Hát én errol a nyesésrol is lemaradok, de ha jól sejtem fog még maradni agusztus utolsó két hetére is.. :(

rc

#2484
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Mindegy, mert mi úgysem használnánk ki. Nekem a bringázás a kikapcsolódás, egy kis kitörés a mókuskerékbõl. Pont az nem hiányzik, hogy a gyerekek is ott legyenek. Ez inkább azoknak van, akik családdal együtt túráznak. Bár ahogy ismerem a gyerekeimet, abban az utánfutóban tuti, hogy 20 perc után összekapnának valamin. Vagy nyafognának, hogy unatkoznak.

Ez nálunk is lehet, hogy így lenne de 100 Euróért eladhatom itthon is ha mégsem jönne be. Nem egy gagyi volt kb 10cm laposra összecsukódott egy gombnyomásra és pille könnyû volt.


#2485
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ugy sem tud megfogni ;-) En is igy vagyok vele.

Tegnap a fotózás egy kicsit elhúzódott a Dunakanyarban, és Gödön a 2-esen a rendõrök szerettek volna tõlem valamit (gondolom hogy hol a lámpa és a 2-esen tilos binyiglizni, stb...), de nem sikerült nekik:D


Amugy a heten mar nem megyek bicoval melozni. Ezt a 35 fokban tekerest hatizsakban (nem bringas, az meg csak majd lesz) nem nekem talaltak ki. Olyan szinten izzadtam at, hogy a polom utan atazott a taska kulso resze, majd a szivacs, majd belul es a vallpantokbol csavartam az izzadtsagot :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2486
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Amúgy a lányom 1,38 magas és pont a plafonig ért a Decathlonosban. Nem olyan kicsi az.

Mindegy, mert mi úgysem használnánk ki. Nekem a bringázás a kikapcsolódás, egy kis kitörés a mókuskerékbõl. Pont az nem hiányzik, hogy a gyerekek is ott legyenek. Ez inkább azoknak van, akik családdal együtt túráznak. Bár ahogy ismerem a gyerekeimet, abban az utánfutóban tuti, hogy 20 perc után összekapnának valamin. Vagy nyafognának, hogy unatkoznak.

#2487
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
megneztem az uj helyszint... baz :]
ezt komolyan gondoljatok? ide nem metszoollot kell vinni, hanem napalmot :(
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2488
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
Stiggs,
amiatt gondoltam a magyar feliratot, mert feltetelezem, egyfajta uzenetkozvetito szerepet toltene be a polo es oke, hogy mi ertjuk az STR-t, meg igy a sovennyirkalok mosolyogva integethetnek egymasnak, akar ismeretlenul is, de akiknek szolna a szoveg, azoknak a zome bizony nem vagja.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2489
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Amúgy a lányom 1,38 magas és pont a plafonig ért a Decathlonosban. Nem olyan kicsi az.


#2490
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Az a 40ezres volt? mert azt mi is néztük, és ránézésre kicsinek tûnt.
Viszont eszembe jutottál, amikor ott voltunk, mert itt próbáltam mezt, sõt vettem is, és nem szorultam bele. :D

Már nem emléxem az árra, kétféle volt egy vasból olcsóbb és egy alu drágább. A méret ugyanaz volt.
Pedig klassz dolog egy félig felvett mezben odasétálni az eladóhoz és megkérni, hogy segítsen levenni. Nekem elhiheted! Szerintem még ma is rajtam röhögnek.:D


#2491
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem az az XXXXXL-es:). Egyébként ettõl másztam a falra májusban. Kint dolgoztam a németeknél és trödelmarkton láttam nagy méretû (mert ott többféle is van) gyerkõcutifutit 100 Euróért. Már nyúltam is a zsebembe, hogy 80-ért megvegyem, az asszony meg lebeszélt róla hogy kinõtték azt már. Itthon meg beültettem õket a Decathlonban a fele akkorába és pont passzentos volt.:mad:


Az a 40ezres volt? mert azt mi is néztük, és ránézésre kicsinek tûnt.
Viszont eszembe jutottál, amikor ott voltunk, mert itt próbáltam mezt, sõt vettem is, és nem szorultam bele. :D

#2492
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Akkor jó. Csak nem olyan, amit használt ETZ kerekekbõl szoktak csinyáni, meg szügvasbul?:)

Nem az az XXXXXL-es:). Egyébként ettõl másztam a falra májusban. Kint dolgoztam a németeknél és trödelmarkton láttam nagy méretû (mert ott többféle is van) gyerkõcutifutit 100 Euróért. Már nyúltam is a zsebembe, hogy 80-ért megvegyem, az asszony meg lebeszélt róla hogy kinõtték azt már. Itthon meg beültettem õket a Decathlonban a fele akkorába és pont passzentos volt.:mad:


#2493
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Akkor jó. Csak nem olyan, amit használt ETZ kerekekbõl szoktak csinyáni, meg szügvasbul?:)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2494
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Akkor ovatosan, szevasz, mert nem biztos, hogy beférnek az utánfutiba.

Csak azért kérdem, mert ezek az utánfutók inkább kisebbeknek jók. Legalábbis amit én láttam. Viszont van bennük biztonsági öv.

XXL-es utánfuti;)


#2495
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Alapbol nem allok meg rendornek. Soha a budos eletben nem fog meg a varosban.

Tegnap a fotózás egy kicsit elhúzódott a Dunakanyarban, és Gödön a 2-esen a rendõrök szerettek volna tõlem valamit (gondolom hogy hol a lámpa és a 2-esen tilos binyiglizni, stb...), de nem sikerült nekik:D


#2496
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Akkor ovatosan, szevasz, mert nem biztos, hogy beférnek az utánfutiba.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2497
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Lányom 7 és fél, fiam majdnem 5.


Csak azért kérdem, mert ezek az utánfutók inkább kisebbeknek jók. Legalábbis amit én láttam. Viszont van bennük biztonsági öv.

#2498
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Voti mekkorák a srácok?

Lányom 7 és fél, fiam majdnem 5.


#2499
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Az oldalon fönt van a vasárnapi akció! Direkt a kidölt oszlopnál lesz a találkozó. Csandes bringás demonstráció!!! És jön a Pedál magazin fotózni, meg interjúúúzni! Pénteken reggel, be lesz mondva a Klubrádióban is a felhívás!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2500
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor ez részemrõl családi lesz:) kösz a bátorítást. Bótra meg kiírom: CM miatt zárva:D


Voti mekkorák a srácok?