Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#621
Marci_DSG

Marci_DSG

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Autós futárként dolgozom jelenleg.. Heti két napban.. :) Mivel túl sok mást nem nagyon lehet csinálni én is hallgattam a reggeli müsorát általában ennek a..****

Korábban én is poénkodtam magamban,hogy "láger rádió".. És láss csodát! A teremtõ gondolat! Most már lehet komolyan is gondolni.. Mindenesetre asszem ha rádióról van szó, én is áttérek másikra.. És ha jól érzem nem csak engem veszitettek el.. Amugy meg napközben cd-rõl vmi miatt átkapcsoltam a CM elötti napon rádióra és még a kivánság müsorukban is fikázta a müsorvezetõ a bringásokat.. mintha a kétnapos lezárás is a kerépárosok lelkén száradt volna.. Ha jól sejtem agyonmívelt emberkék dolgozhatnak ott, akik egy két vezérkutya után loholnak.. -gondolkodást, saját kreativ gondolatokat nem is feltételezek. Az egész rádió épületükben ez a bringaellenes hangulat lehetett..
Ennyire nem gondolják át, hogy az a 20 ezer kerékpáros jórésze potenciális hallgatójuk?.. volt. eddig a pontig.. No tolerancia! No kompromisszum! No mellébeszélés! ( -"csak viccnek szántuk a gázosítást".. ugyanmá.. :/ ) Részemrõl.
SportForever

"Jobb egy jó kerékpár, mint egy rossz motor. . ." - nem én mondtam! :)

#622
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Néhány kép.
Dori épp lerakta a bringát, ezért csak a bukója látszi, pedig felemelte becsülettel, a digit gép viszont lassú, fõleg, ha sötétben akarom használni. :(

#623
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
hi, kissé off ,de nem egészen

szoval ha nem te sem csíped h krosszmotorosok dúlják fel az erdõket, tájvédelmi területeket, és nemzeti parkokat, akkor írd alá

http://www.kothalo.hu/cross.htm

#624
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 posts
:chin: qrv@ra igazad van.....

az ortt-s dologból meg sztem nem lesz semmi... sajnos... :mad:
majd jól megmondják nekik, hogy ejnye-benye....

és továbbra is megmarad a mûsor.. õk is.. a rádió is...
és iggazi hõsök leszenk a primitív proli @rcok szemében... :(
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#625
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Az nem baj ha szidják a bringásokat, nem kell szeretni mindenkinek mindenkit. A gázosítás, ütés stb. a baj egyedül!

Rájöttem mé nem volt egyik tv-n sem szó a Láger Rádióról! A kereskedelmi tv-kben reklámozzák magukat és saját reklámozójuk ellen nem fognak mondani semmit. Az más h ilyeneket hangoztató rádiót reklámoznak továbbra is a pénz miatt.

#626
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
huh..
végigolvastam a CM reag.okat.
Písz mindenkinek, aki volt, meg teker bárhogy is.
Én nyomtam egy szokásos Gyöngyös-Egert, este fél 7 után, saját CM-ként, a fejlámpával büntetve azokat a birkákat, akik nem voltak hajlandóak levenni a távfényt, amikor megláttak...

#627
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

szisztok nemtudja vki h mennyibe kerül egy scott nitrous idehaza újonnan???

nézz körül kicsit a forumon, és próbáld meg a +felelõ topikban feltenni a kérdést...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#628
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

szisztok nemtudja vki h mennyibe kerül egy scott nitrous idehaza újonnan???

Eltévedtél?


#629
Marci_DSG

Marci_DSG

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Hehe.. benne voltam az aktivban az imént. Igaz nem vágták be egyetlen mondatomat sem, de lehet,hogy igy jobb..
Én sem értek egyet a média jópár résztvevõjével. Irták már itt korábban,hogy a hir tv is elég elfogult.. Hát tényleg.. Mi az,hogy eredménytelen volt a kerékpáros felvonulás, és hogy csõdöt mondott a rendezvény?? ja.. egy-másfél ezer autós (bár pontosan nem tudhatom ugye) érdekét képviselve jelentenek ki mindenfélét, amit õk szeretnének hallani, hallatni! De azt nem veszik észre, hogy 10-15-20 ezer ember vigyorgott, és örült?!?
Most az aktiv mintha tényleg objektiv lett volna..
SportForever

"Jobb egy jó kerékpár, mint egy rossz motor. . ." - nem én mondtam! :)

#630
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ezt a fikázást én sem értem miért kell. Évente kétszer nehogymá olyan nagy dolog legyen ezt elviselni, fõleg úgy hogy szinte mindenhol szó volt róla, az utóbbi héten csak arról hallunk hogy lesz lesz zárva az Andrássy út, csütörtökön felvonulás. Még ha nem lett volna bejelenetve akkor megértem:D. Nemtom lehet hogy csak a média túlozza el, az Oktogonon kívül nem nagyon hallottam hogy dudáltak volna az autósok. Az eleje amugy hányfelé ért vissza Hõsök terére?


