Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#721
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Én is voltam, de egy ismerõsömet is magammal hoztam és munka miatt kicsit késtünk. Telefon számot senkitõl sem kértem, így már nem találtalak meg titeket.
Azt nem tudom, hogy ez bejátszott-e (mármint, hogy nem veletek voltam.. :) ), de nekem a tavaszi jobban bejött. Talán azért mert ennek nem volt vége. Miért kellett feloszlatni? Mindenfélre "hülyeségt" mondtak a végén a hangosbemondóba. Az egész út éjfélog le volt zárva, kit zavartunk? Áá, na mindegy, tudom, hogy nem fértünk volna el, de olyan jó lett volna egy velõtrázó üvöltõs bicikli emelés a hatalmas tömeggel, így maradt kicsi üvöltés, és 20 ember emelt kb.
De írtózatosan sokan voltunk és ez klassz! :)


Az enyém sem volt meg? Én kerestelek, de nem láttam Kelly's-t, így azt hittem valamiért nem jöttél. :(

#722
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

A szemét hírtv azt mondta h káosz volt, meg a mentõk nem tudtak elmenni. Minden mentõt elengedtünk azonnal, és látványosabb autósorok voltak tavasszal sztem.
Az viszont meglepett, hogy a videójukon mondja a riporter hogy rengetegen vannak a bringások még mindig rengetegen jönnek. A pláne az hogy a képeken tök világos volt és már a gellért szobor alatt volt a nép, a haverokkal meg már a deákra sötétben érkeztünk és kb a menet közepén voltunk.

Akik párszáz fõs felvonuláson voltak, ne bánkódjanak, inkább legyenek büszkék, hogy bár kevesen voltak de õk ott voltak és náluk is volt felvonulás!


Mert ott rádióinterjú volt, és csak egy vágóképet ismételgettek folyton.

#723
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts
Megpróbáltam a láger rádió home lapjáról kimásolni a két gyaloggyík "gondolatait". Nem sikerült, lefagyott a gépem (nagyon ritka esemény), úgy néz ki, már ez se bírja elviselni az abnormálisokat... :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#724
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts

Jó volt ismét naggyon! Bár tavasszal több emelés volt, és kicsit benéztem a végét... De az örök vigyor végig fenn volt a képemen és sokmindenkivel találkozás és hazafelé a palacsintázóban ingyen kajálhattunk bradával :) szóval remek volt minden!

De mindenkitõl szeretnék elnézést kérni, akiket zavartak a különbözõ hanghatásaim, vhogyan csak úgy jöttek és ma duplán :) puszi a fõszenvedõnek: Jorus


Ugyan már Zsú! Kellettek azok a hanghatások (akusztikus póráz)! Bármelyik dallamkürtöt lemosnád...;) Amúgy nagyon jó buli volt, csak kár hogy sietnem kellett haza... Na mindegy... A következõre hozom az asszonyt és nem kell korán borítani. :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#725
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
az autósorok elég rendesen fílingesek voltak. ti sztem nem láttátok, de mi az erzsébet híd mellett lementünk a lépcsön, levágva a felüljárót
iszonyat fless volt hogy mindenki nyitott kocsiajtokkal szenved, olyan volt mint egy NDK filmben:D
nekem tetszett
és ha ennyien voltunk, vagy legalább a felén.. megmutattuk hogy VAN helye a biciklinek egy metropoliszban, és igenis, még bicikliutat!!

(üzenem annak az outisnak akit majnem elkúrtam az andrássyn, hogy magyarországon jobboldalt közlekedünk, értelemszerüen neki a túloldal a jobb)

#726
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Képet akinek van.:cry:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#727
Marci_DSG

Marci_DSG

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Nekem is valahogy jobban bejött az áprilisi.. de azért ez a mai is nagyon jó volt.. légkürt szinte a végéig bírta.. pedig a teli palackkal azért elég sokszor próbáltam fokozni a hangulatot!
A végén én sem értettem igy utólag, hogy miért volt az a feloszlatás.. Mindenesetre mi még maradtunk. Volt aki zenélt, volt aki bringó hintóval állt meg az Andrássy közepén. Sõt! Engem még meg is interjúvoltak.. :) Mi maratunk a legvégéig beszélgetni, és odajöttek, megkérdeztek minket a véleményünkrõl. Holnap elvileg az aktivban benne leszünk.. Nemtom, talán az én dumámból is bevágnak egy két mondatot.. :)

Ja, és a végén, mikor Hösökhöz odaértünk elöször senki nem emelt.. a hangosba meg már be be mondogatták,hogy jó volt, menjetek mostmár haza..
Nem akarok beképzeltnek tünni, de az elsõ igazi emelést én inditottam el! Bringa fel, és üvöltés..-bejött. Gondolom mindenkiben benne volt,hogy emelni kéne, de valahogy senki nem akart az élre állni.. :D
SportForever

"Jobb egy jó kerékpár, mint egy rossz motor. . ." - nem én mondtam! :)

#728
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Én is voltam, de egy ismerõsömet is magammal hoztam és munka miatt kicsit késtünk. Telefon számot senkitõl sem kértem, így már nem találtalak meg titeket.
Azt nem tudom, hogy ez bejátszott-e (mármint, hogy nem veletek voltam.. :) ), de nekem a tavaszi jobban bejött. Talán azért mert ennek nem volt vége. Miért kellett feloszlatni? Mindenfélre "hülyeségt" mondtak a végén a hangosbemondóba. Az egész út éjfélog le volt zárva, kit zavartunk? Áá, na mindegy, tudom, hogy nem fértünk volna el, de olyan jó lett volna egy velõtrázó üvöltõs bicikli emelés a hatalmas tömeggel, így maradt kicsi üvöltés, és 20 ember emelt kb.
De írtózatosan sokan voltunk és ez klassz! :)

#729
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Az idei Autómentes Napon is megrendezték Önök a Critical Mass Budapest biciklis felvonulást. 19 óra 30-kor a felvonuló biciklisták sorának eleje már visszaérkezett a Felvonulási térre, az utolsó biciklisták pedig éppen ekkor hagyták el a teljes egészében lezárt Kossuth Lajos utcát az Erzsébet-híd irányában. 20 órakor érkezett a felvonulás vége a Moszkva térre. A Nagykörutat 20 óra 30 perckor adták át ismét az autóforgalomnak, amelyben hatalmas torlódások keletkeztek.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#730
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
és még énis voltam :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#731
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http://www.origo.hu/...olviseltek.html

#732
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Tanulsag? A kovetkezon nagyobb kort kell menni, mert nem ferunk el :)

hátezkész...erre sztem senki nem számított:D:D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#733
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A szemét hírtv azt mondta h káosz volt, meg a mentõk nem tudtak elmenni. Minden mentõt elengedtünk azonnal, és látványosabb autósorok voltak tavasszal sztem.
Az viszont meglepett, hogy a videójukon mondja a riporter hogy rengetegen vannak a bringások még mindig rengetegen jönnek. A pláne az hogy a képeken tök világos volt és már a gellért szobor alatt volt a nép, a haverokkal meg már a deákra sötétben érkeztünk és kb a menet közepén voltunk.

Akik párszáz fõs felvonuláson voltak, ne bánkódjanak, inkább legyenek büszkék, hogy bár kevesen voltak de õk ott voltak és náluk is volt felvonulás!

#734
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég

A rendorseg es az RTL klub szerint is 24e. Amugy az elozon volt 10e es akkor egiyk hidon eleje, masikon a vege. Most az oktgonnal talalkoztak es az eljenek meg kellett varni mig elvonul a vege. Akkor szerinted kinek van igaza? :)


hátezkész...erre sztem senki nem számított:D:D

#735
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ja es hallottam motorosokat beszelgetni mikor eppen alltunk valahol. Azt mondja az egyik: "Meg, hogy egy metropoliszban nincs helye a kerekparnak. Mennyien vannak mar?" Es akkor meg csak mi ertunk oda, a nagyja meg hatravolt a tomegnek :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#736
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég
ehhe...na megjöttem én is...személy szerint nekem az áprilisi jobban bejött...nem is tom mért...talán jobb lelkiállapotban voltam akkor vagymi...namindegy...fasza volt, hogy viszonylag keveset álltunk egyhelyben szerencsétlenkedve, meg a többi közlekedõ is kultúráltan viselkedett...már amennyit én láttam...az viszont furcsa volt, hogy rengeteg rendezõrõl az volt a benyomásom, hogy ha leteker mondjuk 200 kmt évente, már sokat mondok...operánál kurvajó volt, ahogy álltak a teraszon az emberek:D

ha pedig ez a 24.000 fõ igaz...anyááááám

#737
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
"Rendõri becslések szerint Budapesten huszonnégyezer, Debrecenben több száz biciklista vonult fel az Autómentes napon rendezett Critical Mass rendezvényen. A nap folyamán sokan választották az autó helyett a tömegközlekedést."
Forras: http://www.nol.hu/

A rendorseg es az RTL klub szerint is 24e. Amugy az elozon volt 10e es akkor egiyk hidon eleje, masikon a vege. Most az oktgonnal talalkoztak es az eljenek meg kellett varni mig elvonul a vege. Akkor szerinted kinek van igaza? :)

24000? Hol olvastad/hallottad? Amiket neten láttam ott pont a fele volt írva, de remélem neked van oigazad!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#738
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
24000? Hol olvastad/hallottad? Amiket neten láttam ott pont a fele volt írva, de remélem neked van oigazad!

#739
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
24k
úristen :) tökjó!
aszittem kevesebben voltunk.. de nem

#740
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nekem is pusziiiit. Sikitozo lany :)

Zolle! Hol voltál???
Én lépten-nyomon esõ-kelõ arcokat láttam...
tolerancia? ismered?
puszi


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak