Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#701
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

img244.imageshack.us/img244/4765/img18872ui.jpg


Ez itt Kutyanyúl :D Örülni fog neki!
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#702
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Igen, én is akartam mondani Petrának. :-))


Na kinek van a legjobb meze? :D
Hello emberek! Nagyon jó volt, csak én már azt se tudtam, hol vagyok, úgy szétszakadt a menet.
A végén az össznép emelést is buktuk, úgyhogy külön emeltünk, nem baj, lényeg, hogy megvolt :)
Amin megdöbbentem: a tavaszival ellenben az autósok szinte birkatürelemmel várták a menet végét. Volt egy papa, aki békésen szunyókált a volán mögött :D
És egy kezemen meg tudom számolni a dudaszót és a járó motorokat!
-ez azért tök jó.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#703
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Kicsit át tudod azért fogalmazni a "nem szakmai" részét!
Másrészt: nem árthat, ha nem csak tízegynéhány panasz érkezik, hanem sok ezer.
Mint ebben a fórumban egy-két nappal korábban valaki leírta: neki már válaszoltak, postacímet kértek, h. küldhessék a hivatalos formanyomtatványt!



igen, ez volt a kérdés, köszi!

akkor átfogalmazás porject, viszont így a paragrafusokkal kapcs. már van mire hivatkozni is, szal tök szakmai kinézete van:-)

#704
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
nem kell ezt ennyire szerintem
eleg, ha a sajat szavaitokkal leirjatok, hogy felhaboritonak, sertonek, kirekesztonek, anyamkinnyanak talaljatok a majmok dumajat, az ekkor es ekkor elhangzott musorban es jonapot.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#705
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
nem csak az ORTT-hez kéne írogatni, hanem a Slágeron reklámozó cégeknek is, hogy szánalmasak amiért ezt a két barmot foglalkoztató csatornát támogatják, és hogy bojkottáljuk a termékeiket, meg hasonlók. Pénz beszél ott is..... Azzal hogy kapnak egy kis ejnye bejnyét jó esetben, nem fog változni semmi!!!

#706
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

nem baj ha ugyanazzal a szöveggel "bombázzuk õket"?
mert az a gond hogy ennyire szakmaian én nem tudnám leírni, tehát mindenképpen ezt kéne...

ahhoz hogy a 2 idiótát ki lehessen vonni a forgalomból.


Kicsit át tudod azért fogalmazni a "nem szakmai" részét!
Másrészt: nem árthat, ha nem csak tízegynéhány panasz érkezik, hanem sok ezer.
Mint ebben a fórumban egy-két nappal korábban valaki leírta: neki már válaszoltak, postacímet kértek, h. küldhessék a hivatalos formanyomtatványt!
"In idem flumen bis non descendimus"

#707
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nem baj ha ugyanazzal a szöveggel "bombázzuk õket"?
mert az a gond hogy ennyire szakmaian én nem tudnám leírni, tehát mindenképpen ezt kéne...

ahhoz hogy a 2 idiótát ki lehessen vonni a forgalomból.

#708
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ha még nem tetted/tettétek volna:

Sláger Rádió keddi adása ügyében panasz ide: panasz@ortt.hu
(Két héten belül tárgyalja a panszbizottság, tehát SIETNI!!!)

például az alábbi szöveggel:

"Tisztelt ORTT Panaszbizottság, felháborodva hallgattam a 2005. szept.20-i Sláger Rádió Bumeráng c. adását, ahol a mûsorvezetõk (Boros Lajos és Bochkor Gábor) megítélésem szerint meg nem engedhetõ kijelentéseket tettek.

Az elhangzottak ("Egy metropoliszban nincs helye biciklinek." "üssünk meg egy biciklistát - elég, ha kiteszed a kezed" "Tudod mit csinálnék egy biciklistával? Bezárnám a garázsomba és elindítanám az autóm motorját" "vagy feszíts ki egy drótot") megítélésem szerint sok ember - magam is beleértve - érzéseit sértik, továbbá a Criticalmass kerékpáros felvonulás szervezõinek többhónapos, áldozatos munkáját valamint a kerékpáros kultúra elfogadtatását célzó törekvések hatalmas lépéssel történõ visszavetését eredményezhetik. Nemzetközi példák bizonyítják, hogy egy nagyvárosban is ésszerû közlekedési alternatíva a kerékpár, azonban a honi autóközpontú közlekedési kultúra ezt még nehezen fogadja el. Épp ezért súlyos a média véleményformáló felelõssége, mely segíthet is, de sokat árthat akár e környezetkímélõ és egészséges közlekedési forma integrálódásának.

Megjegyezni kívánom, hogy a mûsorvezetõ által - a mûsor szövegkörnyezetébõl kitûnve elfogadott, normális cselekedetként feltüntetett módon - javasolt cselekmények akár bûncselekményt is megvalósíthatnak (az 1978.évi IV.tv. 271.§ (1) bek-be ütközõ garázdaságot, a 170.§ (1) bek-be ütközõ testi sértést, a Btk. 166.§ (1) bek-be ütközõ emberölést, valamint a 186.§ (1) bek-be ütközõ közúti veszélyeztetést). Tehát amennyiben e cselekmények bármelyikének megvalósítását a mûsor hatására bárki elköveti, a mûsorvezetõk pszichikai bûnsegédi szerepe is vizsgálható lenne. Remélem azonban, hogy ez nem következik be.

Kérem Önöket, hogy a panaszomban foglaltakat kivizsgálni és annak eredményérõl tájékoztatni szíveskedjenek.

Tisztelettel

(név és cím)"




(Az eredetit WatchFun nicknevû emberke írta a CriticalMass hozzászlásai között. Köszönet érte.)
"In idem flumen bis non descendimus"

#709
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Szinuhe> akkor én valamit nagyon elb*sztam, nem mentem a tûzraktárba.. :D

Tin: jó sokáig kerestem, de én voltam a hülye, hogy nem kértem telcsit.. Mindegy. Egyébként egy csomó Kelly's-essel találkoztam..

#710
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
mi is a CM?

"
[4:31:45pm] (@nvoice) gif: critical massrol annyit
[4:31:48pm] (@nvoice) hogy odamegy 10k ember
[4:31:55pm] (@nvoice) teker max 5-tel de inkabb harommal
[4:32:02pm] (@nvoice) veresre tori a segukket a nyereg
[4:33:06pm] (@nvoice) utana felemelik a bringat a fejukfole, fejbebasznak vele par masik bringast
[4:33:11pm] (@nvoice) aztan elmennek a tuzraktarba inni
"

:D
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#711
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Csak nekem fura hogy tavaszhoz képest negatív felhangok nem nagyon vannak a médiában?


Szerintem most már igencsak elegen voltunk, hogy ne csesztessenek, másrészt meg slágeres dolog után megondolják, hogy mit mondanak.

#712
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Ott voltunk, jó volt! És még hazafelé sem akartak elütni.

A legifjabb önállóan tekerõ résztvevõ egy kb. 3 éves kissrác volt, én a Deák tér magasságában találkoztam vele. Egy mûanyag traktort hajtott lábbal, apja vigyázta hátulról, majd a kissrác egy adott pillanatban helyben megfordult és megindult volna visszafelé... Majd' bsz*rtunk a röhögéstõl.

A mai cikkek igen vegyesek, de szerintem aki ilyen elõzetes kampány ellenére autóval nekivágott, az meg is érdemelte, hogy órákig állt a dugóban! Teccettek volna másfelé menni, ha már hozzá van nõve az autója.

Kíváncsi vagyok, hogy a bringaútépítési ígéretekbõl mi valósul meg, bár a tervezet sem valami nagy durranás, 2015-ig, azaz 10 éven belül megdupláznák a jelenlegi 150km-t, ez évi 15(!) km-t jelent. Ennek zömét is nyilván egy vastagabb ecsettel és sárga festékkel "építik"... Mindegy, legalább beszélnek rólunk és ha csak azért épülnek utak, hogy a biciklisták végre befogják a szájukat, hát nekem úgy is jó...:)

WF

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#713
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Csak nekem fura hogy tavaszhoz képest negatív felhangok nem nagyon vannak a médiában?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#714
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
http://www.nol.hu/cikk/378239/

Sokak szerint azonban a rendõrség és a szervezõk becslése nem túl pontos, hiszen a tömött sorokban haladó és csak néhol fellazuló kerekes konvoj vége még nem haladt át az Oktogonnál, amikor a sor elejét már lassítani kellett, mert a kígyó saját farkába harapott volna. Az ott álló egyik fiatal kerékpáros rendõr, aki végignézte a menetet, a "sokan vannak" becslést ugyancsak egy "k" betûs szóval próbálta pontosítani.


http://kep.tar.hu/kisocsike/50140981#2

http://kep.tar.hu/ki...0981/16092349#2

#715
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
img244.imageshack.us/img244/4765/img18872ui.jpg

img244.imageshack.us/img244/5598/img18044th.jpg

qnadam ke't kepe ;D

#716
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ezt nézzétek: http://fram.uw.hu/HWSW/2kRkN/cm20.jpg
Középen.... :D

Igen, én is akartam mondani Petrának. :-))

#717
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ezt nézzétek: http://fram.uw.hu/HWSW/2kRkN/cm20.jpg
Középen.... :D

#718
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

http://ma.hu/page/cikk/aac/0/130374/1

No comment


Nem kell vele foglalkozni!

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#719
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
Par kep ;D

by fram, 2005. szept. 22., csütörtök - 23:32


/me fixivel ;DDD

#720
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
http://ma.hu/page/cikk/aac/0/130374/1

No comment

http://www.vezess.hu/hir.php?idx=6686

Ez viszont aranyos, nekem tetszik.