Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#4321
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

Minenkinek csak sír a szája, hogy jaj, de szar itt, aztán amikor az ember megpróbál valamit csinálni, csírájában fojtják el. És még ezt nevezik "nyugati, EU-s mentalitásnak" Hát kész röhej!:mad:


az egészet is idézhetném, mert bagyonrátapintott a lényegre.

Csak az kel megfigyelni ha egyszer betegvagy és ezt mondod vkinek az autómatikus azt fogja mondani, hogy õ is az volt vagy most is az vagy...
szóval csak figyeljétek.
Tényleg nagyon NEGATÍVak az emberek :(

#4322
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
azért jó volt!

#4323
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Volt egy kis irónia a hozzászólásomban.

#4324
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
De én nem Teheránban lakom,hanem Magyarországon.Õk nem hiányolják,nekünk viszont kellene!Legalábbis jó volna.Teherán?

#4325
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Mit sírtok?
Voltam Teheránban, 17 milliós város, és egy cm kerékpárútja sincs.
Sõt találkoztam, ott egy német fickóval, akinek a társa tavaly halt meg, mert egy aknára gurult a bringájával Afganisztánban.

Nem értem, mi a bajunk. Qurvára ki van nyalva a s*ggünk itthon.

#4326
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
Sajnos hazánkban csak autópályák épülnek(vagy azok sem?).Kerékpárutak,hmmm... ez csak álom marad nekünk!Sajnos!

#4327
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts

Nincsenek illúzióim.



Edit:
Tavaly a fõvárosban épült új, 1 (egy, azaz egyetlen egy szem) kilométernyi kerékpárutat - ami ofkórsz _nem_ frekventált helyen épült - ceremónia keretében "adták át"! Hátbazze' azt hittem lef*som a bokám!
Idén 1.5 (igen, egyegészöttized) kilométernyi új bicajút épül. 150%-os növekedés!!!..................

De nálatok legalább van növekedés!
Nálunk az elkövetkezendõ 5 évre nincs költségvetésbe véve egy centiméternyi sem!
Csak a melléduma megy.
Kiderült az is, hogy a pályázatok beadása is csak duma volt, nem adtak be semmit. Viszont azt mondták, hogy:
"Sajnos a pályázatunkat elutasították, mert..."
Ami nincs , azt hogy lehet elutasítani?
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#4328
Gyurmagyerek

Gyurmagyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts
Uramatyám ez a Tybalt ember...:)
Hihhetetlen...:)
That made a mess.

Tybalt Laughing Out Loud

A megoldást Buppa megírta: buppa írta: (#)
hey tübélt!
berlinben egy hasonlo rendezvényen 250000-en voltak!
változtass bolygót!
ahol mondjuk minimál a gravitácio, és a sznobok nem tudnak bringázni!
buppa
A megbocsátás az az aroma,amit a rózsa hagy a cipõ talpán,amelyik eltaposta.

#4329
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Az egyik képen látni a pécsiek mellet egy leányzót Rocky Mountain (talán Slayer ?) vázzal, Duke SL villával és Avid Ti fékekkel ! :scared:


Szúrnád?;)
Én is láttam.Jó bringája van..
Sok szép cc bringa volt..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4330
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
klingonok is olyanok mint a bunkó autósok,
csak van becsületük.

#4331
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Az egyik képen látni a pécsiek mellet egy leányzót Rocky Mountain (talán Slayer ?) vázzal, Duke SL villával és Avid Ti fékekkel ! :scared:

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4332
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Azért be kell vallani önmagunknak, ha nem lennének bunkó autósok meg a Demszky (Moore) naggyon szar lenne az életünk.
Kit szidnánk akkor... az új pápát, vagy a klingonokat?

A klingonokról tessék leszállni;)
bár ne lenne demszky meg tahó sofõrök.
elég nekem a sok tahó bringás.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4333
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Azért be kell vallani önmagunknak, ha nem lennének bunkó autósok meg a Demszky (Moore) naggyon szar lenne az életünk.
Kit szidnánk akkor... az új pápát, vagy a klingonokat?

#4334
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Elovastam Tybalt hozzászólását. Nagyon készen van a csávó.....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4335
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Feltöltött kép
bocs, de nem bírtam máshogy belinkelni - Demszky apánk egyik fotója a weblapjáról! Õ maga csinálta! Szeretett fõvárosunk környékérõl! Nézzétek a mosolygó párt! És az õket körülölelõ szeméthegyet!
:clap:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4336
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts

Tavaly a fõvárosban épült új, 1 (egy, azaz egyetlen egy szem) kilométernyi kerékpárutat - ami ofkórsz _nem_ frekventált helyen épült - ceremónia keretében "adták át"! Hátbazze' azt hittem lef*som a bokám!
Idén 1.5 (igen, egyegészöttized) kilométernyi új bicajút épül. 150%-os növekedés!!!..................


komolyan, világosítson már fel valaki, hogy ki a lóf*sz akarja ezt a b*rom álla*ot (bocs, de már tényleg felforrt az agyvíz) fõpolgármesternek?????
minden politikai és civil fórumon fikázzák és utálják, hogy az istenbe ül ött már 12 éve???? Miért nem lövi le valaki? :mad: :mad:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4337
Gyurmagyerek

Gyurmagyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts
Csak annyian rúgnák seggbe Demszkyt,ahányan használják az autósok közül...:)...akkor is k***va nagy szarban lenne,hát még azok akik használják is a bringások közül...:)
A megbocsátás az az aroma,amit a rózsa hagy a cipõ talpán,amelyik eltaposta.

#4338
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Nincsenek illúzióim.

Ha a fõváros polgármestere a múlt péntek elõtt ilyet bír nyilatkozni:
"Nem érdemes komolyabb összeget kerékpárút építésére fordítani, mert az eddig kialakított mintegy 140 kilométeres hálózatot is csak kevesen használják - jelentette ki egy tegnapi háttérbeszélgetésen Demszky Gábor. Hozzátette: a biciklizés elõnyben részesítéséhez elõbb 'a közlekedés egész szerkezetében van szükség minõségi változásra'."

Hogy az éppen aktuális kormányból, parlamenti képviselõkbõl kit érdekelne?
Hány képviselõ jár vadászni? Hány teker maratonokon? (ÖNSZÁNTÁBÓL és nem szánalmas PR-fogásként!!!)

Edit:
Tavaly a fõvárosban épült új, 1 (egy, azaz egyetlen egy szem) kilométernyi kerékpárutat - ami ofkórsz _nem_ frekventált helyen épült - ceremónia keretében "adták át"! Hátbazze' azt hittem lef*som a bokám!
Idén 1.5 (igen, egyegészöttized) kilométernyi új bicajút épül. 150%-os növekedés!!!..................

#4339
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Tudod, mi van? Szerintem Mo.-n az az alapfelfogás, hogy mindig a másik a hibás. Ez egy nagyon idegesítõ dolog. Amikor elõször hazajöttem külhonból, az volt az elsõ, ami feltûnt, hogy ezek az emberek itt mennyit nyavalyognak! Komolyan! Mindenhol csak azt hallottam, hogy így, meg úgy kevés a pénz, meg ilyen olyan drága minden, meg, jaaaj, ez a rohadt kormány, vagy tetszõleges szerv, amit éppen okolni lehet. Persze, van ebben egy csomó igazság, tényleg kevés a pénz, de én nem bírom a nyekergek, jár a szám és nem csinálok semmit hozzáállást!

Különösen az haragít meg, amikor az olyan idióták, mint tybalt barátunk (www.alleycat.hu - n olvashatjátok értelmes megnyilvánulásait) beszólogat, mert az emberek végre TESZNEK is valamit egy ügy érdekében (pénteki CM). Amíg ennyi korlátolt jó-nekem-így-ahogy-van ember létezik, addig itt semmi nem fog változni.

Minenkinek csak sír a szája, hogy jaj, de szar itt, aztán amikor az ember megpróbál valamit csinálni, csírájában fojtják el. És még ezt nevezik "nyugati, EU-s mentalitásnak" Hát kész röhej!:mad:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4340
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts

(...)Tavalyelõtt nyáron voltunk Ausztriában az Alpokban bringázni...hhát az kész....:)...az utak minõsége,a hozzáállás,a nyugodt légkör...leesett a láncom egy körforgalom kellõs közepén,kikaptam a bringát oldalra és visszatettem ,egy autós nem ment el mellettem,megvárták míg visszateszem és intettek,hogy parancsoljak...én meg azt hittem szórakoznak...:)


Az Európa, nem Wesztbalkán.
(Azért az osztrákok is satuállatok tudnak lenni - részegen és/vagy külföldön, pl.: Agyarországon.
"In idem flumen bis non descendimus"