Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1741
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Pénteken Bíbic?


Lehet, pénteken jönne a párom is . Nem gáz ha ketten megyünk?

#1742
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

halljatok...
vitorlazzatok mar at a kellyses topicba lecci :]

Már átmentünk. :) Hiányzunk, vagy mivan?

Pénteken Bíbic?

#1743
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
halljatok...
vitorlazzatok mar at a kellyses topicba lecci :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#1744
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Amit igértem hamarosan a Kellys topicban.;)

#1745
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

És milyen típus volt? Én a Bíbic környékén találkoztam egy Kelly's-essel. Talán Magnus volt, csak a színeit láttam..
Még jó, hogy itt senki nem küld át minket a Kelly's-es topikba.. :) Eddig... :D


ok, a Kelly's topikban válaszolok. :)
Azért illik ide egy kicsit, mert végignéztem a blogot, és nagyon sok képet küldött, pl. az Árpádfejedelem útjáról is azt a vicceset a lámpával. :)

#1746
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ma találkoztam egy Kelly's-es sráccal az Orcy térnél. Szerintem szokott küldeni képet a bringautas blogra, legalábbis a neve ismerõs volt.

És milyen típus volt? Én a Bíbic környékén találkoztam egy Kelly's-essel. Talán Magnus volt, csak a színeit láttam..
Még jó, hogy itt senki nem küld át minket a Kelly's-es topikba.. :) Eddig... :D

#1747
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Ma találkoztam egy Kelly's-es sráccal az Orcy térnél. Szerintem szokott küldeni képet a bringautas blogra, legalábbis a neve ismerõs volt.

#1748
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mosma ilyenem is van :-) Gyonyoruseges a Crux-om.


Elsõre csak kis piros ikszet láttam, de most már láttam, nagyon szép. :)

#1749
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mosma ilyenem is van :-) Gyonyoruseges a Crux-om.

Feltöltött kép

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1750
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

A szekrények nálunk sem fértek a liftbe. Anyósomnak vannak kellemes 40-50 éves szekrényei, amik még fából vannak. Szerették nagyon a szállítók. :)

Ja-ja.. A lifteket direkt úgy készítik, hogy semmi nen férjen el rendesen benne.. :) Ahol régebben laktam ott volt lift, de a biciklik nem igazán fértek be, és mivel a nõcének sok volt a 15 kiló, így 3 emeletet a két bringával tettem meg minden tekerés után. Kellemes volt.. :)

#1751
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nálunk meg semmilyen lift sincs, ami egyébként nem is hiányzik, de amikor a kanapét, meg a könyvszekrényt cipelte Stiggs meg a papája, az kemény volt. Szegények, majdnem megszakadtak. Én is sok mindent felhurcoltam, de a sok kisebb az nem olyan gáz mint az egy-két dögnehéz cucc.

A szekrények nálunk sem fértek a liftbe. Anyósomnak vannak kellemes 40-50 éves szekrényei, amik még fából vannak. Szerették nagyon a szállítók. :)

#1752
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Ja igen, ti kettõbõl egybe költöztetek. Nekünk nagy szerencsétlenségre 2 hónap átmeneti hely volt, szóval mi egy helyrõl kettõbe mentünk (legalábbis a könyvek ). Nekünk nem tudom mennyi könyv volt csak banános dobozban számolva.. :D Abból 8-10 körül volt..
Sajnos nekem is muszáj volt bejönnöm. Vicces is volt. Olyan izomlázam volt, hogy reggel nem tudtam felülni az ágyban, szóval inkább legurultam róla.. :D


Hát, a banános doboz mértékegységet mint olyat, nem ismerem, de az átmenettel együtt jó kis szívás lehetett!! :D Igen, gyakorlatilag kettõbõl egybe, de az én cuccaim többsége be volt dobozolva anyuéknál. Persze könyvek kivételével, azzal volt a legtöbb gond. Meg persze a feszültség, hogy el fognak-e ezek férni egyáltalán valahol??? :scared: Aztán végül igen. Ami mégse, az marad dobozban.

