Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1061
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts

Azért durva hogy az agymosás annyira hatékony az országban hogy ti ezen kattogtok, és fostok hogy valaki majd megcsinálja veletek.
És egyetértek al druszámmal hogy a provokációt ott nem szabad felvenni.
Nem valami kibaszott népfelkelésre megyünk:cry:

Dig nem azért, de ahogy ismerjük a magyar népet képesek rá, hogy megtegyék. Egyébbként jobb félni mint megijedni, szokták mondani.
CM-en provokációra nem reagálni és nem kell provokálni az autósokat sem!
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1062
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Biztos lesz néhány hülye, aki megcsinálja.
Elõre szólok: Mindenki készüljön fel a CMre, mert lehet lesz olyan hülye aki provokálni fogja a felvonulókat. Nagyon vigyázzatok magatokra és egymásra. És ha meglátjátok a két idiótát vasrudakat elõ és roham bicajjal ellenük!!!!

Az biztos hogy a hétvégére tervezett tekeréseimet mellõzni fogom. Már csak attól félek hogy a bátyámon valameik idióta kipróbálja miközbe jön hazafele a munkából :( Ha valami történik a bátyámmal, elkapom mind2õt és agyonverem õket az biztos!!!!


Azért nem kellene lesüllyedni az õ szintjükre. Én akkor is elégtételt éreznék, ha a dugóban állna, én meg simán eltekernék mellette a kerékpárúton.

Emiatt kár hanyagolni a bringázást. Hülyék eddig is voltak, ezután is lesznek, a nagyobb részük szerintem annyira nem érzi az ügyet sajátjának, hogy egy bringás láttán eszébe jusson mit is tanácsolt a két megaidióta. Ha meg mégis eszükbe jut, mire elõkaparják a neuronjaik hiányos hálójából a pontos instrukciókat, addigra te már rég hetedhét határon túl jársz.

#1063
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Azért durva hogy az agymosás annyira hatékony az országban hogy ti ezen kattogtok, és fostok hogy valaki majd megcsinálja veletek.
És egyetértek al druszámmal hogy a provokációt ott nem szabad felvenni.
Nem valami kibaszott népfelkelésre megyünk:cry:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1064
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ez fontos. CM-en a provokaciot nem felvenni!!!

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1065
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts

Hát, kérem, ez itt a legalja. Eddig se voltam túl nagy véleménnyel Boros-Bocskorékról, de nem gondoltam, hogy ennyire mélyre tudnak alászállni. Magyarország ennyit érdemel? Kíváncsian várom az egyébként harcos jogvédõk és ombucmanók harsogó tiltakozását a bringásirtó ötletre. Lányok, fiúk, vigyázzon mindenki magára, nehogy valaki felbuzduljon Borosék ötletein és elkezdje megvalósítani az utakon... :(


Biztos lesz néhány hülye, aki megcsinálja.
Elõre szólok: Mindenki készüljön fel a CMre, mert lehet lesz olyan hülye aki provokálni fogja a felvonulókat. Nagyon vigyázzatok magatokra és egymásra. És ha meglátjátok a két idiótát vasrudakat elõ és roham bicajjal ellenük!!!!

Az biztos hogy a hétvégére tervezett tekeréseimet mellõzni fogom. Már csak attól félek hogy a bátyámon valameik idióta kipróbálja miközbe jön hazafele a munkából :( Ha valami történik a bátyámmal, elkapom mind2õt és agyonverem õket az biztos!!!!
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1066
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Abbol csunya verekedesek lesznek a varosban...

Hát, kérem, ez itt a legalja. Eddig se voltam túl nagy véleménnyel Boros-Bocskorékról, de nem gondoltam, hogy ennyire mélyre tudnak alászállni. Magyarország ennyit érdemel? Kíváncsian várom az egyébként harcos jogvédõk és ombucmanók harsogó tiltakozását a bringásirtó ötletre. Lányok, fiúk, vigyázzon mindenki magára, nehogy valaki felbuzduljon Borosék ötletein és elkezdje megvalósítani az utakon... :(


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1067
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
Nah csak egyszer jõjjenek Nyíregyre. Átadok nekik 1 díjat amit a világ két legnagyobb seggfeje érdemel meg. 1 kuka, teli rothadó szeméttel, az oldalára írva: ennyit ér a dumátok! Természetesen bicajjal mennék, hogy megmutassam hogy vagyunk.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1068
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Hát, kérem, ez itt a legalja. Eddig se voltam túl nagy véleménnyel Boros-Bocskorékról, de nem gondoltam, hogy ennyire mélyre tudnak alászállni. Magyarország ennyit érdemel? Kíváncsian várom az egyébként harcos jogvédõk és ombucmanók harsogó tiltakozását a bringásirtó ötletre. Lányok, fiúk, vigyázzon mindenki magára, nehogy valaki felbuzduljon Borosék ötletein és elkezdje megvalósítani az utakon... :(

#1069
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
sajnmos igazad van.
de gazdagék mindent mondhatnak, nyilvánosan is
hiába, nagyorrúnak áll a világ.

#1070
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
Eddig tiszteltem és szerettem õket hallgatni, erre itt van ez:mad: elõre bocsánat de most nagyon ki fogok magamból kelni. Ekkora két balfasz szarlámát mint ez a boros a genyládák király és bocskor a felnyalthajú majomparádé. Hogy mondhatnak ilyet 1 országos rádióban:
Egy metropoliszban nincs helye biciklinek." (ha jól tudom minden ország metropoliszában vannak biciklisek (köztük futárok, munkába járók) és számuk rohamosan nõ, mert tudják hogy bicajjal messzebre jutnak a csúcsforgalomban mint az olyan autóbuzik mint boros és bocskor, akiknek a seggükhöz nõt az audi ülése)
"üssünk meg egy biciklistát - elég, ha kiteszed a kezed" (megnézném hogy 120nál kiteszi a kezét, nemcsak megöli a biciklist hanem a saját karját is leszakítaná)
"Tudod mit csinálnék egy biciklistával? Bezárnám a garázsomba és elindítanám az autóm motorját" (ha jól tudom ez fasiszta módszernek minõsül és ezzel meg is mutatták hogy õk utálják a "kisebbséget" (a biciklist) és a kisebbség üldözését tiltja a magyar alkotmány!)
"vagy feszíts ki egy drótot" (ezzel már próbálkoztak a közteresek is néhány helyen)

Szóval ez a megnyilatkozás amit õk tettek az nemcsak sértõ, hanem egyenesen üldöztetés! Na az biztos hogy pár napig nem ülök bicajra mert néhány paraszt biztos megtenné! :scared: Utólag is elnézést kérek a trágár megnyilatkozásomért, de erre csak ezt tudtam mondani. Az biztos hogy írni kell ebben az ügyben az illetékeseknek. Remélhetõleg õk megteszik a fontos lépéseket.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1071
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
ORTT-nél nézzétek meg a hivatalos formulát..elõbb kéne a sláger rádiónak írni, és utána van egy forma nyomtatvány ortt.hu-n...
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#1072
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts

ma reggel volt: a borosbocskor mondta
http://gyik.freeblog...gyik.htm#864558

én is megadom az engedélyt szemen-,szájon-, illetve gyomronrúgásra, ki hol éri üsse mind2t


a következõ ment az panasz@ortt.hu -ra (szerintetek jó? vagy lehet még irni vmit?..még nem küldtem el)

Panaszt szeretnék tenni egy a ma reggel(2005.szep.20) elhangzó rádiómûsor tartalma ellen. A Sláger rádió Boros-Bochkor féle mûsorában a következõ mondatok hangzottak el az európai autómentes nap alkalmából tartandó kerékpáros felvonulással kapcsolatban:

"Egy metropoliszban nincs helye biciklinek."
"üssünk meg egy biciklistát - elég, ha kiteszed a kezed"
"Tudod mit csinálnék egy biciklistával? Bezárnám a garázsomba és elindítanám az autóm motorját"
"vagy feszíts ki egy drótot"

Nem ezt nevezik gyûlöletbeszédnek vagy uszításnak?? Nem az én dolgom eldönteni, de az biztos, hogy ezzel sok embernek esett rosszul, finoman fogalmazva.

Tisztelettel
Varga Dávid


nem lehetne esetleg az index.hu, es/vagy az origo.hu nak is irni?
Van állásom...:bananadan

#1073
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Vannak olyanok is, akik értik, miért van a CM.


A szegényember, a drótszamár és a nagyváros

Ezt érdemes volt elolvasni! Köszönöm!

#1074
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Ha minden igaz, akkor ez a bumeráng üzenõfalára visz. (De csak úgy lehet hozzászólni, ha regel az ember. )
Ha nem, akkor irány a www.slagerradio.hu és a bal felsõ sarokban ott a bumaráng menü.

#1075
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Vannak olyanok is, akik értik, miért van a CM.


A szegényember, a drótszamár és a nagyváros

#1076
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
terjesszétek h mi történt, ne hagyjuk annyiban h irunk pár mélt...én már az összes általam ismert bicós forumra elküldtem de ez nem elég, ti is nymomjátok.

esetleg csütörtökön a sláger elé is szervezhetnénk CM-t, egy tiltakozó demot!!!!

#1077
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Ezzel tényleg csak az a baj hogy, OK hülyék tapló állatok, ugyanakkor egy vagon balfék hallgatja és mostantol tök jó poén lesz átgázolni egy bringáson, fellökni, kifeszíteni zongorahúrt nyakmagasságban, esetleg bringást elgázositani az otthoni garázsban.
Ne becsüljétek le a hülyék fölötti hatalmukat...És irjatok levelet ORTT-set, meg Bumerángosat...
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#1078
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
régen, tényleg régen, még viccesek is voltak.. úgyemléxem, bár akkor ugye én is fiatalabb voltam jóval....
na midn1
túllépve.
lolidióták.

#1079
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
eddig se szerettem õket
paraszt mind a kettõ

#1080
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
nagyon remélem bekerülnek oda igen.
jó lenne az arcukba röhögni.lol.