Az Erzsébet hídnál a budai oldalon nagyon kiabált egy pacák. A Deák téren viszont nagyon nagy volt a csönd. Szerintem a Kossuth Lajos utcában lakók nem nagyon voltak ilyen nagy csendben egy ideje, az Andrássy-n is ez volt az elsõ olyan rendezvény, ahol nem dübörgõ kamionokkal vonultak, hanem viszonylag halk bringások. :)
Amin én meglepõdtem, hogy milyen tiszta volt a levegõ. A legtöbben tényleg levették a gyújtást, úgyhogy azok akik a dugóban pöfögõ autókkal riogattak, jó nagyot tévedtek.
Még egy dolgon lepõdtem meg. A Gellért hegynél hallottam csobogni a vízesést. Sokszor jártam már arra, ez még egyszer sem fordult elõ.

#631
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
tv2, aktiv nem szólt le.

mér kell mindenbe véleméynt mondani? el kell mondani objektiven a véleméynt, és annyi

volt, lezárták, morogtak, következõ hírünk pedig.

nehogymá egy tv, rádió döntse el a véleményemet...
de a sok idiótának nincsen, ezért gondolkodnak az ilyen idióták helyett ott a borosbocskorék pl.

#632
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
Ezt a fikázást én sem értem miért kell. Évente kétszer nehogymá olyan nagy dolog legyen ezt elviselni, fõleg úgy hogy szinte mindenhol szó volt róla, az utóbbi héten csak arról hallunk hogy lesz lesz zárva az Andrássy út, csütörtökön felvonulás. Még ha nem lett volna bejelenetve akkor megértem:D. Nemtom lehet hogy csak a média túlozza el, az Oktogonon kívül nem nagyon hallottam hogy dudáltak volna az autósok. Az eleje amugy hányfelé ért vissza Hõsök terére?

#633
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Szerintem ez nem lehúzó, hanem kicsit irónikus, és mond is valamit.

#634
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
az az igazság, hogy valahol a kedves totalcaros kollegának igaza van.
hiszen azt a mentalitást soha nem ölöd ki a magyarból, hogy õ menjen biciklivel autó helyett, persze, mert akor a másik majd kényelmesen dugó nélkül mehet ugyanazon az uton. na nemár. menjen inkább a másik biciklivel, és akkor én elférek az autómmal..... logikus gondolkodás.
ez ellen nem lesz segitség se évi egy, se heti egy felvonulás. elõször az infrastruktúrát kell megteremteni. hogy legyen alternativa. és ha van alternativa (azaz gyorsabban és biztonságban lehet kerékpárral közlekedni) akkor lesz aki váltani fog.
meg persze erõltetni a parkolási dijak emelését. sokkal. az visszafogná a kedvet a belvárosi autókázástól, és a smog is csökkenne emiatt..

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#635
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
Üdv!

Mennyien voltak végül?
elõször hallok 7et, aztán 12õt, aztán 15öt, most este meg már több mint 20 ezret :D


Amugy jó volt, csak engem is marhára idegesít hogy a legtöbb rádióban fikázzák ezt az egészet... pedig végre vmi értelmes volt, nem ugy mint a buzifelvonulás...

#636
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Hi mindenkinek!

Eléggé lehúzó
Totalcar és Sláger Rádió :(
Eddig mindkettõt szeretem, de most egy kis undorodom korszak jön.
A levelet mindenki külje el az ORTTnek!
Azt eddig is tudtam, hogy Bochkorékat nem a tájékozottság tette magabiztossá...
De szerintem kicsit túllõtek a célon:(

#637
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
al!
nem veszed fel a telefont:-D

9:30 v 10:30?

vettem lököst kétezerér'
:D

#638
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Petracz all meg bal oldalt es a hatterben a nagyon rovid haju egyen meg en vagyok :)

Itt is van egy vágóképnyi Kutyanyúl, meg talán AGA :-)



http://t-online.hu/p...k=Critical Mass


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#639
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 posts
tavaly volt helikopteres filmezés is.. idén is láttam 1 helit... csak a felvételt nem találom sehol... :(

tud valaki ilyen videóról ?!
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#640
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Itt is van egy vágóképnyi Kutyanyúl, meg talán AGA :-)



http://t-online.hu/p...k=Critical Mass

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu