Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#661
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Húúú!Nagyon állat volt ez az egész,én sajnos tavasszal nem tudtam ott lenni...de most...
...


Képzeld Jojo láttam egy idõsebb embert olyan biciklivel, mint a Tiéd (zöld Cannondale). Elég ritka darab. Majdnem meg is szólítottam, akkor láttam, hogy a tiéddel ellentétben ez tárcsafékes volt.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#662
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
pár kép:
http://pix.bikemag.h...navId=x3a47ce7a

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#663
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
"...Kiszálltam az autóbol és barátokat találtam, nagyon jó barátokat, ötöt tizet százat vagy 24.000-et, nem tudom. És ehhez csak fel kellett pattanni egy bringára.

Ma reggel az egér út melletti bringaúton, megint szembe jött velem az a bácsi akit majdnem minden nap látok, többnyire lehatott fejjel tekert el mellettem, ma már jó messzirõl emelte a kezét, hangosan köszöntünk egymásnak. Kis szigetekben, vagy a szivetekben õrizzétek meg azt a másik budapestet, minden bólintás, kézemelés, helló, életbentartja egy darabját! Vigyázzatok ezekre a darabokra jól áprilisig, mert akkor mint valami hatalmas puzzle-bõl, egy pár órára újra felépitjük belõlük a mi Budapestünket.

Tekerjetek, és vigyázzatok egymásra!

Köszönöm a tegnapi estét mindannyiatoknak!...."

Az eleje meg a bringaúton...:-)

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#664
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Lensver: az körbe-körbe társadalom nekem is nagyon tetszett.. Már el is képzeltem, jó a fantáziám.. :D

#665
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

végülis cirka 40 kilóval, mázsáról csak lepattani lehet :)

hehehe :D :D

Nálunk is volt itt-ott akadás, de nem volt vészes. Báár volt egy, ahol (azt hiszem) a rendezõ épp elindult és mondta, hogy úgy összegabajodott a két bringa, hogy nem tudta hol melyiknek mije van.. :)

#666
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Olvasgatok itt-ott a neten a CM-ról, eddig ez a 2 kedvenc idézetem van:

Negativ:

"Tudod mit csinálnék egy biciklistával? Bezárnám a garázsomba és elindítanám az autóm motorját" - mondta Bochkor Gábor az autómentes nap kapcsán a Bumeráng címû rádiómûsorban kedden reggel. Boros Lajos szintén a Sláger rádió mûsorában arra kérte a hallgatókat, hogy feszítsenek ki egy drótot a biciklisek felvonulásán. Késõbb a bringások elütésére szólítottak fel, végül összefoglalóan megjegyezték: "Egy metropoliszban nincs helye biciklinek."

Pozitiv:

"Még a híd elõtt hallottam, hogy a menet vége és eleje csupán percekre van egymástól, egyetlen hatalmas kört formál a Hõsök terétõl az Attila úton át a Hõsök teréig tartó biciklisor. A távoli végcél felé túrázva, talán a beinduló endorfintermelés miatt, láttam lelki szemeim elõtt, ahogy összeér a sor, és aki elöl van, az öntudatlanul követni kezdi a legutolsó felvonulót, véget nem érõ körforgásba kezdve. A Budapestrõl szóló beszámolók talán majd megemlékeznek arról a furcsa közösségrõl, akik egy, már feledésbe ment okból kifolyólag keringenek a városban: gyerekek születnek a bicikliken, emberek élik le életüket a nagy, véget nem érõ tekerés közepette, csak néha pihenve meg az út menti nonstopokban."
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#667
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

hivatalosan simán kivonnának...az hogy emberileg semmi gáz,meg hasonlók,nem rám tartozik...ha balesetben vagy,mindegy ki volt a hibás,totál megvágnak minden szempontból...de ha "ismersz ezt-azt",akkor nem szóltam...

nem ismerek,,,,csak qrva jól vezetek ...:)
amúgy anno 2 napig volt rajtam a fekvõ gipsz, aztán betonozás közben széttört...

de hogy on...
tennap a cm után az uccsó 5kilcsi hazáig mennyire nem esett jól...az a barom aki a szentendrei kerékpárutat tervezte....pont annyival van lejebb az úttestnél hogy pont elvakítanak a szembejövõ autók, úgyhogy corától endréig gyök kettõ és még így is majdnem lementem egyszer a susnyásba,,,pedig még ismerem is az utat

meg még cm..moszkva térnél a lejtõ után, +akasztott kormánnyal egy nagyon sietõs kiscsaj..nem borultunk, de Õ közel volt hozzá...végülis cirka 40 kilóval, mázsáról csak lepattani lehet :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#668
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás

olyat én is csináltam..nincs azzal semmi gond...


hivatalosan simán kivonnának...az hogy emberileg semmi gáz,meg hasonlók,nem rám tartozik...ha balesetben vagy,mindegy ki volt a hibás,totál megvágnak minden szempontból...de ha "ismersz ezt-azt",akkor nem szóltam...

#669
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

thez,

Szólok majd Kutyanyúlnak, ha legközelebb gépközelben lesz. Imádni fog a VW-d miatt. A többit majd priviben.

ON

A cuccok már így is ott vannak, nah mindeggy. :D



:-)

rendben


Tudom, azért írtam!
olvastam hogy lépni nem lehet:-)

#670
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
thez,

Szólok majd Kutyanyúlnak, ha legközelebb gépközelben lesz. Imádni fog a VW-d miatt. A többit majd priviben.

ON

A cuccok már így is ott vannak, nah mindeggy. :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#671
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akkor már totál nem lehetne mozogni ott, és a bowdeneket, láncokat leszámítva lenne dugókulcs, olajos rongy, meg ilyen olyna cuccok...:-) nem?:)

nekem csak 23 éves vw-m van:P
de ez megy minta Zállat, 170el is:D
cserébe megbízható nem rohad még így sem...
nyamm.

na de ez bicós téma:D

#672
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

:-D
ezer éves:-D
hiába, VW...:-D
opel meg...
varnyúban is VW motor van:-D


Bizony! Igaz, hogy ráköltöttunk egy valag pénzt a nyáron, mert mint kiderült, már életveszélyes állapotban volt, de azért olyan kis tiszteletet parancsoló, ahogy a kilencvenet kilihegi magából. :D
És jó mély dörmögõ medvehangja van, nem ciripel. A bringák mellé legszívesebben õt is beállítanánk a szobába :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#673
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás

olyat én is csináltam..nincs azzal semmi gond...

Báttyám is, mikor mûtötték a térdét. Egy régebbi tipusú monti elsõ váltókart alkalmazott mint kézigázt. Egyszerûen rákötötte a bowdent a karbira, kart váltó mellé csavarozta, oszt viszon látásra. :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#674
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:-D
ezer éves:-D
hiába, VW...:-D
opel meg...
varnyúban is VW motor van:-D

#675
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Képzeld el! Átveszi a elektronyos robeszt és akkor közlik vele: "Bocs nem töltöttük fel az akksit. Jó utat Fehérvárra!" :D
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#676
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

nem az az érdekes...hanem az,hogy "begipszelt lábbal",tehát nem egészségesen (beszámítható állapotban?) autózott...:P

olyat én is csináltam..nincs azzal semmi gond...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#677
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Bezzeg a mi öregúr 34 esztendõs Bogarínónk... :D

Magázzuk mindketten.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#678
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

en meg azon rohogtm, hog yvajon mit kap majd a nojetol, mikor hazamegy a kis robesszal....:)


Miért? Vidéken a boltbajárós robogó tök átlagos.

Apám 40 éves "Ruszki 28' -as" bringája még mindig egyben van... :)


És még csak nem is kell olajozni, vagy cserélni a láncot! Feltöltött kép

#679
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Amikor warnyúval jártam, az egyik szellemileg gyenge kollégám az asszonynak azzal villogott, hogy vett egy Opelt és az mennyivel jobb mint a szocreál négyütemû változata. Aztán megláttam azt a 25 körüli kadettet és elkapott a röhögõgörcs... Több hónapnyi tákolás után elvitte "fekete mûszakira" (normálon nem ment volna át így sem) majd néhány km után úgy döntött, mégis leadja a MÉH-be. Szóval ennyit a 25 éves Opelokról. Bár, ha jobban belegondolok, nem a kor számít... Apám 40 éves "Ruszki 28' -as" bringája még mindig egyben van... :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#680
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

en meg azon rohogtm, hog yvajon mit kap majd a nojetol, mikor hazamegy a kis robesszal....:)

hogy mit? elmennek AUTÓT venni:-)

és örülnek hogy végre meg tudtak szabadulni úgy attól hogy még kaptak is érte valamit. amivel utána az asszony tud vásárolni járni
mellesleg fehérvárra vagy hova hogy a retekben jut le azzal a vacakkal?
50 kilcsi:-D