Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1801
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

En ugyan nem bantok senkit :-) Igazabol csak azt akartam mondani es azt sem neked, hogy utalom a sztereotipiakat. Most mondjam azt, hogy ha nem vagyok esznel mar vagy 10x tort volna ossze suzukis? De lattam en mar mindenfele autoban gyokeret. Evi 20e km vezetek, szal van tapasztalat. S bar meg csak ket eves a jogsim, azert mar kicsit tobb a rutinom, mint sok regebb ota jogsival rendelkezo egyednek. Mellesleg tehetseges is vagyok :-)

A szerényt kihagytad a végén.. :)
Nekem lassan 10 éve van jogsim és 100e fölött már nem számoltam, de tudom, hogy nem vagyok isten és akármikor történhet valami olyan, amire nem készülhet fel az ember. Szóval, úgy próbálok vezetni, hogy ne azon a bizonyos élen táncoljak.. Van akinek messzebb van a határ, van aki meg csak egyszerûen bátor, vagy felelõtlen, vagy hülye.. A jóvezetõ "tudja", hogy mit csinál, a hülye meg csak teszi..
Egyébként a SZTEREOTIPIÁKAT TÉNYLEG HAGYJUK, engem is nagyon idegesít.. Próbálok is nem úgy gondolkodni, bár nem mindig egyszerû.. :)

#1802
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Rob

Kertel Te is BMFT mez? Bazi jo lenne ha elkeszulne addigra, szepen nezne ki a tarsulat :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1803
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ott leszek 09.22-én. csak mondom szólok. ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1804
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

az utóbbi években a családtagjaim baleseteket szenvedtek,fõleg autóban...a másik fél "bimmer"-es volt...és nem kopasz,egybenyakú,meg hasonlók,ó,nem...olyan rendesnek látszóak voltak,mint mondjuk te (bár sose láttalak...),vagy én...s mind ránkkente a balhét...alig tudtunk kikecmeregni belõlük,jött a köv."bimmer"...szintén rendes,jólszituált...
szerinted ezek után mit érezhessek?...és még neked áll feljebb?...
...amúgy nekem a bmw-k közül ez a fajta tetszik a legjobban,ami neked van...meg talán a z3,z4...de amit mostanában jönnek ki...nehezen "barátkozom" meg azokkal...

Igazad van abban, hogy az ember rossz példák alapján könnyebben ítél. De ez egy olyan általánosítás, ami ellen pont mi küzdünk! Van néhány hülye biciklis, de ki issza meg a levét?
Nekem általában audi-sokkal volt a bajom. Akkor most én szeressem a bmw-seket? Illetve ne utáljam õket, vagy mi? Beláthatod, hogy ennek nem sok értelme van, báár tudom, hogy ez inkább érzelmi alapú..

De szerintem bõven túl beszéltük a dolgot.. Sörözzünk egyet közösen és megláthatod, hogy nem minden bmw-s olyan..

#1805
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hogyne :-)

Én még nem igérem biztosan, de ha ugy alakul, mehetek?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1806
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En ugyan nem bantok senkit :-) Igazabol csak azt akartam mondani es azt sem neked, hogy utalom a sztereotipiakat. Most mondjam azt, hogy ha nem vagyok esznel mar vagy 10x tort volna ossze suzukis? De lattam en mar mindenfele autoban gyokeret. Evi 20e km vezetek, szal van tapasztalat. S bar meg csak ket eves a jogsim, azert mar kicsit tobb a rutinom, mint sok regebb ota jogsival rendelkezo egyednek. Mellesleg tehetseges is vagyok :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1807
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Bibic penteken? Ki tart velem?


Én még nem igérem biztosan, de ha ugy alakul, mehetek?

#1808
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Bibic penteken? Ki tart velem?

Én benne vagyok, ha nem ver meg senki.. :) Figyelmeztetek mindenkit, hogy kungfuztam 7 évet! :D Najó, ez régen volt, de akkoris.. :)

/Remélem, otthon minden rendben lesz és nem a levegõbe beszélek, már ami a Bíbicet érinti../

#1809
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bibic penteken? Ki tart velem?

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1810
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

...amúgy nekem a bmw-k közül ez a fajta tetszik a legjobban,ami neked van...meg talán a z3,z4...de amit mostanában jönnek ki...nehezen "barátkozom" meg azokkal...


Én a japán autókat szeretem, és amit a Chris Bangle csinál mostanában az hasonlít a japán kocsikra, már majdnem olyan szép. :-) Szóval nekem bejönnek a kis cápák. :-)

#1811
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
az utóbbi években a családtagjaim baleseteket szenvedtek,fõleg autóban...a másik fél "bimmer"-es volt...és nem kopasz,egybenyakú,meg hasonlók,ó,nem...olyan rendesnek látszóak voltak,mint mondjuk te (bár sose láttalak...),vagy én...s mind ránkkente a balhét...alig tudtunk kikecmeregni belõlük,jött a köv."bimmer"...szintén rendes,jólszituált...
szerinted ezek után mit érezhessek?...és még neked áll feljebb?...
...amúgy nekem a bmw-k közül ez a fajta tetszik a legjobban,ami neked van...meg talán a z3,z4...de amit mostanában jönnek ki...nehezen "barátkozom" meg azokkal...

#1812
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ha már a Bíbicnél tartunk. :)
Szombaton jártam arra este. Sajnos biciklisek nem nagyon voltak, szóval nem is keresgettelek titeket. Viszont eszméletlen mennyire fent volt a Duna. Nagyon hangulatos volt.. :) Mondjuk akkor még nem tetõzött.. Éppen lehetett még tekerni.. 10-15 centi elég lett volna, hogy víz alatt legyen itt-ott az út..

#1813
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nna, látom kár volt megkérdeznem milyen autód van, stb.. Nem gondoltam, hogy ekkora galiba lesz belõle. Bocs..

Pedig én tényleg csak "jókedvre" derítõnek szántam..

(Azért nem veszem magamra az egészet, de azért kár.... Majd egy Bíbices sör mellett kiisszuk, ha lesz még idén, és ott leszünk mindketten.. :) )

#1814
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szemely szerint nem velem? Te a BMW tulajokra mondtad altalaban. Es ha azt mondom, hogy evek ota osszejarok egy 25-30 fos tarsasaggal akikrol tudom, hogy bazi normalisan vezetnek es a nagyreszuk 5-os es 7-es bimmert birtokol akkor, hogy kene magam erezni egy ilyen kijelentes utan?

Azert mert a kopasz, egybenyaku idiotak is foleg BMW-t, Audi-t es Mercedes-t vesznek meg nem barom mindenki akinek ilyen autoja van. Kibaxott sztereotipiak. Ennyi erovel lehetne utalni a suzukisokat is. Igaz, hogy anyameknak az van, de majd utalom oket is.

Szerintem van az idiota sofor es a nem idiota. Es ennek semmi koze ahhoz, hogy mien autoval jar. Sot, van idiota bringas is.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1815
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
:(...most szomorúvá tettél...de mindegy...csinálj,amit akarsz...nem személy szerint veled volt bajom,de ha így gondolod...

#1816
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Bimmert vezetek. Utalhatsz. Sot, ha netan a CM-en talalkozunk kopj is le. Csak mert Bomossel nyomulok. Sot, a BMW forumos barataimat is mind kopjed le es eleve utald oket.

Nna, ki ne bukj már, nem hiszem, hogy bántani akar.. Jelzem, én sem, azért vannak a smiley-ik.. :)
Egyébként engem nem érdekel, ha valaki nem tartja be a szabályokat, ha azzal nem veszélyeztet másokat. Sajnos sok esetben azok az emberek, akik a sebesség korlátot nem tartják be, azok igenis másokat veszélyeztetnek. És itt nem személy szerint rád gondolok, mert van mikor én sem tartom be, csak ésszerû határok között.
Azt viszont nagyon utálom, ha egy vezetõ gyorsan szeret menni, és ledudál, letol, levillog az útról, mert én nem szeretnék gyorshajtani.. Érdekes, hogy ennek külföldön sok helyen megvan a kultúrája. Ha tud leelõz, addig szépen megy a hátad mögött, nyugodtan, kellõ távolságot hagyva. Igaz, az emberek elõ is segítik, hogy a másik elõzni tudjon..
Lehet így is csinálni, meg úgy is.. És akinek nem inge ne vegye magára.. :)

#1817
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Phu, lehet a CM-en a bringások egymást ütik majd?:ubytek:

Al:
Nekem tettccik a gép.

#1818
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bimmert vezetek. Utalhatsz. Sot, ha netan a CM-en talalkozunk kopj is le. Csak mert Bomossel nyomulok. Sot, a BMW forumos barataimat is mind kopjed le es eleve utald oket.

...opsz...akkor engem se bánts,ha megkérhetlek....meg a családom...fúú,hogy utálom a bömösöket..azon belül is az 5-ös,7-es sorozatúakat...a 3-ast is,de ...autó maga lehet,hogy jó,meg minden,de aki vezeti...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1819
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nem azert imadom, hogy torjem. En sosem mondtam, hogy idiotan vezetek csak azt, hogy gyorsan es tulzottan nem erdekel pl. a piros karikas tabla. A benne talalhato szamot ajanlasnak fogom fel.

Nna, sehol egy törés? Lehet, hogy mégsem vezetsz úgy,mint egy .....? :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1820
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
...opsz...akkor engem se bánts,ha megkérhetlek....meg a családom...fúú,hogy utálom a bömösöket..azon belül is az 5-ös,7-es sorozatúakat...a 3-ast is,de ...autó maga lehet,hogy jó,meg minden,de aki vezeti...