#1753
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szeretem, hogy konstruktiv vagy :-)

Jó. Tehát hívjuk fel Kutyáékat és mondjuk meg nekik, hogy péntek este jönnek bibicbe velünk együtt, vagy igen. :) Megdumáltuk. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1754
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Nekünk jó volt. A 8.-ról a 9.-re költöztünk. Csak nem ugyanabba a házba, hanem 6 lépcsõházzal arrébb. Itt nagyon pici lift van. Öten alig férünk bele.


Nálunk meg semmilyen lift sincs, ami egyébként nem is hiányzik, de amikor a kanapét, meg a könyvszekrényt cipelte Stiggs meg a papája, az kemény volt. Szegények, majdnem megszakadtak. Én is sok mindent felhurcoltam, de a sok kisebb az nem olyan gáz mint az egy-két dögnehéz cucc.

#1755
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Mi "csak" a másodikra költöztünk fel (ötödikrõl ill. földszintrõl le) de csak az én könyveim full megtöltenek egy 80*202 cm-es könyvszekrényt! (tehát a ruhákról, használati- és dísztárgyakról, cédékrõl, a homok- és talajgyûjteményemrõl még szó sem volt!! :) ) Ami azt illeti, nekünk is maradnak dobozok, mert képtelenség mindent kipakolni, meg felesleges is. Mi három napig keményen húztuk az igát, de hétfõn muszáj volt felkelni és bejönni dolgozni, pedig fájt, elhiheted!!

Ja igen, ti kettõbõl egybe költöztetek. Nekünk nagy szerencsétlenségre 2 hónap átmeneti hely volt, szóval mi egy helyrõl kettõbe mentünk (legalábbis a könyvek :) ). Nekünk nem tudom mennyi könyv volt csak banános dobozban számolva.. :D Abból 8-10 körül volt..
Sajnos nekem is muszáj volt bejönnöm. Vicces is volt. Olyan izomlázam volt, hogy reggel nem tudtam felülni az ágyban, szóval inkább legurultam róla.. :D

#1756
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Nem referalsz, hanem holnap azt mondod, hogy jottok mind es pentek 20:00 bibic :-) Oda mar szeeeep uj LX tarcsafekkel erkezem. Az enyim a legszebb Crux az orszagban :-)


Jó. Tehát hívjuk fel Kutyáékat és mondjuk meg nekik, hogy péntek este jönnek bibicbe velünk együtt, vagy igen. :) Megdumáltuk. :)

#1757
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Én már nagyon régen költöztem oda ahol most lakom, de még mindig van dobozolt cucc.. :)

Az elsõ nagy költözésnél 3 napig nem bírtam lábra állni.. :) Nagy szintek, a harmadikról kellett levinni mindent és nem volt lift. Kb 40-szer jártam meg föl le..


Mi "csak" a másodikra költöztünk fel (ötödikrõl ill. földszintrõl le) de csak az én könyveim full megtöltenek egy 80*202 cm-es könyvszekrényt! (tehát a ruhákról, használati- és dísztárgyakról, cédékrõl, a homok- és talajgyûjteményemrõl még szó sem volt!! :) ) Ami azt illeti, nekünk is maradnak dobozok, mert képtelenség mindent kipakolni, meg felesleges is. Mi három napig keményen húztuk az igát, de hétfõn muszáj volt felkelni és bejönni dolgozni, pedig fájt, elhiheted!!

#1758
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Én már nagyon régen költöztem oda ahol most lakom, de még mindig van dobozolt cucc.. :)

Az elsõ nagy költözésnél 3 napig nem bírtam lábra állni.. :) Nagy szintek, a harmadikról kellett levinni mindent és nem volt lift. Kb 40-szer jártam meg föl le..


Nekünk jó volt. A 8.-ról a 9.-re költöztünk. Csak nem ugyanabba a házba, hanem 6 lépcsõházzal arrébb. Itt nagyon pici lift van. Öten alig férünk bele.

#1759
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ne is mondd... életem elsõ igazi, nagy, brutális költözködése. A sok doboz, meg az újságpapírba csomagolt életem... :scared: De most már jó. Nagyon jó. :)


Átérzem a helyzetet. :)

#1760
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nem referalsz, hanem holnap azt mondod, hogy jottok mind es pentek 20:00 bibic :-) Oda mar szeeeep uj LX tarcsafekkel erkezem. Az enyim a legszebb Crux az orszagban :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak