Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1041
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
úgy látszik nekik kellet mert biztos kevesen hallgatják õket autózás közbe és ezért mondtak ilyeneket. egyébbként ezzel a kijelentésükkel lehet hogy évekkel visszavetik az eddig elért dolgokat.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1042
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Ez az egész csak a provokációra volt jó. Amúgy is ingerszegény országban élünk. Csönd, béke, nyugalom honol kicsiny országunkba. Mindenki szeret minket, bicikliseket. Tényleg kellett most ez a faszkodás...
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1043
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
miélrt törölnék.
és igen.
meg az egész családja, inteligens nõjével együtt

#1044
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Kripta Rádiónak mi a frekije Bp-en? Kíváncsi vagyok, hogy holnap lesz-e vmi visszhangja a "jó poénnak"....

Amúgy Bochkor beszólására a reakcióm (lehet, hogy törölni fogják): Remélem az anyja ül a biciklin és õ is bent marad a garázsban....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1045
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
jó a kép csak kéne mindkettõnek a szájába 1-1 jó hosszú fûszál+ 1 kis trágya a ruhájukra és megjelenne az igazi énjük :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1046
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
csak ezeknek az idiótáknak nem jut el az agyukig(nincs nekik)
hogy minél jobban szabogatnak valakit, azok annál jobban összetartanak.
tehát ez nekik jó nem lehet...
csak mivel nem gondolkodnak, ez nem jut el az agyukig
blõõõõõõõõõõõõõ

amúgy jó kép:-D
ezt szeretem a netben
történik valami reggel, estére már több ezer posttal, képpel és mindennel tele...
az is tud róla aki nem, kivéve persze azokat, akik ...
áhh...:-)

#1047
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
hazafelé jutott eszembe... Kukk a bringaoldalra :-))))))

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#1048
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Aki ezt népfelkelésként éli meg annak valami kurva nagy gáz van az életével:rolleyes:
Nekem is szólnak be sokat mint fentebb írtam, de nem érdekel, a beszólogatáson nem segít a CM csak rátesz még egy lapáttal, a CM másra való..


Jóhogy!! Teli van a város frusztrált, aberrált kétlábú-négykerekûvel, akiknek merõ gáz az élete. Nem is a beszólással van a baj, hanem a kis híján elcsapással, leszorítással, satöbbi. A beszólásról meg csak annyit, próbáld ki a következõ receptet: adott szituban 55 kg-s csaj vagy, térdgatyó, mez, sisak, szemüveg, nulla kihívó viselkedés, tekersz a Gergely utcában, Kõbányán. Melléd ér egy klasszikus szakadt piros Lada, és a benne ülõk elkezdenek beszólni. Aztán jönnek közvetlenül melletted hússzal tovább és beszólnak, tovább, folyamatosan. Nem vagyok egy beszari csaj, de nagyon vártam, hogy kiérjek a bringaúthoz. Végül egy útfelbontásnál szakadtak le rólam, ahol egy bobcattel jómunkásemberek dolgoztak, na odáig már nem mertek követni. Hiába tudtam, hogy frusztráltak és primitívek, akkor, ott, nem sokat segített ez a tudat. :(

#1049
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szemely szerint nyakon fogom baszni akirol latom, hogy provokal. Nem lesz rajtam rendezoi polo, de ez semmiben nem akadalyoz meg. Nem fogom engedni, hogy a sok normalis bringassal kibaxon nehany agyilag alultaplalt egysejtu aki kozenk keveredik.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1050
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Nah ,ezen a Kripta Rádiós szitun fölb*sztam az agyam. Eddig is utáltam õket, de most aztán... Megyünk holnap az épület elé? :D
Amúgy érdekes, de nincs a neten a leadott anyag...
A CMen meg sztem most különösen figyelni kell, nehogy vmi komolyabb autós-biciklis affair legyen. Sajnos tudok néhány emberrõl akik direkt azért mennek ki, hogy feszültség legyen. Remélem azok többen lesznek, akik ezt meg fogják akadályozni....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1051
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts

En ugy latom, a CM csak arra jo, hogy megmutassa a tomegunket, hogy vagyunk, hogy szamolni kell velunk. Aztan ezt evrol-evre meg kell mutatni. Es akkor le fognak ulni a kerekparos szervezetekkel, ahogy most a bajcsin levo bringa ut miatt es talan lesz bringa ut, stb. De a CM-nek csak a figyelemfelkeltes lehet celja. Legalabbis en igy gondolom es ezert leszek ott.

a CM-nek ténleg csak ez a célja csak néhányan nem értik meg és ilyeneket mondanak, mint a két idióta az éterben.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1052
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

En ugy latom, a CM csak arra jo, hogy megmutassa a tomegunket, hogy vagyunk, hogy szamolni kell velunk. Aztan ezt evrol-evre meg kell mutatni. Es akkor le fognak ulni, ahogy most a bajcsin levo bringa ut miatt. De a CM-nek csak a figyelemfelkeltes lehet celja. Legalabbis en igy gondolom es ezert leszek ott.


Igen a figyelemfelkeltés, pontosan.
És nem az autósoknak szól, vagy ha nekik akkor szimplán annyi az üzenet hogy kapd be.
A figyelemfelkeltés a "fentieknek" szól.
Tegyenek valamit.
És én pont azért leszek ott mint Te, többek között.
A másik a hangulat..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1053
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
és reménykedni hogy ha lesz valami akkor utol tudjuk érni.
mert rádióban nem fognak módostani.. csak élõben lehet elõadni a delikvens szarháziaknak.

#1054
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
En ugy latom, a CM csak arra jo, hogy megmutassa a tomegunket, hogy vagyunk, hogy szamolni kell velunk. Aztan ezt evrol-evre meg kell mutatni. Es akkor le fognak ulni a kerekparos szervezetekkel, ahogy most a bajcsin levo bringa ut miatt es talan lesz bringa ut, stb. De a CM-nek csak a figyelemfelkeltes lehet celja. Legalabbis en igy gondolom es ezert leszek ott.

Aki ezt népfelkelésként éli meg annak valami kurva nagy gáz van az életével:rolleyes:
Nekem is szólnak be sokat mint fentebb írtam, de nem érdekel, a beszólogatáson nem segít a CM csak rátesz még egy lapáttal, a CM másra való..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1055
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
1 a lényeg: Vigyázzni az elkövetkezõ napokban egymásra és jobban odafigyelni ha autós jön.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1056
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Dig, szerintem teljes joggal tartunk a felhergelt agyatlan autósoktól. Uszítás nélkül és épp elegen húzzák rá a kormányt a bringásokra és okoznak balesetet. Ha pedig épp nem a bringások, hanem a lápi burkusok elgázosítására törekedne valaki, az köztudottan és deklaráltan csúnya dolog, és egy lápi burkus élete pont annyit ér mint bármelyik bringásé. Egyébként meg sokan igenis "kibaszott népfelkelésnek" élik meg a CM-et...


Aki ezt népfelkelésként éli meg annak valami kurva nagy gáz van az életével:rolleyes:
Nekem is szólnak be sokat mint fentebb írtam, de nem érdekel, a beszólogatáson nem segít a CM csak rátesz még egy lapáttal, a CM másra való..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1057
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
én meg autos is vagyok.. és nemértem mi ez a fasság.
meg ez a két nagyorru köcsög mit lázit.
és ha valaki megteszi az utána meg fogja kapni a magáét!
mert dugûban könnyû utánamenni vkinek és kiszedni a gépbõl...
és ez meg nem uszitás.
ez egyszerû életbenmaradás.

#1058
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Azért durva hogy az agymosás annyira hatékony az országban hogy ti ezen kattogtok, és fostok hogy valaki majd megcsinálja veletek.
És egyetértek al druszámmal hogy a provokációt ott nem szabad felvenni.
Nem valami kibaszott népfelkelésre megyünk:cry:


Dig, szerintem teljes joggal tartunk a felhergelt agyatlan autósoktól. Uszítás nélkül és épp elegen húzzák rá a kormányt a bringásokra és okoznak balesetet. Ha pedig épp nem a bringások, hanem a lápi burkusok elgázosítására törekedne valaki, az köztudottan és deklaráltan csúnya dolog, és egy lápi burkus élete pont annyit ér mint bármelyik bringásé. Egyébként meg sokan igenis "kibaszott népfelkelésnek" élik meg a CM-et...

#1059
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ja:\
áhh
élõben kléne elkapni õket
és elmagyarázni.
grrr
idióták.

#1060
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Én ismerem a "magyar népet" és pont ezért nem fosok ettõl.
Nagy a pofa jár a száj de tenni nagyon ritkán tesznek valamit.
Havonta minimum 10* beszólnak, extrém esetekben elémállnak bringázás közben, de leszarom, visszaszólok vagy kiröhögöm.
Egy csóka akart még csak lekönyökölni de nem tûnt fel neki hogy protektor volt rajtam.;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.